Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: štefinovo Sandra

štefinovo Sandra 25. srp 2010 13:48 #48880

  • Štefina
  • Avatar uživatele Štefina Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 527
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všichni. Tak vám chci zdělit jednu velkou novinu. Dnes jsem se stal v 9.45h ráno tatínkem holčičky jménem Sandra D-:( . Měří 49cm a váží 2950g. Má se holka k světu!!!! Ona i maminka jsou v pořádku. Jen ten porod byl nekonečnej! Od prasknutí vody až po konečnou fázi 17h!!!! Ale celou dobu jsem byl Jarce oporou. Teď si jdu na chvíli odpočinout a mažu tam zpět. Večer dám další foto OK!
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 14:34 #48881

Ještě jednou vééliká gratulace Tome a Jaruš =D> =D> =D>
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 14:36 #48882

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
toš gratuluju =D> ať je zdravá holka šikovná :!:
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 15:04 #48885

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Zasílám vwelké blahopřání, důležité je že jsou obě v pořádku a malé Sandře přeji do života hlavně zdraví a štěstí.
To zdraví už bude mít, protože ji jistě dnes zapiješ a to štěstí přijde určitě samo.


:drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken:
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 15:11 #48886

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
velka gratulace k rodicovstvi stefino =D> =D> =D> =D>
D-:( D-:( D-:( D-:( D-:( D-:( D-:( D-:(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Chorche.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 17:06 #48895

  • cary
  • Avatar uživatele cary
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 289
  • Obdržená poděkování 0
jo taky se přidávám do fronty ke gratulantum hodně zravíčka a štestíčka a hlavně pořádně :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken:
MULTIVAN 2.5 96KW
RENAULT TRAFIC 1.9 74KW
Peugeot teepe 1.6hdi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 17:35 #48897

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3
Všechno nej,ať jste všichni v poho paja :drunken: :drunken: OK! OK!
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 18:09 #48899

I ode mě vwelká gratulace všem třem, že jste to všichni v pohodě zvládli!!! D:_)2
počítám, že ji pořádně :drunken: - to se totiž musí
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 18:25 #48902

Taky mooooooc a moooooc gratuluju, to máš hned dva přírustky v krátké době =D> . Hlavně je potřeba to opravdu pořádně :drunken:
Já to před třema rokama asi nějak odflák či co #-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 18:49 #48906

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
I já moc gratuluji a přeji hodně zdraví pro všechny. =D> :drunken:
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 21:21 #48918

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Od nás ze zapadákova velká gratulace s přáním vše nejlepší do života a co nejméně starostí,a nezapomeň že ji musíš pořádně :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: jako já naši Eli :lol:
Přejí Petr,Lenka a D-:( Eliška
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 21:43 #48922

Tak gratulace i z Brna :drunken: :drunken: :drunken: a to obrovská,

přání moc psát neumím, ale děti jsou radost a ať sudičky nad kolíbkou pronesou pouze ta nejkrásnější nej.

OK! .....umííííííííí :lol:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 22:32 #48929

  • Štefina
  • Avatar uživatele Štefina Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 527
  • Obdržená poděkování 0
Všem Vám moc děkuju. Maj se obě dobře, ted jsem tam odtud dorazil. Zapiju to určitě, jen si počkam až budou holky doma. :drunken:
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 22:38 #48930

:lol: já bych s tím zapíjením tedy nečekal, až budou doma, tak to bude jiný tóčo :lol: :lol: :lol:
My jsme byli dva a pak najednou čtyři a to jsem nevěděl :o , co dřív #-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

štefinovo Sandra 25. srp 2010 23:04 #48931

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
D:_)2 D:_)2 D:_)2 TAK hodně štesti a zdraví Ti přeje snad cela OSTRAVA !!! D-:( D:_)2
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.165 sekund

Login