Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Prosba o pomoc....

Prosba o pomoc.... 15. lis 2017 20:50 #180890

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak jsme konečně sehnal kolegu od nás z Brněnské pobočky banky, který tu palivovou trubku odveze do Brna a může Ti jí předat. Jsme domluvení na příští středu, kdy prý pojede do Prahy, takže příští čtvrtek by mohla být u Tebe. Dokonce je ochotný jí donést k Vám do kanceláře. Prosím potvrď mi, že Tvoje možnost pomoci stále platí. Asi se pak budeme asi potřebovat spojit telefonem. Jestli to nebude možné řešit přes Ondru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Prosba o pomoc.... 16. lis 2017 09:53 #180906

  • Jouda
  • Avatar uživatele Jouda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 205
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
ahoj, mám na vás dotaz. Koupil jsem tourana na CNG, a protože nemá rezervu, jen opravnou sadu (kompresor a nějaký sajrajt do gumy, co se fouká kompresorem), tak přemýšlím o dojezdovém kole do kufru. Přece jen je to jistota, kdyby se kolo někde prorazilo, tak opravná sada asi moc nepomůže. Zimní kola tam mám 15tky, letní kola 16tky.
Na netu jsem hledal, a našlo mi to dojezdové kolo 18tku.
Není to moc velké, a bude to tam pasovat? Je to konfigurátor, kde se zadá auto, a k němu to rovnou vybere to kolo. A na tourana tohoto typu a roku to jiný rozměr nenabízí.
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prosba o pomoc.... 16. lis 2017 15:42 #180910

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113

Jouda napsal: ahoj, mám na vás dotaz. Koupil jsem tourana na CNG, a protože nemá rezervu, jen opravnou sadu (kompresor a nějaký sajrajt do gumy, co se fouká kompresorem), tak přemýšlím o dojezdovém kole do kufru. Přece jen je to jistota, kdyby se kolo někde prorazilo, tak opravná sada asi moc nepomůže. Zimní kola tam mám 15tky, letní kola 16tky.
Na netu jsem hledal, a našlo mi to dojezdové kolo 18tku.
Není to moc velké, a bude to tam pasovat? Je to konfigurátor, kde se zadá auto, a k němu to rovnou vybere to kolo. A na tourana tohoto typu a roku to jiný rozměr nenabízí.


Myslím si, že vzhledem ke shodné rozteči šroubů (5x112) by bylo možno použít dojezdové kolo dodávané na vozy Škoda Superb a Yeti - vyšší nosnost oproti Octavii. Doporučuji ale, ještě si tento můj názor ověřit u dealera VW - Škoda.
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prosba o pomoc.... 18. pro 2017 22:24 #181309

  • Jouda
  • Avatar uživatele Jouda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 205
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
nemáte někdo navíc vypínač (ovládač) na zadní ventilátor transportér T5? Můj se nějak porouchal, a trvale nejde vypnout. Potřeboval bych teď v zimě občas vzadu přitopit, a s tím mým vypínačem to prostě nejde.
Děkuji všem za ochotu
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prosba o pomoc - dovoz nepojízdné T5 z Linze (AUS) do Bohumína (Ostravsko) 16. led 2018 13:13 #181699

Zdar Transporťáci :)

Bohužel mi odřekl kolega jeho asistenci s dovozem koupené nepojízdné T5 z Rakouska...
Prosím o pomoc s nasměrováním - sháním jakýkoli způsob, jak dostat mnou koupenou nepojízdnou T5 z Linze, Rakousko do Bohumína (Ostravsko).

Internetoví dopravci maj samou tajnou přirážku a ceny šílené. Znáte levného dopravce nebo někdo jezdíte podobnou cestu s pořádným vlekem? Samozřejmě za úplatu - kolik je standard za převoz auta co váží 2.000 kg za jeden km?

Auto už mi tam visí měsíc a rád bych ho už dal do kupy a přidal se mezi T5 4motion nadšené kopáče :)
Díky za rady :)

Michal
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.209 sekund

Login