Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: POKOVENÍ SKEL / FOLIE

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 16. led 2013 19:35 #111624

  • Teej
  • Avatar uživatele Teej
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 164
  • Obdržená poděkování 0
Mam na Multivanu folie od Steva.. Pěkně odvedená práce,všechny okna krom předních , cena byla přesně jak tu psal 4tis. Dostal sem kartičku s atestem a na každém okně je štítek. Rychle a dobře odvedená práce, skvělá domluva, udělal je dva dny po štědrym dnu ;)

Tak že za sebe doporučuju..

Aloha Tom D:_)23
VW Multivan Allstar 2,5TDi 75kW

Tel: CZ +420602311082

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 21. led 2013 18:55 #112007

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1
A hlavně doufam že jste dojeli do dalekeho cile ;)
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 21. led 2013 19:52 #112009

  • JarynB
  • Avatar uživatele JarynB
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 174
  • Obdržená poděkování 0

Trcek napsal: I jednou tolik je dobrý :-)

Ešivá se letos dožiju, tak si budu říkat že i krát 3 je to dobré.
Jinak s těma trvale staženýma oknama před policajtama je to dobře vymyšleno ale hůř se bude projíždět přes STK.
Jaryn
T5 ,,Žluťas''
T4 Caravelle 2,4D ,,Oslík''

Tel.: 737100121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 22. led 2013 18:33 #112066

  • Teej
  • Avatar uživatele Teej
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 164
  • Obdržená poděkování 0
Steve: jasný,už se sluníme na Tenerife.. ;)
VW Multivan Allstar 2,5TDi 75kW

Tel: CZ +420602311082

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 30. bře 2013 22:17 #117551

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
Měl bych dotaz.... jelikoz jezdime po evropě, neví někdo jak moc zatmaveny (přelepeny) okna muzou byt ?

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 31. bře 2013 20:15 #117621

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
přední okna - propustnost světla musí být 75% , pokud jsou skla tonovaná z výroby
pak už se víc zatmavit nemůžou . Pokud jsou čirá tak folie Bruxsafol XH 76 má atest pro okna řidič + spolujezdec . XH 76 je 7x sputerovaná ( napařování kov. částic na folii ) propustnost světla 75 % . Lepil jsem to už na několik kamionů ( cca 12 )
a zatím všude OK - akorát každý remcá , že je moc světlá - ale ten skleníkový efekt je po nalepení míň než poloviční .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 01. dub 2013 01:08 #117646

  • bazilisak
  • Avatar uživatele bazilisak
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 601
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Zvažuju folie na okna kvůli krádeži auta, a také aby pak sklo tedy zůstalo alespoň trochu vcelku, at nejsou všude střepy ( případ, že někdo něco z auta ukradne a neodjede s ním) .... Vaše názory ?
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 01. dub 2013 02:42 #117649

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
čirá bezpečnostní folie, funguje to ... ale okna v předních dveřích musí ven (aspoň myslím), musí se to lepit od kraje do kraje a většinou nelze zadní okno v deklu, bo je moc vypouklé v obou směrech ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 01. dub 2013 12:06 #117665

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70

bazilisak napsal: Zvažuju folie na okna kvůli krádeži auta, a také aby pak sklo tedy zůstalo alespoň trochu vcelku, at nejsou všude střepy ( případ, že někdo něco z auta ukradne a neodjede s ním) .... Vaše názory ?


Je to jak psal Seikel - bezpečnostní nejde na zadní okno . Jinak střepy podrží i protisluneční . Doporučuji řadu Quantum od Bruxsafolu - je silnější než obyč. protisluneční ( má mírný metalický efekt do zelena - není matová )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 01. dub 2013 16:39 #117691

  • bazilisak
  • Avatar uživatele bazilisak
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 601
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
foto auta, které už má tonované okna a vzadu ta "privacy" by nebyla ?
A teď je na prodej Mulťák v OL a ten má vypískovaný VIN na všech sklech - dobrý nápad ?
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 01. dub 2013 17:44 #117694

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
zítra dám foto s těma foliema , budou tam vidět i vypískovaný kódy - ne VIN , ale SBZ OCIS - je to kratší než VIN ,funkce i cena je stejná jako u VIN

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 24. dub 2013 20:39 #119484

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1
Chlapy, at tam date bezpečnostni folii nebo obyč stejně se okno rozbije, bezpečnostka vydrži vic ale klasicka tonovana folie postači proti poraněni od střepu nebo aby okno zustalo pohromadě, tam jde o to že zloděj okno rozbije a pak i bezpečnosti folii prořizne nožem a je tam ;) ja bych to spiš viděl že je to vyhazovani penez do kanalu (protože to neni levna zaležitost) a navic vam ješte vic škody udělaj, viděl jsem misto jednoho okna rozbite 3 a ješte čelni ;) jinak spiše mě volejte ( a nebojte-Nekoušu :lol: ) , ted už mam totiž hodně prace protože vylezl ten žluty mozol :mrgreen:
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 24. dub 2013 21:22 #119491

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Taktak, mě na Smažkobusu vyndali celé zadní okno hezky okolo folie jak otvírákem na konzervy(folie není až úplně do kraje) a sklo téměř vcelku hezky položili do trávy vedle auta a úřadovali... D:_)7

To by tam snad ta bezpečnostka musela být už před přilepením okna. A jak píše Steve, stejně ji pak nožem proříznou...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 31. led 2020 18:17 #196347

Ahoj všem, rád bych oprášil téma autofolií a veřejně poděkoval Stevovi za super odvedenou práci na T5. Vlastně dík i příspěvkářům, neboť na základě recenzí jsem si vybral Beroun-Hýskov, ačkoli jsem to měl k němu přes 120 tam a zpět. Když to pojmete formou rodinného výletu, není co řešit. Steve sorry, :) ale musím na tebe "prásknout", že jsem dostal k dispozici i náhradní vozidlo, abych se podíval i do města, než bude auto hotové. A cena? Skvělá. Ještě jednou díky moc. Jirka CL.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 17. úno 2021 17:33 #201182

Se zeptám možná blbě, ale je tohle téma ještě aktuální? Resp. nabídka na zafoliování?
Caravelka 2.5 Tdi hybrid --> 75 kW s homemade chipem a s velkým kůlerem, MY 1999, designed with Medvěd Hydro Design
Caramelka 2.5 TDI 75 kW long - Black Jack edition by Medvěd Hydro Design
Jeep Cherokee 2.5 petrol MY1984 -veteránská srdcovka
Jeep Cherokee 4.0 petrol MY1989 - off veterán

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.130 sekund

Login