Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: POKOVENÍ SKEL / FOLIE

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 12. zář 2011 08:51 #78958

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
jestli pojedeš do Brna, tak se hlásím taky 8-)
Garáž sice mám, ale opravdu malou, kolem téčka tam skoro neprojdeš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 12. zář 2011 16:00 #78975

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
kdyz budes mit vylet do brna zastav se v tabore :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 12. zář 2011 21:29 #78991

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1

PINY napsal: Cau za kolik bys udelal cele renault Cango?

Ahoj cele 4tiskč ;)
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 12. zář 2011 21:30 #78992

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1

Trcek napsal: kdyz budes mit vylet do brna zastav se v tabore :-)

Bohužel kluci nikdo se neozval takže jsem v Brně byl ale nic se nedelo :roll: škoda
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 12. zář 2011 21:35 #78994

  • PINY
  • Avatar uživatele PINY
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Cau.Tak to je supr cenovka.Jezdis nekdy na Brno.Ze bys me to sfoukl u me v dílne?Je to normal ofiko s atestama?Deláš aji predni okna jako ridic a spolujezdec?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 15. zář 2011 19:45 #79146

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,ano s atesty pod každou folii, osvědčenim a zapisem v databazi min.dopravy ;)
předni okna dle zakona tonovana byt nesmi, max 70% což je origo tonovani ;)
jinak klidne tam zajedu ale zase musite pochopit že nepojedu kvuli jednomu autu ;) už takhle mam dobrou cenu, na to že delam kvalitni třivrstve folie HP takže to bych kdyby se vas sešlo vic nebo jsme to domluvily nejaky jeden den asi by byla dobra třeba sobota aby jste byly doma :roll:
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 27. zář 2011 20:29 #79658

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
já se opět připojuji, pokud se najde někdo najde v okoli Brna (pokud možno i stou garáží, v té naší je opravdu hodně málo místa) tak se rád přidám.
pro mně je v pohodě i ta Bíteš, ale dvě auta je asi pořád málo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 27. zář 2011 20:54 #79659

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
ja se chci zeptat jestli se daji rpelepit folie na prednich bocnich oknech!! chtel bych o neco tmavější

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 06. lis 2011 11:05 #82682

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25

steve napsal: předni okna dle zakona tonovana byt nesmi, max 70% což je origo tonovani ;)


je to dva příspěvky nad tebou!!!!!!!!!
zkus otevřít oči

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 06. lis 2011 19:55 #82810

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Je možné polepit i něco jiného, než skla? Zachtělo se mi folii na haubnu a pod kliky.
No a ty skla k tomu tedy taky :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 06. lis 2011 19:58 #82811

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=15&t=3116 ">viewtopic.php?f=15&t=3116<!-- l -->
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 06. lis 2011 21:06 #82824

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1

simak napsal: Je možné polepit i něco jiného, než skla? Zachtělo se mi folii na haubnu a pod kliky.
No a ty skla k tomu tedy taky :)

vše se da ale počitej že ta haubna neni na hned ;) zaleži co si vymysliš :mrgreen:
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 13. pro 2011 22:57 #85046

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
S těmi fóliemi opatrněkdyby chtěl někdo tmavější než je přípustné: http://www.policie.cz/clanek/meric-prop ... vetla.aspx
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 13. pro 2011 23:49 #85058

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
... těch "někdo" nás bude asi "hodně" :) ... zkusím zajistit na brněnský sraz v červnu jestli by to někdo nemohl přivézt a obejdeme naše krabice a uvidíme jaké bude skóre ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 14. pro 2011 19:13 #85102

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Hlavně ať nám to neměřej benga #-o :lol: Michale
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login