Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: POKOVENÍ SKEL / FOLIE

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 14. pro 2011 19:59 #85108

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
panove u teto hlašky jsem byl osobně.
Policist:"dobry den pane řidič vaše doklady a doklady od vozidla"
Tomaš:"tady prosim"
policista" pane řidič co ty černe skla? mužete je vytahnout at vidim homologaci?"
Tomaš "nemužu to bych Vas pak nevidel" :lol:
policista" a proč je mate tak hodně tmave?"
Tomaš"aby jste mne nevideli za jizdy telefonovat"?
Policista" :shock: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :-k !
Tomaš"néééé prominte delam si srandu ja to dam dopořadku"
policista"tak upřimnost za upřimnost vy s tim stejně nic neudělate ale mate sjetou předni gumu a to mame za 500,- :) souhlasite :?:
Dvouhlas tomaš+mašlo"ano hotově ?"
to vše v Opavě v škoda Superb bez STK a pojistky ale gumy jak nove. přes okna nejde videt ani ň.
P.S. co bychom neudelali pro naše věrné zakazniky #-o
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 14. pro 2011 20:08 #85112

:lol: :lol: :lol: #-o
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 15. pro 2011 20:37 #85174

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Taky jsem mel sjetou pneu...Ono pri te rychlosti cca 90km/h v Olomouci na viaduktu se sjizdi rychle :oops: :oops: :lol: :lol:
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 10. led 2012 19:19 #87677

  • steve
  • Avatar uživatele steve Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1
Joo někdy je to usměvné :mrgreen: Noo jak to řikám je to každyho riziko , každému to rozmlouvam ale nikdo si neda řict :mrgreen: je to ale o lidech, pokud se tam nedá nějaka hodně tmavá což znamená 50% nebo 35% kterou dělam nejčastěji na Tčka tak jsem nemel problem ale pokud se tam dá 20 % a tmavši tak je jasny že se jim to nepozdavá ale jak řikam zaleži na koho naraziš ;) , jsou policajti v klidu a chapou to a nebo je maji a pak jsou zatvrzeli proti foliim a ty te zkrouhnou, většinou tyto lidi folie nemeli a vubec nevedí jak je to dobra věc a neřikam to proto že se tim živim,
pokud někdo budete chtit klidně volejte ;)
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 11. led 2012 15:20 #87786

A proto mam folie od tebe s atestem a je klid :-)
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 20. led 2012 16:43 #88717

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 20. led 2012 23:08 #88742

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Ano,u nas v Olomouci uz tato mereni provadi PCR asi 2 mesice a padaji celkem slusne flastry.Ikdyz-jsou to zatim jen castky od 500 po 1500(a prej bude hur),ktere mam potvrzene od kamaradu.Dokonce kdyz ridic sundal ten igelit z oken na miste,tak byl poze pokaran a mohl beztrestne odjet....
Doma ho pak cekala ne zrovna jednoducha prace-odstraneni lepidla z okna.
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 11. bře 2012 13:09 #93722

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Abarte a neporadíš nějaký účiný a šetrný prostředek na odstranění zbytku lepidla :help
V Ostravě už ty cypoviny na měření mají taky :evil: Během včerejška a dneška prověřeno že ani na Paštice a Téčku neprojde ani ta nejsvětlejší folie v kombinaci s origo tonovanými skly z vyroby :-"
Budu s tym muset cosyk zytra zrobit :evil: bo pro mě začíná být levější nechat se vozyt Taxalem #-o :lol:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 11. bře 2012 14:03 #93727

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
Taky bych potřeboval něco na odstranění toho alobalu made in china co tam mam

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 11. bře 2012 14:07 #93729

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Doporučuji zkusit:
http://cz.hg.eu/products/show/id/4506/odstra__ova___n__lepek
sice jsem folie z oken nesundával nikdy ale kdykoliv jsem potřeboval něco ze samolepek sundat šlo to tím to.
Můžu zapůjčit kdyby někdo chtěl vyzkoušet mám tu ještě asi půl lahvičky
kupoval jsem to v hornbachu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 11. bře 2012 15:15 #93742

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Vzdy na veskere lepidla a podobne sajrajty toluen a bez problemu.Pouze ale venku na vzduchu. :mrgreen:
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 11. bře 2012 16:52 #93745

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24

jarek napsal: Abarte a neporadíš nějaký účiný a šetrný prostředek na odstranění zbytku lepidla :help
V Ostravě už ty cypoviny na měření mají taky :evil: Během včerejška a dneška prověřeno že ani na Paštice a Téčku neprojde ani ta nejsvětlejší folie v kombinaci s origo tonovanými skly z vyroby :-"
Budu s tym muset cosyk zytra zrobit :evil: bo pro mě začíná být levější nechat se vozyt Taxalem #-o :lol:


Takze ze skusenosti:
1.Pri sundavani folie nahrivat horkovzduskou.Melo by to jit i s tim lepidlem(zalezi na vyrobci igelitu).Pokud lepidlo zustane,je lepsi sklo vymontovat ze dveri (aby se daly ocistit hrany-jinak vam ten zbytek lepidla vydre "pirelku") a lepidlo odstranit,jak pise SALI,TOLUENem(pozor pri nakupu,nekteri prodejci po vas muzou chtit ŽL,nebo naky podobny papir-nevim proc,ale uz se mi to stalo 3x v ruznych obchodech).
2.Jak pise Jarek,tak skla,ktera jsou z vyroby zatmavena,uz splnuji pozadovane maximalni zatmaveni(potvrzeno PCR pri DOBROVOLNEM testu)-cili jakakoliv dalsi vrstva uz je "nad limitem".Mluvim o koncernovych autech,u ostatnich nevim.
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od ABART.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 12. bře 2012 17:04 #93862

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3
:? :? tak jsem si to dnes nechal změřit a ...... :cry: :cry: :cry:

ale od kluků co dělaj bezpečnostní folie jsem dostal info,že tyto folie maj lepidla na bázi vody,takže to umejvaj obyčejnou jarovou vodou !!! Máme tady přece odborníky,mohl by to prosím někdo potvrdit,než začnem shánět tolueny??? :-k :-k
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 18. bře 2012 19:25 #94335

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3
Takže...vyzkoušeno..... :cry: :cry: :cry:
folie dolů šla,ale vwšechno lepidlo zůstalo na okně.Takže okno ven a opravdu stačí jarová voda....Prej je ideál gumová stěrka..my to dělali houbičkou na nádobí.. :snoty: :( :( :(
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

POKOVENÍ SKEL / FOLIE 20. bře 2012 14:53 #94550

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
No ja se k temu dostal až v nedělu.Nebylo třeba nic nahřyvat.Folia šla dobře dolu a lepidlo zustavalo na ni.Enemm po obvodě zustal vlasek lepidla :evil: Takže stejně okna ven :roll: ale stačilo lehce přetřít přípravkem HG na ktery tudyk vyše daval odkaz Myšak :goodman: .(HGčkem dobře pušťala aj obustrana paska z pexi ofuku OK! )
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.124 sekund

Login