Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 09. pro 2014 15:46 #147828

urazil jsem zrcatko na T5GP tak sikovne, ze potrebuju jenom horni plastovy kryt a hlinikovy cep. Nevali se nekomu v garazi? Kupovat cele zrcatko se mi nechce a cep samotny k sehnani neni. Diky.
jede

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 15. dub 2015 17:55 #153987

nevíte někdo o vysoké střeše na t4? nebo t3 ale musel bych ji dost upravit

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 16. dub 2015 07:35 #154041

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 109
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 19. dub 2016 09:14 #166259

Přímo v Brně znám tento vrakáč ještě www.vrakoviste-brno.cz/sluzby/ . Byl jsem tam jenom kolem. Vevnitř jsem nebyl, ale vím o něm.

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 07. bře 2017 19:05 #174628

• Bilík
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

Vaseck napsal: Přímo v Brně znám tento vrakáč ještě www.vrakoviste-brno.cz/sluzby/ . Byl jsem tam jenom kolem. Vevnitř jsem nebyl, ale vím o něm.

Tenhle vrakáč jsou jen mizerní překupníci. Pokud mají, prodají vám celý auto, na díly zapomeňte.

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 03. led 2018 18:01 #181496

• filipko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 2004 long 2.5 TDI
  • Obdržená poděkování 0
poraďte, čo robiť s týmto: opraviť alebo rozpredať?

krásne 1.1. o piatej podvečer mi vyšiel do protismeru bratr čech s rovnakým menom a mikinou ako som mal ja, na Fabii a napáral to do mňa v osemdesiatke

teraz mi to stojí na dvore odťahovky v Martine a ja uvažujem, či to dávať dokopy alebo ponúknuť na rozobratie
kúpil som ho za 4500 eur, bol tesne pred výmenou riadenia a preventilovaním motora
je to dlhší model, 2.5 TDI s najazdenými necelými 400 000 km
ľavé koleso má zatlačené až k nádrži, motor asi ostal zachovaný, odskákalo to hlavne nezávislé kúrenie
po náraze sme sa iba šmýkali mimo zvodidiel, takže posuvné dvere sú zachovalé, spolujazdcove nešli otvoriť, asi to skrútilo nejaké konštrukčné prvky karosérie alebo podvozku

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/26220839_10155994312196912_6259063273782640564_o.jpg?oh=96bc6686d9982e89f52c49d862e1d437&oe=5AB78C4E
auto bolo najprv fajn, prišiel som až teraz, po čelnej zrážke

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 04. zář 2018 21:52 #187018

sháním na t5 boční šoupačky pravá strana prosklene nemuseji být top stav

T4 / T5 - VRAKOVIŠTĚ 25. bře 2019 08:56 #191343

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 49
Trebovle (na vychod od Prahy) na prijezdu od Klasterni Skalice objekt byvaleho kravina ci tak neco - maji tam v naproste vetsine T5, dily roztridene, ciste, v hale pod strechou, temer stale vozi Tcka a rozebiraji. Ceny holt jako u dilu na Tcka, ale zatim vse co jsem tam sehnal funguje. Domluva mozna jen telefonicky 736434440, nejlepsi tam zajet osobne, ale otivracka je dost "po dohode".
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Vygenerováno za 0.193 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/