Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!!

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 18:11 #122373

  • Doubi
  • Avatar uživatele Doubi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 5
Vím, že to píšu do špatné častí, ale sem ted bude asi koukat nejvíc lidí ted mi volal místní člen idefix, že mu u domu velice rychle stoupá voda a potřeboval by každou ruku která by mu pomohla vystěhovat dům..!!!!!
Bydlí pod štěchovickou přehradou v Brunšově-Hradištko, TÍMTO PROSÍM VŠECHNY KTEŘÍ MOHOU PŘIDAT RUKU K DÍLU, aby zde nepolemizovaly a volaly Idefixe na číslo : 603992663
SPĚCHÁ TO..!!!!!!!!!

Díky mooc..!!!!
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 18:47 #122382

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2840
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Přátelé,

za club se pod tuto žádost podepisuju. Miloš už si užil s povodněmi jednou svoje a situace u něj se vůbec nelepší.

EDIT: Idefix už pár lidí má, je v kontaktu s LáďouT5 a klubáci z Prahy a okolí jsou připraveni vyjet na pomoc, kdyby to bylo opravdu nutné. Situace je tedy špatná, ale zatím se zvládá a další pomoc je už připravena.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 20:12 #122392

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ano, je to tak. Volal jsem kolegovi Idefixovi a jsme domluveni, že v případě potřeby mi cinkne, já obvolám pražské kolegy a vyrazíme na pomoc.
Držím palce..............
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 20:59 #122406

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Takže kdo můžete, vyražte, Idefix volá o pomoc.
Mělo by to být asi tady
Pro info tel na mě 608 710 985 nebo přímo Idefix 603 992 663
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 22:17 #122420

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
snad vás pražských bude dost :-k

EDIT: tak dle telefonu s LadouT5 je již pozdě....přístupová silnice je uzavřená :?

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 22:35 #122424

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
vím,že Idefix má jiné starosti,ale napište sem kdo může jak to probíhá...
....držíme palce at to co možná nejlépe dopadne #-o #-o
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 22:43 #122427

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Pribuzni ze stechovic museli odejit jiz kolem 20 te hodiny. Takze casove je to urcite spatne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 23:31 #122432

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ano, nestihli jsme dorazit. Škoda, že Idefix nezavolal dřív. Obvolal jsem vwšechny, na které jsem si vzpomněl a kteří mi zvedli telefon.
Ve finále to dopadlo tak, že jediný kdo k Idefixovi stačil dorazit a tedy i přiložit ruku k dílu byl Kasuh s Jančou. Ti jediní stihli přijet a pomoci.
My ostatní - Silvervan, Stejsky, Eviz, Vendys, Jindra78 a já jsme si po cestě telefonovali a informovali se navzájem které silnice jsou již uzavřeny a podle toho jsme měnili trasu tak, abychom našli nějakou přístupovou cestu. Pak přišel telefonát od Kasuha, že je již zbytečné jezdit, že Štěchovice byly zcela uzavřeny a policie všechny vyhání pryč z této oblasti. Zůstali jsme tedy stát v Nové Hospodě a alespoň Idefixovi zavolali, omluvili se že nebylo v našich silách dorazit a popřáli mu hodně štestí.
Musím zde vyzdvihnout i třeba kolegu Petra, jež bydlí nad Brnem a který byl připraven a ochoten skočit do auta a vyrazit cca 250 Km na pomoc........... =D> =D>
Rovněž i Karlos volal z Jablonce nad Nisou, zda má přijet =D> =D>
Chlapi, díky - je to úžasné, jak náš Club funguje OK! D:_)1 OK! D:_)1

Závěrem - kolega Idefix se mi do telefonu omlouval, že se teď asi dlouho k D:_)9 nedostane a abych tedy já poděkoval vwšem, kteří projevili ochotu pomoci.
Což tedy já tímto milerád činím :!: :!: :!: :!: :!: :!:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 23:45 #122435

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Je to fakt škoda , mě chybělo pouze 5 kilometrů. Drží palce ať vše dobře dopadne . Musím říct ,že po silnicích teklo dost vody. Myslím, že Prahu a poté Ústí nečeká zítra nic pěkného. Alespoň , že už neprší. Přeji klidnou noc.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 02. čen 2013 23:46 #122437

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2840
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
A máte nějaké informace, jestli se povedlo aspoň věci vystěhovat a nějak co nejvíc zabezpečit dům? Už jsem Milošovi nevolal, tušil jsem, že bude potřebovat volné ruce k práci a ne držení telefonu...
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 00:00 #122439

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Byl jsem tam necelé dvě hodinky a za tu chvíli jsem toho měl docela dost. Klobouk dolu před idexem a jeho kámošema, kteří tam makali od začátku. Téměř všechno se odneslo do prvního parta. Dole zůstala jenom sedací souprava, sporák a kuchyň.

Držme mu palce aby se voda zastavila před domem.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 00:01 #122440

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Myslím, že ještě víc bude naši pomoc potřebovat tak za 2-3 dny, až voda opadne. Jsem připraven D:_)8
Mimochodem, asi stejně dopadne další kolega, Rades155, bydlí a má truhlářskou dílnu v Lahovičkách. Když jsme se nedostali k Idefixovi, tak jsem mu zavolal a měl už sbalené auto s vlekem a byl na cestě pryč z domova :help
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 00:02 #122441

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Sic bych taky nestihl dojet, ale dejte vědět, kdyby bylo potřeba s přip.odstraněním škod tak dojedu. 777003707
držim palce!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 00:20 #122443

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Chlapi - za vaše názory a postoje =D> =D> =D> =D>
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 00:29 #122444

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2840
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Rades taky? :( Ta voda je fakt zlo...

Držím palce, ať se jim to vyhne. Kluci, fakt Vás obdivuju, že jste takhle pružně a ochotně zareagovali k pomoci. Smekám před Vámi. =D>
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.141 sekund

Login