Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!!

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 00:41 #122445

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

silvervan napsal: Myslím, že ještě víc bude naši pomoc potřebovat tak za 2-3 dny, až voda opadne. Jsem připraven D:_)8
Mimochodem, asi stejně dopadne další kolega, Rades155, bydlí a má truhlářskou dílnu v Lahovičkách. Když jsme se nedostali k Idefixovi, tak jsem mu zavolal a měl už sbalené auto s vlekem a byl na cestě pryč z domova :help


Ano, to je správná připomínka, to mě nenapadlo.
Pošlu Idefixovi (Milošovi) SMS s kontaktem na mě, kdyby potřeboval popovodňovou pomoc, ať zavolá a já to dám vědět zde na foru.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od karlosVW. Důvod: přesunuto.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 10:01 #122453

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Večer jsme to sledovali s myšákem jak to kde vypadá hrůza člověku to vhání slzy do očí :( hned jsme psali Fanymu hlásili i jejich kraj ČB říkal, že oni jsou na kopci takže dobrý, ale že rodiče čekají co bude ve Veselí nad Lužnicí :( myslím, že takových klubáků bude víc, je jasné, že kdyby kdokoliv potřeboval pomoc z větší dálky posléze s odklízením škod jsme k dispozici a věřím tomu, že by jsme posbírali kolem sebe více moravanů naskákali do aut a vyrazili D:_)18 a pokud by nedejbože přišla velká voda na moravu jsme také připraveni pomoci i se stěhováním, mi jsme naštěstí na kopci takže k ruce každému.
Tak mě jenom napadlo, že pokud by to bylo opravdu zlé, tak když máme momentálně nevyužitý transparentní účet mohl by případně posloužit na aspoň malou první pomoc pro ty co na tom budou nejhůř.

PS: Láďo jste všichni úžasní, opravdu velká hluboká D:_)10 vám všem co jste vyrazili kluci =D> Držíme pěsti všem co v tom jsou :!:

myšanda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 11:09 #122456

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2840
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Moje pocity jsou stejné, jako Myšáků...člověk cítí velkou bezmoc...obzvláště včera, když jsem si vzpomněl, jak Miloš celé nedělní ráno a dopoledne ochotně a s úsměvem na tváři pomáhal nám s uklízením stanů po srazu a při tom určitě myslel na to, že sám potřebuje být doma a případně řešit tu nadcházející kalamitu...navíc s jeho zkušenostmi z roku 2002.

Rádi mu to vrátíme a jsme taky připraveni vyrazit na případnou pomoc.

Věřím, že se najdou i další klubáci, kteří by jeli i z Moravy a pokud ano a budeme případně něco řešit organizovaně, dejte prosím vědět sem, ať pak můžeme nějak pružně zareagovat.

P.S. KalosVW a já jsme odstranili z fóra ty zbývající vlákna na toto téma. Zde to myslím bude na nejlepším místě a hlavně jen na jednom místě, aby nebyl chaos.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 12:00 #122459

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Nábřeží je již uzavřené . D8 směr Praha je uzavřena již na sjezdu na Prosek. Do Holešovic už auta nepouštějí. Jediná cesta na druhou stranu Prahy je přes okruh nebo přes Slané a pak směr Praha . Držím všem v centru palce.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 12:44 #122461

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2840
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Krátké aktuální info od Idefixe (Miloš):
- situace není zatím tak zlá, jak to vypadalo, v noci byly zaplaceny "jen" sklepy...předpovídaná velká vlna nepřišla, ale odpoledne má hladina zase stoupat, tak se uvidí. Znovu se ozve.

Všem děkuje, má od Vás prý desítky telefonátů a sms zpráv nabízejících pomoc. Jste skvělí!
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 13:36 #122464

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
V tuto chvíli nezbývá nic jiného než čekat a doufat v co nejmenší škody a zbytečně neriskovat.
Mám osobní zkušenost z roku 2002 kdy nám voda opkupavala jak práci tak bydlení.
Držím tedy palce a kdyby se nebylo kam vrtnout u nás by se nějaké místo našlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:06 #122467

  • Teej
  • Avatar uživatele Teej
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 164
  • Obdržená poděkování 0
ještě cca metr a nově zařízenej byt na spláchne voda..Berounka jde dost rychle nahoru..zatím ale nikdo není schopen říct,o kolik se to vyšplhá :cry:
VW Multivan Allstar 2,5TDi 75kW

Tel: CZ +420602311082

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:15 #122469

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Klukům co stěhujou v berouně firmu řekli před cca hodinou že to můžejít ještě klidně o 80-100cm, bohužel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:17 #122470

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Držíme palce. Kdyby bylo potřeba, Pražská letka je připravena . Stačí volat Láďu T5 a on nás svolá.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:21 #122471

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Štěchovice kolem poledne.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kasuh.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:26 #122473

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Odkud je ta fotka, kdo to fotil?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:29 #122474

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Je to z kopce kterej vede ze Štěchovic na Hradištko, fotka je od kámoše co je z Davle.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:40 #122477

No nezaprsi a nezaprsi.... o vikendu jsem makal na chalupe a po ocku z okna sledoval jak to prichazi... pod domem pretekl rybnik coz nikdo z mistnich nepamatuje. Masakr...

Myslim na vsechny clubaky co jsou v ohrozeni a drzim jim palece at to dobre dopadne.... Doufam ze az voda opadne tak budu moci prilozit ruku k dilu. 608734934
Zdar Bonifac (Praha)

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 14:47 #122478

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
posledni info od dobraku z dobrichovic tak berounka ma jit nahoru az o 120cm a to jen zatim

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 03. čen 2013 15:00 #122479

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Teeji tady máš jak bude vypadat Berounka. Moc dobře to nevypadá, zítra to bude na šesti metrech, dneska je to na pěti.
Jak psali kluci kdybychom mohli pomoct tak napiš.
Odkaz na online stránky je kdyžtak tady : http://vvv.chmi.cz/hydro/detail_stanice/307284.html
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.161 sekund

Login