Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!!

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 04. čen 2013 16:40 #122572

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
No jestli to Rades fotil ze Strakonické a to vzadu je dílna, tak to je pěkně v :-AD(A min 2m a vůbec by mě zajímalo, jestli to má kam odtéct. Za přehradou je to "čistá" povodeň, ale tohle jezero bláta a bordelu je fakt masakr.
Přeju hodně "štěstí" a v rámci pracovních možností jsem připraven, naše firma bude asi pomáhat kolem Zálezlic, šéf tam má rodinné vazby.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 04. čen 2013 17:05 #122574

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
To je foto ze srazu. Ted ho radeji nefotim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 04. čen 2013 21:01 #122592

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
nerad maluji certa na zed ale mluvil sem se stechovickejma hasicema a odhadujou to prej na 60 cisel vody ale je to jen z doslechu nemam to nijak podlozeny ani sem to sam nevidel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 04. čen 2013 21:04 #122593

Tak jsem si rikal ze se zajedu podivat na chalupu, kdyz rikali ze i male toky se rozvodnily....a ejhle.... tohle je prijezdova cesta a chapupa tam vzadu... ten maly potucek co ma normalne 10-20cm vody ma ted prez 1,5-2m :( k chalupe jsem se samozrejme nedostal.... ;:(

B) T5 Multivan 2,5TDI 128kw 2007
:) T4 Transporter 2,5TDI 65kw 2003
:| Berlingo 1,6i 2005
:twisted: X-Max 250 2009
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 14:37 #122622

Aktuální stav. Snad nás co nejdříve pustí.
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 14:41 #122623

Koukám, že to vyfotili vzhuru nohama, ale v telefonu to asi neotočím. Tak si otočte monitory. :D Stejně je tady v republice vše vzhůru nohama. Ale zdejší klub funguje bezvadně =D>

EDIT: foto otočeno
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 15:26 #122626

  • JarynB
  • Avatar uživatele JarynB
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 174
  • Obdržená poděkování 0
Tak která fotka vypovídá o aktuálním stavu? U té první by se generální oprava střechy dělala líp. V pátek asi budu mimo domov a návrat je nejistý. O víkendu nemám ještě jasno, ale dám vědět.
Jaryn
T5 ,,Žluťas''
T4 Caravelle 2,4D ,,Oslík''

Tel.: 737100121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 16:38 #122629

  • Teej
  • Avatar uživatele Teej
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 164
  • Obdržená poděkování 0
Tak my jsme se včera nastěhovali zpět,Berounka nám už na Karlštejně klesla a naštěstí se zastavila pár cm před našim bytem,takže nám natekla "jen" do sklepa cca 60cm. Chci poděkovat za nabídky na pomoc,neměl jsem moc u sebe telefon,ale měl jsem spoustu nepř.hovorů z neznámích čísel,také děkuji JarynB !!!!! Nabídl bych ostatním zatopeným pomoc,ale máme toho na Karlštejně hodně zničeného ( kemp,fotbal.hřiště,atd atd ) ,takže budu mít spoustu práce tam..
Chlapi,jestě jednou DĚKUJU !! D:_)10
VW Multivan Allstar 2,5TDi 75kW

Tel: CZ +420602311082

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 19:39 #122632

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Bez komentare
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 19:56 #122638

  • Idefix
  • Avatar uživatele Idefix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 271
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj klubáci,
Poslušně hlásím, že povodeň zatím dopadla dobře a ztráty jsou zatím zanedbatelné.
Voda klesá a nakonec se dostala jen do sklepa a garáže do výšky 50cm což oproti roku 2002 kde jsem měl v přízemí 2,5m je celkem pohoda.
Všem bych chtěl moc a moc poděkovat za to jakou rychlostí jste reagovali na moje volání SOS a jak jste se mi snažili všichni pomoc.
Po návratu ze srazu jsem se dozvěděl, že mám asi 3-4hodiny na vyklizení sklepa a přízemí. Silnice začali být neprůjezdné a k zaplavení mi zbývali asi tři metry přičemž voda stoupala o necelí metr za hodinu a v noci se pak měla očekávat záplavová vlna.
Díky Doubimu za založení vlákna na moji záchranu, Lada T5, který svolal pražské členy a vydal se po nekonečných objížďkách a uzavírkách do Štěchovic , děkuji členovi Kasuh a jeho D:_)2 za pomoc při stěhování, Hamletovi který se ujal našich D:_)4 D:_)4 , Jarin.B, Stejskymu, kteří dorazili až do Štěchovic D:_)5
Členům, Worxe , Sitky, Barakus, Maršounovi, Ondrovi z kanceláře, Karlosovi (pořadatel), za starost a nabídnutou pomoc. Bohužel jsem si nemohl všechna jména poznamenat, ale díky patří všem, kteří měli starost a neváhali mi nabídnout pomoc.
Díky kluci nikdy vám to nezapomenu D:_)10 D:_)18 D:_)23
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 21:02 #122642

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Co bude následovat teď? To bude masakr nanosit tu barikádu co je nahoře dolu. Řekl bych že máš nejlepší chvíli kdy vymalovat spodek baráku a opravit ty rohy zdí co jsme odřeli při nošení D:_)17 .
V pátek jedu do Hradištka tak se můžu zastavit pomoct něco snést dolů.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 21:14 #122645

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
nevim jak to bude s casem kamarad z cernosic byl taky vytopenej ale pokud bude potreba a budu mit nejakej ten casek navic tak prijedu taky pomoct

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 05. čen 2013 21:16 #122646

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
V patek se mi povedlo udelat volno. Taky tam jedu a pomůžu mu trochu uklidit. Tak se tam potkáme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

NUTNÁ POMOC IDEFIX-ZAPLAVY..!!!!! 08. čen 2013 00:06 #122777

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Najděte nebo nabídněte pomoc po povodních ve speciální sekci Povodně.

vím,že se to nemá sem dávat odkazy na inzertní servry,ale na Sbazaru je sekce viz.výše "Povodně" a my co jsme dál od postižených povodněmi tak máme možnost aspon nějak pomoci :-k
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.098 sekund

Login