Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Domy, domky, byty, stavebnictví...

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. pro 2012 21:26 #109167

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Já to kdysi lepil, koupil jsem na to v Obi??? přímo lepidlo od Knaufu, dělal jsem ale jen menší plochy. Dnes jdu cestou omítky a štuku...a to nejsem zedník :-"
Jestli to je levnější a rychlejší bych zrovna netvrdil...prachu z broušení je taky dost...zítra mě čeká strop...už se na to těším \:D/ budu jak sněhulák.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od andula.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. pro 2012 21:29 #109168

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
taky bych šel cestou omítky...po chvíli to dostaneš do ruky a rozhodně nenaděláš tolik bordelu jako při broušení sádroše

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. pro 2012 21:32 #109169

Tak jo,udelam to klasickou cestou...koupim pytlovanou omitku a hotovo.Vsem dekuju za cenne rady a nazory.Tak nekdy nekde :drunken: :drunken: :drunken:
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. pro 2012 22:47 #109179

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Jedna z velkých výhod cesty SDK je "suchý" proces, nemusíš čekat na vyzrání a vysychání, v podstatě se dá třetí den malovat. Nevýhoda nízká mechanická odolnost...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. pro 2012 23:32 #109182

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
A co tu mechanickou odolnost zvýšit perlinkou a stavebním lepidlem, na to štuk? Já takhle plánoval příčku u schodiště, zedník mi jí nakonec vyseknul za půl dne z Porfixu a pěny, která taky přijde přetáhnout perlinkou s lepidlem. Navíc se mi hladká zed ze sádroše moc nelíbí. S tím vysycháním mám tet trochu problém...asi si půjčím vysoušeč.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 15. pro 2012 21:59 #109419

  • steve
  • Avatar uživatele steve
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 1
čau kluci nedelate nekdo Krby, potřebuju na chatu ;) Berounsko
BEROUN-777 344 790

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 16. pro 2012 10:09 #109429

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Za svoji kariéru jsem postavil tři, až ten poslední fungoval bezvadně. Ty předešlé měly už daný komín a zákazník trval na otevřeném ohništi, což bohužel pro otevřený krb není ideální.
Přiznávám, že na krby nejsem odborník, ale po nastudování příslušné literatury si na to troufnu. Jednodušší varianta je zástavba krbové vložky do stávajícího komína, ktrý by měl být po revizi, design obezdívky je pak už na libovolné fantazii. K tomu jsou varianty s teplovzdušným nebo vodním výměníkem, vychytávky s předehřevem nasávaného vzduchu, který pak může hřát do zad.....
Taky jsem stavěl pec na chleba, nevím zda ještě stojí, na pozemku současného Hostivického gymnázia...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. říj 2013 19:45 #127943

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Není tu nějaký krbař ? Potřebuji vybrat teplovzdušnou vložku, ale v tomhle oboru je taková džungle, že se v tom nijak neorientuju. Díky moc.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 11. říj 2013 21:05 #127946

  • Mar10
  • Avatar uživatele Mar10
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 729
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 24
čau,
krbovou vložku by si měl vybrat dle kw a m3 místnosti kde bude krb postaven. většinou je na internetu u krbových vložek napsáno kolik KW mají a jaký prostor vytopí. mám 9 KW vložku cca 300 m3 a obývák je necelých 100 m3. menší neměli pro obestavbu kterou jsem si vybral, tak když topím nesmím moc hajcovat :axe: jinak se nedá vydržet bo tam mám skoro 30 stupňů. je toho na internetu napsáno dost a je třeba jen si vybrat a porovnat co se ti do dané místnosti hodí, pokud to chceš do místnosti.
Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 12. říj 2013 08:40 #127962

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, díky ti za odpověď, ale tyhle technické informace nabiflované mám. Jde mi o značku výrobce, od kterého vybírat, aby klapka opravdu fungovala, aby fungoval oplach skla, aby to nežralo i i nohy od stolu v obýváku a aby se to po pár letech nerozpadlo. Každý krbař si hájí tu svou značku, ale když to chci vidět někde hořet, tak bohužel.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 12. říj 2013 09:42 #127963

  • Mar10
  • Avatar uživatele Mar10
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 729
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 24
ahoj,
je fakt, že krb máme zatím jen dva roky..... stavěl sem si krbovou obestavbu sám i s horním vyměníkem tepla a dělal jsem to pečlivě, tak doufám že to vydrží. :-k teď se vrátím k te vložce: já mám vložku UNIFLAM 700 Francie) bez klapky s oplachem skla. unás to funguje tak, že pokud se topí 2 - 3 dny stejně se sklo začmoudí, ale pokud to neočistím tak po 2 dnech najednou sklo prosvitne(ale ne do čira.. prostě je že jde vidět dovnitř), ale v krajích je to stejně černé, tak se stejně ručnímu čistění nevyhnu D:_)7 :D
Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 12. říj 2013 10:31 #127965

  • Mar10
  • Avatar uživatele Mar10
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 729
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 24

Mar10 napsal: ahoj,
je fakt, že krb máme zatím jen dva roky..... stavěl sem si krbovou obestavbu sám i s horním vyměníkem tepla a dělal jsem to pečlivě, tak doufám že to vydrží. :-k teď se vrátím k te vložce: já mám vložku UNIFLAM 700 Francie) bez klapky s oplachem skla. unás to funguje tak, že pokud se topí 2 - 3 dny stejně se sklo začmoudí, ale pokud to neočistím tak po 2 dnech najednou sklo prosvitne(ale ne do čira.. prostě je že jde vidět dovnitř), ale v krajích je to stejně černé, tak se stejně ručnímu čistění nevyhnu D:_)7 :D



tak to nějak vypadá...
prostě očistit se to pak musí... D:_)23
Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 12. říj 2013 17:30 #127982

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Moc díky za zkušenosti. Tomuhle se chci právě vyhnout. Nechci furt kolem něčeho lítat, otírat, natírat apod. Díky ti moc.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 20. led 2014 19:17 #133494

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Dnešní zjištění: panelákové bytové jádro se celé včetně vany vejde do krátké T5 i se střední dvojlavicí :axe: :lol: :wrench:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Domy, domky, byty, stavebnictví... 22. led 2014 23:53 #133620

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Jak si vyřešil přívody vody a odpady? A co spaní, to budeš spát v campu venku vedle auta? :) ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.148 sekund

Login