Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 01. kvě 2013 15:31 #119873

Cau, prosel jsem cele forum kvuli kontaktu na schopneho mechanika nebo servis pro svou T4 v okoli Vsetina a na nic jsem nenarazil. Nevite prosim o nekom na valassku? Predem dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 09. kvě 2013 16:45 #120294

Nějaký šikovný servis z okolí Příbrami?
VW Transporter T4 Long, 75 kW 1996

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 09. kvě 2013 19:52 #120308

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9

pohreb napsal: Cau, prosel jsem cele forum kvuli kontaktu na schopneho mechanika nebo servis pro svou T4 v okoli Vsetina a na nic jsem nenarazil. Nevite prosim o nekom na valassku? Predem dik



leda trošku směrem severním :)
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/memberlist....de=viewprofile&u=209 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=209<!-- l -->
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 19. kvě 2013 21:24 #121347

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Pánové vřele doporučuji tento servis,
velice vstřícný přístup, ceny příjemné a ruce šikovné,
funguje dle jeho slov 24h denně a ani vzdálenost nehraje roli.
Mám s ním vlastní skvělou zkušenost OK!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. kvě 2013 11:12 #121718

Dobry den jeste jednou se moc omlouvam ale mam problem na me t4 me zacla tect vodni pumpa rozvody mam delane pred 30 000 ale nevymenili pumpu mam problem ze v nedeli odjizdim na dovolenou kterou mam zaplacenou a nemuzu nekoho sehnat kdo dokaze tu pumpu vymenit v okoli prahy prosim pomoc dekuji I

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. kvě 2013 16:49 #121730

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Rychlé řešení-nalej do chladícího systému "zatahovák"-možná to zabere

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. kvě 2013 19:12 #121738

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
no nevím, s tímj bych na dovču asi určitě nejel, s tím zatahovákem!! :(
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. kvě 2013 20:19 #121744

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Žádné hovadiny tam nelìt.
Zanáší to chladič, radiàtor,i motor.
Auto se pak přehřívá a netopí.
Tyhle sračky může koupit jen ten, kdo nechápe, jak motor funguje.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. kvě 2013 20:38 #121745

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Zkus kluky ze Slanýho, třeba budou dělat i v sobotu, ale kámoš tam dělá a říkal, že dělají i neděle... :-k
Kontakt máš v SZ

Jen neřikej, že tě poslal Maršoun. ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. kvě 2013 21:39 #121749

Dekuji moc za radu uz sem to vyresil pan z dablic co dela tecka me to vymenil za solidni cenu. Jeste bych byl rad kdyby se nasel nejakej koumak co by me nainstaloval do caravelly repro mam totiz jen jedny v palubce a ve dverich nemam ani diry na repra kazdopadne dekuji a omlouvam se za zalozeni nove debaty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. čen 2013 03:17 #122889

Zdravím, neznáte někoho, kdo opravuje starší téčka v okolí Trutnova? Potřeboval bych rozchodit uzávěrku diferenciálu. Bylo mi řečeno že by v Trutnově měl být nějaký machr přes staré VW.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 28. čen 2013 20:49 #123918

ten ,,Petan,, z ústí nad labem je kdo? není náhodou z lontu kousek za ústím-známý velkoprodejce náhradních dílů z aukra pod přezdívkou multivánek?
jestli jo ale i kdyby ne tak tohoto prodejce můžu vřele doporučit,jeho jednání je super,o ochotě to platí dvojnásob =D>
kdysi jsem u něho byl osobně pro climatronic kterej jsem chtěl nacpat do transpika,řekl mi cenu,než jsme to naložili tak jsem si po krátké debatě s ním začal nakládat i interiér z multivana(jenom tapece a sloupky) když jsem se u něho rozhlížel co ještě bych si odvezl,padly mi do oka přední kožené sedačky,když jsem mu dával peníze,vzpoměl jsem si že by byl můj sen mít tam elektrický okna-chvíli cosi hledal,přehraboval se v bednách ve skladě,něco si pro sebe brblal pak mi dal obrovskou bednu věcí.když jsem se zeptal co za to,
skromě se kouknul na tu hromadu tisícovek co jsem mu tam nechal a pak řekl-už jste mi tady nechal peněz dost :confused:
tak jsem si to vesele štrádoval zpátky na moravu z autem naloženým po strop.
opravdu někoho jako on jsem ještě nikdy nepotkal-můžu opravdu doporučit OK!
VW Caravelle 2,5 TDI
VOLVO S60 D5
VW T4 1,9TD 2x
VW transporter 2,5 TDI
octavia TDI 2x
tigra 1,4
opel corsa 1,2

zákony života na této planetě nám umožnují vyzkoušet všechny možnosti,abychom se nakonec vrátili k té první...VW...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 30. čen 2013 07:29 #123961

  • farao
  • Avatar uživatele farao
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 62
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Jo jo mám stejnou zkušenost pán velice ochotný D:_)18 :thx:
T5 kombi 2005 1.9 TDI 77Kw dovoz
BMW 1200GS 2007 dovoz mňam
Peugeot 106 44kw 2001 dovoz nákupní kabelka
Yamaha Aerox 70ccm(letos motor tuning) 97kg/9koní
Trek fuel ex 9.9 karbenátek
Fabia 1,9 sdi kombi 47Kw 2001 od nova zlaté auto

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 30. čen 2013 10:17 #123963

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Asi má dobrej zdroj! Ale Peťan to neni.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 13. čec 2013 07:39 #124341

  • James7
  • Avatar uživatele James7
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 1
Co by jste udělali před velkou cestou z servis na T4 111kw, najeto 270tkm? Kromě oleje a filtrů? Díky ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.193 sekund

Login