Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 10:59 #134466

  • JirkaP
  • Avatar uživatele JirkaP
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 0

hamlet napsal: Tam nikdy nesklamou ani se nedivim. Kamarad si tam dal opravit auto.A když prijel zjistil ze mu na aute chybi celni sklo. Prej mu ho omylem rozbili a on na to tak proc je venku na jiné T4. Poznal to podle jedne samolepky. Ja taky naletel neznal jsem je tenkrat. Jen po odjezdu od nich a po mesici jsem nahodou zjjistil ze mi deaktivovali imobilizer v klicku. Uz jsem slysel tolik zkusenosti uz nikdy vice.


Jezdím tam pravidelně a nemůžu si stěžovat. Angreška se v těch autech vyzná jako málokdo. Kolikrát mi dobře poradil i po telefonu.

To co píšeš mi přijde trochu přitažené za vlasy. Proč by takhle čachroval se sklem? Jakože mu chtěli vrátit auto bez skla? Nebo proč by měli měnit jedno sklo za druhé… leda, že by se jim tak moc líbila ta samolepka o které píšeš :)
T5 Multivan 2,5 TDI
Toyota Avensis
MB SLK R170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 11:05 #134467

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

JirkaP napsal: proč by měli měnit jedno sklo za druhé…

...nebo že by kamarádovi chtěli dát jako bonus nové sklo a jeho staré někomu jinému...? Nedovedu si představit, že by do takovéhoto kulového blesku chtěli tolik investovat....
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 14:00 #134477

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Třeba ho nutne potrebovali co ja vim. To je uz nepodstatne. Spis ze si to vůbec dovolili. Za me do tohoto servisu uz nikdy. Vic to nebudu rozebirat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 14:11 #134478

  • JirkaP
  • Avatar uživatele JirkaP
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 0
No mě to přijde podstatné. Kazit někomu pověst, psát o něm takovouhle špínu, aniž bys přesně věděl jak přesně to bylo. Tedy on se snažil Tvému kamarádovi vrátit auto bez čelního skla? Nebo mu tam namontoval jiné?

Víš jak dlouho trvá (resp. jakou má ten čas hodnotu) to sklo demontovat, namontovat na jiné auto a pak další sklo montovat na původní auto? Přitom nové sklo na T4 stojí pod dva tácy.
T5 Multivan 2,5 TDI
Toyota Avensis
MB SLK R170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 14:56 #134480

  • kawa
  • Avatar uživatele kawa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 710
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 5

durisa napsal: Kde nejlépe sehnat originální díly D:_)1 ? Existuje nějaký online katalog jako má třeba autokelly nebo elit? Nic jsem nenašel... :thx:


Když víš číslo dílu nebo si to najdeš ve vyhledávači, tak já kupuju všechno tady:
www.cc-autodily.cz

Mají tam originály VW, nebo prvovýroby (org bez loga VW), nebo jiné ale i číny. Můžeš si vybrat ;)
A to co nemají na netu, stačí napsat email s poptávkou a oni ti odpoví cenu a kdy to dodají ;)
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm) (ex)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft na full
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 19:36 #134503

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Já byl ve Slaném jednou pouze na kukandu a musím říct že bych si tam auto do servisu nedal. Dle mých zkušeností vypadá servis jinak. To co jsem viděl bych přirovnal spíše ke kovárně JZD.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. úno 2014 23:54 #134537

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj,nemá někdo tip,kam dát spravit převodovku (pětka,ložiska,těsnost)? Nejlépe Praha a okolí. Respektive kam bych s převodkou věděl,ale berou tam jen demontované z vozu,takže druhá varianta servis/garáž,kde by se mohla příp.s mojí pomocí demontovat,nechat tam chvíli auto a zase vrátit. V garáži,kde mám nad střechou 10 čísel a místo nula nic se mi do toho nějak nechce. :thx:
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. úno 2014 09:37 #134548

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Kamosovi to delel kucera mylim ze z okrouhla

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. úno 2014 14:55 #134579

  • vwbentley
  • Avatar uživatele vwbentley
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 193
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
Dik,Okrouhlo by slo,ale Kucera mi nic nerika,byl by nejaky kontakt?
VW T5 2.0 TDI
VW Multivan 2.4 D
VW Transporter T3 1.6 D (1.9D)
VW Brouk 1200 l.p.1969

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. úno 2014 14:58 #134581

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
to by mnel bejt on kamos mi nebere telefon

http://www.firmy.cz/detail/622373-vladi ... ouhlo.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. úno 2014 16:53 #134593

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55

vwbentley napsal: Ahoj,nemá někdo tip,kam dát spravit převodovku (pětka,ložiska,těsnost)? Nejlépe Praha a okolí. Respektive kam bych s převodkou věděl,ale berou tam jen demontované z vozu,takže druhá varianta servis/garáž,kde by se mohla příp.s mojí pomocí demontovat,nechat tam chvíli auto a zase vrátit. V garáži,kde mám nad střechou 10 čísel a místo nula nic se mi do toho nějak nechce. :thx:

Ahoj mam garaz v Praze Modranech kde by se to dalo udelat. Moc mista tam neni ale mam jamu.
na svem Syncru uz jsem si doma menil i motor takze kdyz se chce tak to jde.
Auto tu muze i zustat pokud to nebude na moc dlouho ci ho vytlacim pred barak.
A píšu to protože jsem ted tak nejak bez prace na uradu prace a nejaka kacka by se mi hodila .
Cislo na me je 601333173
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. bře 2014 18:36 #136440

Nazdar všichni, přátelé i nepřátelé servisu ve Slaném a taky nazdar vám všem co tam jezdí a bojí se o tom mluvit. DĚKUJI klukům ve Slaném za super pomoc v nouzi, za dokonalé a úspěšné vyřešení problémů na mém voze T4 multivan. Cena supr, služby supr a kvalita supr. Děkuji klubák z Hradce Králové.
octavia 1.9 tdi
multivan T4 2.5 tdi
Tabbert Comtesse 490

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 06. bře 2014 10:33 #136466

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
pan Angreška z Transportercentra mi teď v pondělí také vytáhl trn z paty! Sehnal mi řemenici a já mohl dodělat auto. - neměl z toho nic. Tímto děkuji převelice :thx:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. bře 2014 11:47 #136672

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Musím se s vámi podělit o zkušenosti ze servisu:

Dělal jsem minulé pondělí rozvody + řemenici na svojí T4 ACV a v pátek jsem potřeboval odjet s šesti platícíma lidma do Hammu v německu (tam a zpět 1200km).

Byl jsem ujištěn že auto bude dělat člověk, který dělal spousty T4 ACV a bude mít všechny příravky a nářadí.

Auto mi v servisu dali v úterý v hroznym stavu, ale byli jsme dopředu domluvený že rozvody a předvstřik mi seřídí v auto Elán (VW) v Teplicích. Tam jsem nechal kvůli podezření, že to tak trochu zfušovali zkontrolovat utažení řemenice a hned průser - nebyla dotažená. Každý si asi umí představit co dokáže špatně dotažená řemenice.

Motor byl i po seřízení předvstřiku hlučný a pískal mi klíňák, tak jsem ve čtvrtek jel zpět do původního servisu, kde mi bylo řečeno že mám moc dlouhý klínový řemen D:_)14 který do pondělka byl dlouhý akorát a že mam úplně v háji pumpu serva, která v pondělí také byla v pořádku. S autem rozhodně nebylo možné jet někam s lidma 1200km, proto jsem zoufalý zavolal panu Angreškovy z TC ve Slaným. Auto mi přijal ve čtvrtek v půl devátý večer! a od rána na něm dělali do pátku do devíti do večera, abych mohl v pátek v noci odjet.

Výsledek: pumpa serva v háji (což nebyla chyba půvdního servisu, ale byla chyba že mi to řekli ve čtvrtek večer!), utržený napínák klíňáku, který mi měli vyměnit, ale místo toho mi ten starý zničili, to semé platí o kladce napínáku, kterou mi kousek urazili - to způsobovalo vibrace řemenu a jeho prokluzování. V důsledku to znamenalo, že by se řemen po cca 500km upálil, to znamená kdesi u Frankfurt s 6ti lidma v autě :oops: .

Dále jsem měl volný silentblok a motor opřený o kastli - kravál a vibrace a obtížné řazení jedničky. V původním servise to na můj popud dvakrát kontrolovali a údajně vše v pořádku.

Původní servis nejmenuju schválně, protože se mi omluvili a vrátili všechny peníze (mimochodem není to nějaká garáž, ale velký autorizovaný servis jiné značky než VW)

Takže za mě TC ve Slanym =D> :wrench: a děkuji!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 12. bře 2014 09:29 #136723

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Sory chlape, ale už jen to že ti v jednom servisu budou dělat rozvody a v druhém seřizovat je fakt haluz! :-) Práce na chvilku a kovbojka jak sviňa. :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.260 sekund

Login