Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 12. bře 2014 10:30 #136728

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Trochu překombinované.......
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 12. bře 2014 10:53 #136732

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
nojo, říkal jsem si o to..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 15. bře 2014 22:48 #136896

  • masal
  • Avatar uživatele masal
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, doporučili by jste mi prosím někdo nějakej solidní servis na klimatizaci v Praze? (10, 4) Né že bych s ní měl problém (kromě smradu) ale chtěl bych udělat takovej ten kompletní servis... kontrola, dezinfekce, doplnění... atd. Díky za případnou radu
T5 Transporter 1.9 TDI 77kW 2004 + chip 103kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 16. bře 2014 23:22 #136960

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Na Jarově ve značkovém servise dělávají akce před létem na klimatizace, dezinfekce, kontroly apod.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 10. dub 2014 13:36 #138453

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Ahoj všem od nováčka i když v téčkách už dlouholetého veterána. Mám bohužel neblahou zkušenost s jedním značkovým servisem v Plzni. Když jsem před léty pořídil T4, věděl jsem že musím na tomto voze nechat udělat rozvody (jasně to sděloval údaj na tachometru i v servisní knížce :unsure: ) Při tom jsem chtěl rovnou nechat provést GO přední nápravy. Dopadl jsem jak sedláci u Chlumce. Ihned po převzetí auta ze servisu, jsem byl nucen vzhledem k operaci nohou mé dcery(je na vozíčku) se přemístit do Brna. Z PM do BM je to 300 km. Když jsem frčel okolo Bohumínské nemocnice dolu, tak jak jsem zvyklý z náklaďáku, brzdil jsem si motorem a ONO NIC! Auto si jelo v klidu dál. Po peripetiích s vybitým telefonem a kolegou, který mi poslal alespoň kontakt na nějaké servisy v Brně, jsem dopadl tak, že dva servisy mi odmítli s tím, že do jednoho je čekací doba 3 neděle a druhý že nemá možnost odtahu. Nakonec mi převzal jiný značkový servis, kde mi ještě na odtahovce diagnostikovali vypadlou poloosu z převodovky díky chybějícím šroubům. Vzhledem k tomu, že se jednalo o stejnou firmu jako v PM jsem nakonec nic neplatil. Po dojezdu domů jsem od člověka, který je také mechanik i když u jiné značky, konzultoval mé peripetie a ten mi koukl mj. do faktury a ptal se mi, jak je možné, že auto je 1,9 TD, ale prováděné úkony byly (dle soupisu) jako 2,5 TDI? A proč mám na faktuře položku umytí motoru, když je zaprášený jak z dob výroby? Po reklamaci mi chybné částky vrátili, ale bohužel, ani tím jsem ještě neskončil. Po nějakém čase jsem šel na STK a tam mi technik "zatáhl" pod auto a ukázal mi povolené šrouby na nápravnici se slovy: "ještě že tam alespoň chytli matku s protiskluzem" opět na reklamaci do výše nejmenovaného servisu a po kratším dohadování opět oprava zdarma s tím, že museli "dovařovat" vyběhané díry pro šrouby... Tímto chci pouze sdělit, že ani značkový servis nedává plnou naději na 100% úspěšnou opravu auta. Mj. od té doby si již vše řeším sám a nadávám jen sám sobě :sick: Jinak BRNO :) , Plzeň :whistle:
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 17. dub 2014 20:15 #138827

Ahoj kam jezdíte do servisu v okolí Přerova,Olomouce Dík .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. čen 2014 12:26 #140693

za me velice spatne zkusenosti s Transporter Centrum ve Slanym a panem Angreskou...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. čen 2014 21:14 #140722

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
2 Kryspinski: Mozna by bylo vhodne to trochu rozvest. Nedavno se tu podone tema resilo, ale nic konkrétního z toho nevylezlo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. čen 2014 21:50 #140730

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Presne
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. čen 2014 21:56 #140731

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Ahoj,v Olmiku je místní člen Abarth,Přerov nevím,ještě tady u nás v Pv,ale boj s časem,mají toho moc :ohmy:
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Zacapa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. čen 2014 08:18 #140767

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
2 Kryspinski: Stále čekám na tvůj příběh ze Slanýho. Když už na někoho házíš špínu, měl by sis za tím stát.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. čen 2014 08:41 #140768

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
Napsat by k tomu něco podrobnějšího měl.
Možná to bude souviset i s tímto www.transporterclub.cz/forum/30-motor-sp...ozni-kapaliny#140476
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. čen 2014 10:09 #140774

durisa: napsat "mam spatnou zkusenost" podle me neni hazeni spiny
multa: zdaleka to nejmensi :-/
Par lidi to tu nastinilo a ze tu nikdo nechce svoje zkusenosti verejne rozvest ma svuj duvod.

Sorry chlapi, nechci k tomu nic dalsiho psat - jenom jsem odpovedel na otazku, ktera je polozena v nazvu tematu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. čen 2014 10:33 #140778

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Mohl jsi napsat jen treba kvuli nevstricnosti nebo kvuli neodbornemu pristupu nikoliv to rozepisovat do detailu.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. čen 2014 11:27 #140780

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Sorry, ale napsat že máš s někým velmi špatnou zkušenost je házení špíny, nevím co by to bylo jiného. Jen bez toho příběhu toto tvrzení postrádá smysl. Mě když někdo naštve a píšu o tom veřejně s konkrétním jménem, tak si za tím stojím a nebojím se napsat celý příběh. Jak jsem psal výše - už se tady podobná tvrzení objevila a nakonec to bylo všechno jinak (nebo mě prosím opravte).
Tímto se nechci nikoho zastávat, s TC ve Slanym mám jediný vztah a to ten že tam k mé spokojenosti servisujou moje auto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od durisa.
Vygenerováno za 0.179 sekund

Login