Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 07. čec 2009 16:43 #19841

OK. Díval jsem se, že tu má Mašlo nějaké příspěvky. Díky za tip. Adresu doplním. OK!
Tak jsem se snažil doplnit adresu, ale ani neví jestli jsem to vepsal do správného formuláře. Zatím se s tímhle prostorem teprve oťukávám.
Díky za reakci i Jarkovi.
§ :drunken: d:_(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od paragrafek.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 07. čec 2009 17:20 #19842

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2138
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Určitě se neboj obrátit na Mašla ;) Tel. na něho 602734943. Téčka dělá již několik let a ví kde co a jak.Dnes jsem taky využil jeho služeb OK!
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 26. čec 2009 11:08 #20821

Ahoj, poradte spolehlivý servis na T4 v okolí Prostějova.Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 01. říj 2009 14:00 #24179

  • ellik
  • Avatar uživatele ellik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
A já bych se chtěl zeptat na nějakej servis poblíž Ústí nad Labem nebo Děčína. Neznáte nějakej?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 01. říj 2009 14:19 #24180

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
co Peťan ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 01. říj 2009 19:02 #24187

  • chuan
  • Avatar uživatele chuan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 0
MAREK MINDL JE K MANI NA FLORE TAK KDYBY NEKDO POTREBOVAL JE TAM
MNEL BY TAM BEJT TRVALE ALE O TOM NEROZHODUJI JA ALE CO VIM NAS SEF JE SNIM VELMI SPOKOJEN

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 01. říj 2009 21:48 #24210

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Myslím si, že díky Markovým schopnostem musí být s ním spokojený každý šéf ;)
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. říj 2009 20:02 #24258

Jen vás vyvedu z omylu, je to pouze přivýdělek, i když momentálně pro mne velmi důležitý. Marek
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 09. říj 2009 11:47 #24759

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
já musím opět velmi pochválit Autoservis Čermák ze Všestar u Říčan - jmenovitě Davida Čermáka - který mi OPĚT velmi dobře a rychle pomohl s mou závadou na brzdách. Přijel jsem a po cca 5-8 min jsem odjížděl s opraveným mazlíkem domů. A ještě větší uznání má za cenu opravy - celých 0,- Kč a tuto cenu jsem neměl poprvé. Takže tímto mu tady ještě jednou veřejně děkuji. =D>
http://www.autoservis-cermak.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 09. lis 2009 20:54 #27434

Víte ono o těch servisech.... zkrátka každej je spokojenej s tím kdo mu vyjde vstříc a odvede dobrou práci za rozumný peníze. Jsem rád že se tu jen chválí a jsem rád že se takoví lidé najdou a že vůbec jsou!!!! Vy jste mi tu kdysi poradili s mým problémem a potažmo i s klukem - servismenem Markem M. a za to Vám díky. Dnes již Marek není v mém blízkém dosahu ,ale není mi líto za ním dojet bo vím že odvede kvalitní práci a co se s ním domluví tak to platí a TOHO si cením nadevše a jěště k tomu poznám dalšího fajn kluka Chuana. Dík chlapi za servis :D
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 10. lis 2009 17:36 #27468

Děkujeme za chválu, jen se nám to tady v Praze drobet vymklo z rukou a chvílema to tady vypadá jako na menším transportersrazu, nicméně snad všichni co u nás byli, odjíždějí spokojení . . . . :roll: :roll: :roll:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 26. lis 2009 16:43 #28499

  • Snakee
  • Avatar uživatele Snakee
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj chlapci.
Nevíte o někom v Poděbradech a okolí?
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 28. lis 2009 10:54 #28651

  • Snakee
  • Avatar uživatele Snakee
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
Prosím něco bližšího. Díky

Já byl u Suchánka na začátku Pískové Lhoty a moc mě nenadchl. Tvrdil mi, žo mi do auta při výměně oleje nalil 6,5l a to se mi moc nezdá. :x

Jo je to přímo u staré hradecké mezi Pískovou Lhotou a poděbradama. Mají tam u toho i autobazar.
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 28. lis 2009 13:13 #28658

  • PAKO
  • Avatar uživatele PAKO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 270
  • Obdržená poděkování 0
myslíš tam u pole zezadu? vidíš já si spletl kostelní s pískovou,sem ale bambula.Tam jezdí tchán z ducatem a spokojenost zatím.

autobazar tam nemají.to bude jinej

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 03. pro 2009 17:57 #29267

  • Krma
  • Avatar uživatele Krma
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 0
Ahojte, na začátku tohoto tématu je kontakt na Járu, chtěl jsem se zeptat, jstli je to ještě aktální, nebo jestli mi někdo poradí nějaký jiný odzkoušený servis s rozumnými cenami v Brně. Nově mi říká pane T5 1.9 a chtěl bych nějaké doporučení kam zajet, až budu něco řešit. Díky za tipy!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.180 sekund

Login