Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 03. pro 2009 22:38 #29320

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
to Krma: Jara funguje stále...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 07. pro 2009 20:26 #29778

  • PAKO
  • Avatar uživatele PAKO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 270
  • Obdržená poděkování 0
servisuji si sám...apropo co se týče mé normální práce musím odmítat,dvojníka nemám tudíš mi prosím nepište :snoty: (to byla reklama na nicnedělání) D:_)10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. dub 2010 23:20 #39967

Můžete poradit nějaký slušný servis ve Zlíně a okolí? Známí se v tom vždycky vrtají a výsledek stojí za nic, auto pořád nejede....
Já to nebyl :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 06. dub 2010 15:25 #39977

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 8
Je pro tebe ostrava!!! daleko :?:
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 21. čen 2010 22:33 #45507

  • Jasoň
  • Avatar uživatele Jasoň
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Hlavně NEJEZDĚTE k panu Tesaříkovy do Hrusic!
WV Multivan 2004 2,5 128KW ...civil..
Jeep WJ 4,0i+LPG... pracovní a pro zábavu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 21. čen 2010 22:36 #45508

Tak napiš alespoň proč a do kterých Hrusic... :?:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 22. čen 2010 23:27 #45587

  • Jasoň
  • Avatar uživatele Jasoň
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Do Hrusic u Mirošovic.A proč?Dělal mi rozvody,a od té doby to tam bylo dvakrát a zítra ho budu prudit znova.Při 1000-1100 otáčkách se ozívá nepříjemné klepání,minule byla prasklá napínací kladka.Teď už mu budu stát za prdelí....
WV Multivan 2004 2,5 128KW ...civil..
Jeep WJ 4,0i+LPG... pracovní a pro zábavu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 23. čen 2010 08:59 #45595

Jasoň napsal: Do Hrusic u Mirošovic.A proč?Dělal mi rozvody,a od té doby to tam bylo dvakrát a zítra ho budu prudit znova.Při 1000-1100 otáčkách se ozívá nepříjemné klepání,minule byla prasklá napínací kladka.Teď už mu budu stát za prdelí....


Nedělá ti to náhodou na 111? Měl jsem s tím také problém. Jestli tam není originál kladka tak to bude tím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 23. čen 2010 22:22 #45626

  • Jasoň
  • Avatar uživatele Jasoň
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Joo,pro originál kladku abych šel přímo VW co..?Kolik cca stála?Ale jinak nešlo jenom o rozvody,když jsem mu to poprvé vracel tak mu říkám ,že to přestalo chladit,tak vyměnil relé,nějaký odpor co je v nárazníku doplnil klima a prý kontroloval pojistky..Pak mi to vrátil,že neví co stím.Tak jsem si pak díky tdiracing vyměnil pojistku č.19. Tak asi tak..
WV Multivan 2004 2,5 128KW ...civil..
Jeep WJ 4,0i+LPG... pracovní a pro zábavu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 23. čen 2010 22:46 #45627

Já mám taky 111 Kw a origo kladky jsem nedával nikdy, a nikdy žádný problém. Ten problém bych hledal jinde. Šlo o kladku na velkém nebo malém rozvodu? Na čerpadlovém rozvodu už jsem jednou viděl mechanika, který ji dal obráceně. A vydržela 1000 km a vůz stál. :snoty:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 23. čen 2010 23:07 #45634

Jasoň napsal: Joo,pro originál kladku abych šel přímo VW co..?Kolik cca stála?Ale jinak nešlo jenom o rozvody,když jsem mu to poprvé vracel tak mu říkám ,že to přestalo chladit,tak vyměnil relé,nějaký odpor co je v nárazníku doplnil klima a prý kontroloval pojistky..Pak mi to vrátil,že neví co stím.Tak jsem si pak díky tdiracing vyměnil pojistku č.19. Tak asi tak..


Je to kladka na velkých rozvodech a mě neoriginál praskla třikrát vždy po cca 2 až 3 tisíce km. Pak se dala originál a zatím v pohodě - cca 10 000km. Jinak nebyla extra drahá - nějakých cca 1500,- Kč. Nemusíš do VW já ji měl od známého co má obyč autodíly a sežene origo díly za dobré ceny, ne jako v autorizovaným.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. čen 2010 21:46 #45722

  • Jasoň
  • Avatar uživatele Jasoň
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,tak jsem tam dneska byl a byla to kladka na malém rozvodu,byla moc povolená,tak ji dotáh. Cesta domů dobrý odpoledne cca40km a když stojím před autem tak slyším bzukot.Já jsem tohle nikdy nezažil všechna auta co jsem měl tak jsem si dělal sám a na co jsem nestačil na to jsem měl garážmistra.Ten mi boužel řek,že si na rozvody u káči netroufá a tak jsem šel jinam a od té doby to stojí za h....
WV Multivan 2004 2,5 128KW ...civil..
Jeep WJ 4,0i+LPG... pracovní a pro zábavu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. čec 2010 22:22 #46196

  • Jasoň
  • Avatar uživatele Jasoň
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,tak mám další perličku.Klima chladí moc hezky,ale jen za jízdy,dostal jsem se do kolony a málem jsme se upekli..Tak jsem si to tady pročetl a přez pojistky(o.k.)k odporům..Jak už jsem před tím psal tak jeden odpor měnil.Tak pod to vlezu pravý odpor nový a u druhého zapojený opačně konektor,vůbec nechápu jak se mu to mohlo povéct když má konektor drážky..Neví proč má servis,kdž patří do lapače škůdců Tesařík jeden..
WV Multivan 2004 2,5 128KW ...civil..
Jeep WJ 4,0i+LPG... pracovní a pro zábavu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 02. srp 2010 23:01 #47523

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Kdyz by nekdo v Praze hledal servis. Tak jeden sikovnej kde delaji jen Audi, Skoda, VW,Skoda Seat, Jsou to lidi co driv delali ve velkych znackovych servisech. Mimo to vw transportery multivany delaji hodne. Delaji pro firmy co je maji ve firme.Velice slusne jednani. Jsou v Kunraticich Dobronicka 778 Motorsport Pelikan 603262765.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 06. zář 2010 13:26 #49518

  • Dugg
  • Avatar uživatele Dugg
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všecky, i přesto že su z Brna, kde mám svého dvorního pana Dr. na VW Tx. Neváhám a s některýma lahůdkama jako třeba vyřezávání výdechu na bufika a topení z motoru, výměna podlahy a instalace lyžin na westfalia sedačku ajiné, nebo když chcete sehnat nesehnatelné (jako třeba ta westfalia sedačka, dvojite thermo okno ) tak pak volám přímou linku na nejzaměstnanějšího blázna do Téček co znám pana Mašla z Ostravy. On toho ví o tomhle auti fakt hodně. Tímto skrovným příspěvkem mu děkuji za super práci a že mně umožnil využít obytný potenciál mého Syncro Doubledeckra. Tož neváhejte a jesi ste z okolí tak volejte tohodle pána a jeho reparature crew - Hanys a spol.
Big respect to OSTRAVA ! D:_)10
VW T4 Caravelle long Syncro 2.5 TDi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.221 sekund

Login