Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 07. bře 2011 19:28 #67562

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Dnes po mi po cestě do Práglu začalo chcípat auto - chcíplo a dál ani krok, startér točil jak ďas, jakoby došla nafta (nádrž plná, filtry ok)
Po tel. radě jak auto nastartovat ( na nejrušnější křižovatce v Plzni mi fakt spad šutr ze srdce , když sem zmizel), sem zajel do Slaného, kde mi byla střelhbitě vyměněna součástka - relé 109 ( teplota asi 100 C) a jel jsem vesele dál.
A cena za tuhle operaci - ani nechtějte vědět D:_)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 14. bře 2011 22:23 #68104

  • s.mara
  • Avatar uživatele s.mara
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0
moc vás zdravím a měl bych prosbu o radu. jsem čerstým majitelem vozu VW a jelikož jsem ho koupil z druhé ruky, rád bych si ho dal trochu do cajku. plánuji výměnu tlumičů (někdy v dubnu), ale rád bych u toho byl s tím mechanikem. rád bych se o těchto autech víc dozvěděl, zjistil jak se co dělá a pak bych si mohl takové menší věci dělat sám. díly zatím sehnat umím takže by to třeba mohl být někdo, kdo tomu rozumí a má technické zázemí, čas a chuť :-) a nějak bychom se už domluvili. Ne každej mechanik si jen tak někoho pustí do dílny...

díky za tipy, jsem z brna
D:_)1 caravelle, 2,5 TDi, 75 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 15. bře 2011 06:56 #68106

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Domluv se s Maslem,nemas to zase tak daleko do OV.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 15. bře 2011 13:54 #68124

  • Danas
  • Avatar uživatele Danas
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Chlapi, už jsem psal sz uživateli Dugg, zatím žádná odpověď, na pana Mašla jsem si už našel kontakt tady na fóru, ale u nás v Brnisku, máte někdo někoho, za kým jezdíte s bolístkama T4 a kdo jim opravdu rozumí a umí to opravit? Všelijakých patlalů je spousta, ale Pan opravář... to se hledá těžko. Předem díky.
Transporter T4 1991 1,9 D 45 kW bez posilovače = posilovna :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 15. bře 2011 21:14 #68149

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Tak MAŠLO je na bolistky jak delanej
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 30. bře 2011 10:31 #69789

  • jirada
  • Avatar uživatele jirada
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 86
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem. Nevíte o někom, kdo by v Brně popřípadě okolí Brna domontoval do T5 Facelift druhou baterii ? Ve VW po mně chtěli 18000 !!!. Děkuji za info.
VW Transporter T5 Facelift, 75 kW, 2 TDI
Škoda Octavia combi, 85 kW,1984 cm3
KIA Sportage 1,7 CRDi 4x2 85 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 30. bře 2011 16:52 #69805

  • bubu61
  • Avatar uživatele bubu61
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim. Táké jsem řešil kam do servisu v Brně, když jsem si před dvěma roky koupil T4 a dostal jsem kontakt http://www.auwo.cz/index_cs.html Tady také servisuji svoji T4. Dělají hodně i sanitky, a nezaznamenal jsem nějaký problém, vždy se dalo s nima domluvit.
VW CARAVELLE 2.5 TDI 75Kw LONG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 03. dub 2011 14:21 #70154

  • kunax
  • Avatar uživatele kunax
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Eeehm,) buď jsem slepej anebo mi tady zmizel příspěvek;) že by cenzura, to snad nééé?;)) Tak jsem se těšil na reakce, hlavně že mi třeba někdo poradí lepší servis... a nemůžu najít ani ten svůj příspěvek, natož reakce.. No, jestli jste to smazali, vaše věc. ...Ale mohli jste mi dát vědět,) To je ten servis ve S... (autocenzura;)) až tak špatnej?;) Mějte se & Mír

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 03. dub 2011 22:39 #70195

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Asi Tě odhalili že jsi přišel jen kalit vody :-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 04. dub 2011 16:10 #70232

  • kunax
  • Avatar uživatele kunax
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Nééééé, jen to nééé... Přicházím v míru;) Fórum je gr8) Ušetřilo mi spoustu peněz za šoupací okno. Tady sem ho sehnal za 2,5k a nějakej blázen chtěl 17k... Hrůza,, takže dík.

Hledám jen pravdu, ale ta je někde pěkně zašitá)) ..Nebo jich je víc)))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 08. dub 2011 10:04 #70669

  • hybnos
  • Avatar uživatele hybnos
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

hamlet napsal: Kdyz by nekdo v Praze hledal servis. Tak jeden sikovnej kde delaji jen Audi, Skoda, VW,Skoda Seat, Jsou to lidi co driv delali ve velkych znackovych servisech. Mimo to vw transportery multivany delaji hodne. Delaji pro firmy co je maji ve firme.Velice slusne jednani. Jsou v Kunraticich Dobronicka 778 Motorsport Pelikan 603262765.


Motorsport Pelikán můžu také doporučit. Super přístup, super odvedená práce. OK!
T3 1,6TD Multivan ´88 bohužel prodáno :(
T4 2,5TDI Caravelle ´97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. dub 2011 16:19 #70914

Dnes jsem byl poprvé na doporučení v .....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od karlosVW. Důvod: odkazuješ na někoho kdo byl za svoje chování zde na foru vykázán což není zrovna příhodné.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. dub 2011 20:13 #70946

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Vidím, že mnoho zvás hledá v Brně a okolí nějaký pohodový servis. Mám nějakej typ , jen se musím poptat jestli zvládnou nápor našeho clubu. Dám vědět. Haf

PS: Rád bych vám doporučil někoho kdo dělá servis z láskou a né jen jako příležitost vydělat na určitém seskupení clubáků a honit zde ovečky.
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 11. dub 2011 21:06 #70953

  • kunax
  • Avatar uživatele kunax
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, neznáte někoho dobrýho na T4 v okolí St. Bolesavi? Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 13. dub 2011 15:10 #71090

Pavel LC73 napsal: Dnes jsem byl poprvé na doporučení v .....

Tak to jsem netušil že tento člověk byl vykázán z fóra nicméně mě pomohl jak odbornou radou tak i opravou chodím častěji na offroadforum kde se o takové poznatky rádi dělíme bez problémů Tímto se tedy omlouvám jestli to někoho pohoršilo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.221 sekund

Login