Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 23. zář 2012 07:53 #104135

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Mašlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 08. říj 2012 21:47 #104767

Ahoj,
nevěděli byste někdo o dobrém mechanikovi z Prahy a okolí na T4 Californii? - výška vozidla 2,6m. Potřebujeme opravit spojku, převodovku a udělat rozvody.

díky za Vaše tipy :)
Anezka

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 08. říj 2012 22:05 #104768

Ahoj já jezdím k Papackovy a sem sním spokojen vždy mi vše udělal na 1 a cenově taky super tak se zkus zeptat tam kdybys měla zájem tak ti pošlu na nej soukroma. cislo ahoj

Anežka Kroupová napsal: Ahoj,
nevěděli byste někdo o dobrém mechanikovi z Prahy a okolí na T4 Californii? - výška vozidla 2,6m. Potřebujeme opravit spojku, převodovku a udělat rozvody.

Anezka

T4 proste miluji

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 08. říj 2012 22:09 #104769

No a spojku a rozvody mi dělal nedávno a běhá to super :D

peprdlinek napsal: Ahoj já jezdím k Papackovy a sem sním spokojen vždy mi vše udělal na 1 a cenově taky super tak se zkus zeptat tam kdybys měla zájem tak ti pošlu na nej soukroma. cislo ahoj

Anežka Kroupová napsal: Ahoj,

Anezka

T4 proste miluji

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 10. říj 2012 00:50 #104802

• Fawir
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj, prosim o radu. mam multivan1 s druhou radou sedacek otocene proti smeru jizdy, sehnal jsem vse potrebne pro vymenu na multivan2, otocne sedacky s lyzinama atd.. Mate nekdo zkusenost se servisem ktery udela vymenu? Navareni lyzin atd..? Servis nebo nekoho kdo uz to delal? Praha a okoli. Diky moc za doporuceni.f
Oranzada caravwelka 97- prodano
Atlantis 99-75kw- prodano
Atlantis 2001- 111kw mazlik

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. říj 2012 15:35 #105767

• BruMo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
hľadám človeka / servis na výmenu motora (T4 2,4D AAB Multivan) v okolí Nymburk resp. severní Čechy. Ďakujem.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 24. říj 2012 17:23 #105773

Jiří Jandoš
Skalice u České Lípy

Šikovnej a silnej :) mechanik na T4

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 05. pro 2012 20:06 #108626

• W.Pajas
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Pánové nemáte nekdo skušenosti s touto firmou? dík

http://www.bixenony.com

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 27. pro 2012 11:28 #110016

Potřeboval bych takového šikovného ,, patologa Slavíčka ´´ někde v okolí Teplic. Neví někdo?

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. úno 2013 11:01 #114274

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
:help Ahoj všem, nevíte o servisu v Ústí nad Labem? Potřebuju udělat rozvody a ňákou údržbu + bufík. Někde kde dělaj D:_)1 T4 a uměj to? :help

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. úno 2013 12:27 #114282

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
V U.n.L máš machra na téčka Peťana. Dám ti do SZ tel.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. úno 2013 13:25 #114284

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
Díky za info, už jsem mu volal. Má někdo s "Peťanem" nějaký zkušenosti? Zažíl jsem v různých servisech opravdu snad vše, takže jsem dost opatrnej. Díky

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. úno 2013 14:10 #114286

• myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
už to, že ti Maršoun dal kontakt je snad dobrá recenze.

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. úno 2013 17:08 #114295

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
To určitě ano a děkuji, nechci nikoho urazit ;) , jen jsem po předchozích zkušenostech poněkud opatrnější při výběru servisu kde to neznám :? :)

Tservis: KAM JEZDÍTE, NEBO UŽ RADĚJI NEJEZDÍTE DO SERVISU? 25. úno 2013 21:00 #114314

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Tak se o skušenosti poděl....
Já už například nepojedu k Auto Elso, kde mi chtěli vyměnit vstřiky, kterým nic nebylo jen na základě domněnky z diagnostiky
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Vygenerováno za 0.242 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/