Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Pozdrav všem členům transporterclubu

Pozdrav všem členům transporterclubu 12. zář 2011 17:31 #78979

  • amos.yk
  • Avatar uživatele amos.yk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj lidi........tak nějak mě mrzí že jsem se nemohl zůčastnit expedice do Malvernu na celosvětový sraz VW ale bohužel jsem musel odcestovat uplně na druhou stranu .......tím bych vás chtěl ale zároveň všechny srdečně pozdravovat z Bombaje kde se nějaký čas zdržím a třeba i pobavit historkami z této vzdálené a pro nás totálně nepochopitelné destinace.
mám tu práci na novém letištním terminálu........každopádně současnou chvíli už tu stojí terminály tři.........jeden puvodní který je totálně v dezolátním stavu a v podstatě představuje jen ruiny........pak současný fungující který ale vypadá že se rozpadne každou chvíli a pak třetí uplně nový který je ve výstavbě.......ale díky asi totální nekoordinaci této stavby je částečně hotový střed budovy a kraje díky povětrnostním vlivům a podnebí už vypadají jako terminál prapuvodní.......tutíž totálně na kaši.....
zatím jsem se dostal jen z letiště do hotelu kde jsme ubytovaný....cca 1,5km ale i tak už mám zážitků nespočítaně.
od totálního chaosu v dopravě kde platí právo že kdo troubí má asi přednost.....přes hromady lidí neboť Bombaj má cca 14mil obyvatel.....potulná zvířata ........i koně ......neskutčnou záplavu odpadků i do výše několika metru a na těch hromadách bydlící celé rodiny v krabicích a pátrajících po něčem k jídlu...........jakýkoliv vodní tok přeměněný na stoku splašků.........tak to je fakt masakr......a nakonec příšerný zatuchlý puch který je cítit hned jak se vyleze z letadla........už mám i nějaké fotky......tak je zkusím dát na rajče a pak sem šoupnout nějaký odkaz........ d:_(
VW T3 Weinsberg 1.6 td

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pozdrav všem členům transporterclubu 12. zář 2011 18:26 #78980

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Aspon budes mit nejake zazitky a to je parada a nikdo nikdy Ti je nevezme.A ja Te tedy zdravim zase ze Svedska. :lol: Uz abych byl doma,snad ve ctvrtek. \:D/
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pozdrav všem členům transporterclubu 13. zář 2011 00:09 #78999

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ahoj oba dva, vzdálení dopisovatelé. Kdysi jsem založil tohle vlákno právě pro takové cestovatale, jako jste vy dva. <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.p...t=vzd%C3%A1len%C3%AD ">viewtopic.php?f=10&t=431&hilit=vzd%C3%A1len%C3%AD<!-- l -->
Co ho využít, aby to tu bylo tématicky urovnané?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.218 sekund

Login