Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Preprava osob kolik si rikate?

Preprava osob kolik si rikate? 18. dub 2012 19:29 #96323

• paja
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
jak říkáš...pokud doložíš aktuální cenu,počítá se ta,jináč se dává ten průměr... :roll:
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw
felicia kombi 1.9 D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Preprava osob kolik si rikate? 19. dub 2012 12:18 #96368

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2

technix napsal: Já jsem taky "blbý" instalatér elektro :idea: a počítám 10kč/km a hodinovku 300kč/hod a to ještě bez DPH... Nějak to vychází OK!

Přidám se:
Já jsem také jen blbý instalatér čerpací techniky a vodáren, za dopravu si účtuji opravdu blbých 8Kč/km, nad 30km 6Kč, s vlekem 10Kč/km bez dalších přirážek.

Mimo téma:
Za práci také blbých 300Kč/hod, pokud je to na s.r.očko tak také samozřejmě bez DPH, a proto si asi žiju jako blb, protože práce mám v sezóně až nad hlavu (prac.doba 7dní cca od 7-8h do 22-03h, a nedosáhnu ani na průměrnou mzdu. A nějaký lidi (většinou hodně zazobaný nebo kancelářské typy) - neříkám všechny, někdo práci ocenit umí- řeknou, že jsem drahej jak kr..., zloděj, dobytek atd. Už ale nevidí co živnostník všechno musí zařizovat a platit (sociálku, zdravotní, pojistku, povinný, komplet vybavení za statisíce, údržbu a provoz vybavení a auta atd... Samozřejmě jsem také člověk, který musí jíst, bydlet, topit, vždyť to znáte... Ve výsledku mám nižší plat než on (ten kancelářskej apod)

K té dopravě, říkám si tak málo, protože si myslím, že by mi lidi víc nedali, a tím bych přišel o zakázky dál od domova, nevím :?

Pokud se to někoho dotkne, nebo jestli admin řekne, že to sem nepatří, smažu to, ale musel jsem se také vyjádřit.
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Preprava osob kolik si rikate? 19. dub 2012 13:34 #96371

• worxe
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 25
=D> =D> plně s tebou souhlasím. Lidem se nezavděčíš a spokojených zákazníků málo.
jj musíme si jich vážit.
???

Preprava osob kolik si rikate? 19. dub 2012 15:42 #96372

To kawa: opatrně na ty kancelářský!!!
Ne všichni jsou stejný!
A to samozřejmě platí i o "řemeslníkách" (tím myslím ty, co se živí jakkoli rukama)
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Preprava osob kolik si rikate? 20. dub 2012 16:01 #96409

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Já vím, že ne všichni jsou stejný, to jsem v příspěvku také uvedl, ale asi to není moc zřejmé :? Osobně znám spoustu dobrých kancelářských, i pár takových "kancelářských" zákazníků je super, ale je jich málo. Teoreticky se ti to možná zdá jinak, než to prakticky vidí (vnímá) řemeslník. Přetrh by ses kvůli nim, aby byli spokojení, měli práci odvedenou precizně, ale nezavděčíš se... :snoty:

Občas se i ale i vidí, že "kancelářskej" doslova manažer přijede z práce, okamžitě si vezme monterky nebo tepláky a jde pomoct, nabídne kafe, občerstvení, pak dá slušný "dýško"...
Jiné zas dokonce pomalu obtěžuje otevřít branku a dovést nás na místo jako podřadnou třídu a zmizí. Při placení se pak cukají atakdále. Co jedinec, to originál, ale co, takový je život :) Třeba se jednou dostanem na úroveň Anglie. Nemám vlastní zkušenost, to mi říkala známá, která tam několik let bydlí- jeden příkald za všechny: elektrorevize na barák- tak nejdřív revizáka musíš uhánět několik týdnů, slibovat mu horydoly, když přijde přivítat ho jako milostpána, kávičku, čajíček, zákusek... On proměří barák, napíše revizi a zaplatíš mu celý svůj měsíční plat. Předpokládám průměrný. A tak je to tam prý s řemeslama normální.
Štěpáne, hlavně doufám, že jsem se tě nějak nedotkl, to by mě mrzelo, protože rozhodně nikoho nesoudím takhle od PC, jen jsem prostě napsal svou zkušenost :oops:
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Preprava osob kolik si rikate? 29. dub 2012 12:19 #96826

Ne, v pohodě!
Jen chci upozornit, že ne všichni jou takový...

Já i třeba práce rukama vážím, protože to ám neumím.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Preprava osob kolik si rikate? 25. srp 2012 11:16 #102820

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
naťuklo se tady navýšení 15% amortizace, pokud jedu s přívěsným vozíkem.
Já bych se chtěl zeptat hlavně těch, kteří v tom žijí, je rozdíl, jestli ten přívěsný vozík je zaměstnavatele, nebo můj, jako zaměstnance?
Nevím totiž, jak to zákonodárci mysleli, jako amortizaci auta (pravděpodobně auto jede více zatíženo, musí být opatřeno tažným zařízením atd.) nebo jako amortizaci vozíku?
Tak, jako tak, tažné Téčko je moje, jde jen o ten vozík, který je zaměstnavatele a já nevím, jestli si o těch 15% mám říct. V zákoníku o tom není žádná zmínka:(
Díky
R d:_( d:_(
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.184 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/