Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: ČERNÁ LISTINA

ČERNÁ LISTINA 24. říj 2012 08:58 #105735

nechci Ti do doto Michale kecat, ale pokud sem každý napíše, na toho vím to, nebo toto...., tak za chvilku tímto přístupem vymažeš z přátel všechny D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ČERNÁ LISTINA 24. říj 2012 13:02 #105743

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
Spíš to asi bude kvůli tomu co napsal sám Kacawela , než že by kvůli tomu co napsal někdo jinej....
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ČERNÁ LISTINA 24. říj 2012 13:41 #105750

s tím souhlasím, takovou reakci jsem od Romana také nečekal. Vím že nestíhá, telefony nebere, ale veřejně se přiznat k loupeži :(
Jen jsem chtěl podotknout, že svatý není nikdo. D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ČERNÁ LISTINA 24. říj 2012 17:57 #105780

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1514
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
D:_)3 ... nejsem žádný svatoušek a ani si na něj nehraju :)
Lidi nesoudím, neodsuzuji a snažím se být tolerantní, pokud mi někdo nesedí tak jeho přítomnost nevyhledávám ... atd atd .. nebudu se vykecávat .. ale jak jsi napsal ... tahle "loupež" mi hnula pajšlem, tak jsem se do toho malinko víc obul ... tímto bych to považoval za uzavřené a už se k tomu nebudu vracet, pokud někdo cití potřebu se vyjádřit tak prosím ... jediné co by mě překvapilo, kdyby se Roman chytl za hlavu a vyřešil to, ale asi nejsem jediný kdo tomu nevěří ... škoda
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ČERNÁ LISTINA 09. lis 2012 17:26 #106809

Tak, míra ostudy pravděpodobně dosáhla kritické hodnoty, takže mi včera přišel poštou jeden techničák na busa. Škoda, že to nešlo hned, bez toho handrkování a výsměchů. Ale tak po půl roce, to je ideální čas, že...?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ČERNÁ LISTINA 19. úno 2013 11:43 #113847

  • Varan
  • Avatar uživatele Varan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj dlouho jsem to sem nechtěl napsat, ale po dnešním telefonátu, se mi to jen potvrdilo. Má nick Tomáš a vystupoval pod mailem penzionbasta@seznam.cz , koupil jsem od něj nezávislé topení D2L, už komunikace před koupí byla podivná, na fotkách mi poslal D3, když jsem se ho několikrát dotazoval, řekl, že je to D2. Řekl jsem si ok, poslal mu zálohu a čekal, řekl, že to přiveze až bude mít cestu do Prahy, přivezl mi to do práce. Topení samozřejmě neodpovídalo fotce co mi poslal, ale to jsem věděl, že to není D3. Řekl, že topení je normálně funkční jen ho připojit na naftu a baterku a pojede, to jsem udělal a nic. Tak jsem mu volal, že ho nechci a on že si ho vezme pán z Ostravy, kterému posílal také nějaké věci. Pán z Ostravy Dr.Roman, řekl, že si ho vezme pod podmínkou, že bude fungovat, domluvili jsme se, že ho odvezu k tdi racingovi a ten ho zkoukne, bohužel topení nerozběhl a já už se mistru Tomášovi nedovolal, psal jsem mu několik mailů bohužel bez odezvy, telefony nebral. Až dnes, řekl mi že po půl roce asi těžko, když jsem mu řekl, jak jsem se mu měl ozvat, když na nic nereagoval, tak mi řekl, že ten mail má nikdo jiný:-)) No srandy kopec. Bohužel neobelhal jen mě ale i Dr.Romana a mohl by obalamutit další lidi, takže pozor na něj. A kdyby jste popřípadě chtěli D2 na díly tal ji někomu kdo si jí rozchodí nechám, cena domluvou.

Vašek DAVID

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ČERNÁ LISTINA 19. úno 2013 13:54 #113856

Nemuzu jinak nez se pripojit k Varanovi pokud budete neco od tohoto cloveka kupovat tak bych to delal jen a jen na vlastni nebezpeci!je velika pravdepodobnost,ze vam prijde neco nefunkcniho,zniceneho a podobne.teda pokud to vubec prijde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.211 sekund

Login