Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nový web a forum - informace a report chyb

Nový web a forum - informace a report chyb 14. lis 2014 21:40 #146669

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Bohužel se k vám musím přidat, otevřu téma kde je jeden nepřečtený a zjistím že sem jich tam nečetl třeba dvacet a to za posledních 14 dnů. přesto že se snážím číst ůplně všechno. Nej že se nezobrezují nepřeštené ale ani ty nové.
Je to bída, abych se něco dozvěděl byl jsem nucen se zaregistrovat na Facebook, přestu že jsem měl v plánu se této síti vihnout.
A taková to tady bývala paráda.
Některý lidičky už tady ani nepotkáte a na Facebooku jsou denně.
Opravdu by se s tím mělo něco dělat - reklamace - reklamace - neplatit - vrátit peníze.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 13:05 #146692

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Skoda ,ze se k tomuto tematu nevyjadri nejzasvecenejsi... :( Zeby nevidel ,ze tu jsou nove prispevky???? :whistle: :P
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 15:40 #146697

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Ja uz na forum taky nechodim maximalne na inzerci jinak na mobilu pres tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 16:29 #146700

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
já na fízlbuku nejsem a nechci být,ale zde je to špatné,jak psal Láda-je tu mrtvo,dřív sem byla radost chodit.....takže facebookáře chápu i whatssapp
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 17:22 #146704

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Jak už tu bylo několikrát napsáno. Je to tu mrtvé . Proč je to tu mrtvé, protože to není funkční . Lidi utíkají na facebook ,whatsapp . To přeci není řešení . Řešení je pořádně zatnout zuby a konečně se těm programátorům zakousnout do zadnice. Vím, že Ondra má někdy svázané ruce a čeká se na názor vrchního, ale fórum je jedna z věcí, která se musí řešit bez zbytečných odkladů.
Dříve to tu žilo, když tu člověk nebyl týden , tak měl půl dne co dělat než to tu všechno pročetl . A dnes ? Člověk ani neví co kdy a kde někdo po týdnu vůbec napsal.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 19:36 #146708

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Začnu trochu z jiného soudku, před pár lety jsem často navštěvoval jednoduché fórum určené pro kitery, byl to jediný web, v té době který nevlastnil ani jeden z distributorů prodejců kite v ČR. Řešili se tam všechny možné značky draků, kvalita, domlouvaly se tam společné cesty za větrem, byl tam bazar atd. Jednoho dne tento web celý překopaly a udělali fórum více podrobné, nevím proč, ale mělo přesně opačný efekt, než se očekávalo, to fórum tím zabili. Dnes tam chodí cca jedno procento lidí a podobný web v ČR není.

To co jsem ale popsal, není dle mne případ zdejšího fóra, i když při přechodu na nový systém mohly vzniknout problémy, které se třeba táhnou do dnešního dne. Pro mě se po pár dnech toto fórum stalo, uživatelsky příjemnější, něž bylo to původní. Ale i přes to sem již tak často jako dřív nechodím. Proč? To tak dost dobře nedovedu vysvětlit, ale třeba reakce na FB jsou mnohem rychlejší než zde, uživatelsky příjemnější soukromé zprávy přehlednější atd. Dnes má téměř každý aplikaci FB v telefonu a využije ji i pro jiné skupiny než je TC. Pokud potřebuji něco koupit nebo prodat je to mnohem lehčí na FB a také rychleji prodané. WhatsApp je pro forum lehký soupeř který, je určen pro pár uživatelů, toho bych se určitě nebál.

Fórum je pro mne nejlepší cesta na řešení problémů s autem, je zde spousta užitečných rad a jsou dobře rozdělené, tomuto systému se FB nikdy nevyrovná, na tom bych stavěl. Komunikace se může klidně přesunout na FB nebo jinam, ale rady ohledně aut budu hledat vždy zde, mnohokrát mi zde pomohli starší příspěvky nás všech, ale bylo mi i odpovězeno na mé dotazy.

A že je tu mrtvo? Tak na to se musíte zeptat těch pár kluků, co sem psali nejvíc, mají třeba již jiné zájmy, auta, nebo jim zde něco nebo někdo vadí.
tak to vidím já :woohoo:
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kasuh.

Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 19:51 #146709

  • Hafa
  • Avatar uživatele Hafa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 998
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 17
Kluci, považuji to také za problém a chápu, že je tím stížená práce na foru a však druhá strana mince není tak jednoduchá jak se nejdřív zdálo. Nejedná se buhužel o pár kliknutí programátora a vše je opravemo. Poprosím Ondru, at vám vysvětlí a zároven Vás informuje co se udělalo a jaké to má řešení. Také Ondra s Computersoftu napíše co chystá aby se problém vyřešil. Věřím, že celé forum nestojí tak za prd jak tu popisujete a ještě budete mít do nápravy chvilku strpení. Dík Hafa
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 21:51 #146711

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Mas pravdu nestoji tak za prd je to este horsi aspon ze to tak nejak funguje pres tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od barakus.

Re:Nový web a forum - informace a report chyb 16. lis 2014 22:25 #146712

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Já bych asi trochu zchladil emoce a opět si připomenul, co je tady oproti původnímu fóru špatně.
Především - v mých očích - ono nešťastné nezobrazování nepřečtených témat. To opravdu spoustu lidí včetně mě odradí, když si otevře naše stránky a nevidí, co kde má nepřečtené, na co by se chtěl zaměřit a kde by chtěl reagovat.
Další věcí jsou nešťastně provedené SZ - je dost problém vůbec si všimnout, že mám nějakou novou SZ. Reakce - odpověď - na ní je také poněkud neintuitivní.
A když už jsme u té kritiky - ptal jsem se na to s kolegy v jiném vlákně, ale protože se tu nezobrazují nepřečtená vlákna, asi to nikdo ani neviděl - nač se dělala fotosoutěž? Kde je nějaká reakce na ni, kde je hlasování o nej fotku, kde je vyhlášení vítěze? K čemu to tedy vlastně bylo???
Ani toto nepřidá na sledovanosti fóra................................
Nechci být kritikem, a ani jím nejsem, snažím se jen pro dobro nás vwšech poukázat na věci, které nefungují, které jsou prostě špatně.
Nepropadejme tedy emocím, které nic nevyřeší, ba naopak situaci jen zbytečně více vyhrotí a zkusme raději udělat nápravu.
Děkuji,
a doufám že nejen já za sebe..................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

Re:Nový web a forum - informace a report chyb 17. lis 2014 08:23 #146720

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Takove slohy. Pres Tapatalk to funguje dobre krome soukromych zprav.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 17. lis 2014 12:26 #146727

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Pánové,

kritika - nekritika. Takto to neberu. Poukazuje se tu správně na problém, který je u takového fóra dost zásadní. Trpím jím stejně jako vy. V některých momentech možná i více, protože já si sekce nevybírám. Koukám všude. Manuálně listuju všema sekcema, abych viděl, co je kde nového. Neřeším jednotlivá témata. Dělám to takto minimálně dvakrát denně mimo víkendů.

Jak už jsme psali výše, chybu jsme na Váš popud našli. U mě se třeba neprojevovala a vím, že u jiných také ne. Udělala se oprava, která ovšem pouze odhalila to, že chyba je komplexní v celém systému. Tak komplexní, že to řešíme přímo s lidmi, kteří tento systém vytvářejí. Přímo u zdroje. Abych to přiblížil. Je to jako byste návštěvou v servisu našli výrobní vadu na autu a spolupracovali s továrnou na jejím odstranění. Není to ze dne na den.

Tento typ fóra nepoužíváme jen my. V současnosti patří mezi ty nejrozšířenější. A pokud chápete kam tím směřuji, tak je jasné, že jakákoliv tak zásadní změna zasáhne ohromné množství webů a uživatelů. Aby se tato chyba opravila, vydává se speciální oprava. Neděláme ji my, dělají ji vývojáři tohoto systému. My se s nimi jen snažíme aktivně komunikovat, podávat jim informace a pokud možno co nejvíce přispět k rychlému vydání opravy. Ale není to jen o našem fóru, jak jsem již psal.

Obvyklý postup je takový, že se napíše verze, která se testuje u vývojářů (alfa), pak se vydá veze další (beta), která se pustí do světa. Je na lidech, jestli ji budou instalovat, protože nejde o plnohodnotně otestovanou verzi, která může ale nemusí způsobit zcela jiné chyby. Brzy budeme mít k dispozici právě tu betu. Věřte, že i v této chvíli zvažuji, zda ji použít, abychom vyřešením jednoho problému nepřinesli dva další.

Proto to ve Vašich očích tak vázne. Mrzí mě to. Kdybych měl v tuto chvíli k dispozici funkční řešení, už by bylo aplikováno. Kvůli Vašemu pohodli i kvůli mé vlastní práceschopnosti.

Mohu poprosit o strpení, víc teď není v mých silách. Více informací ani sám nemám.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: kaktusacek74, Wesni

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Nový web a forum - informace a report chyb 17. lis 2014 13:03 #146729

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
Vydrz prtka vydrz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 18. lis 2014 10:25 #146771

  • ondraasek
  • Avatar uživatele ondraasek
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Uvedu to na pravou míru, je vydaná beta verze nové verze fóra, kde tato chyba je již opravená a je to funkční. Máme novou verzi nasazenou na testovací verzi transporter clubu, nicméně jsme ji neuvedly do ostrého provozu, protože se jedná právě o beta verzi a může se stát, že se objeví i nějaká nová chyba.
Domluvíme se s nejvyššími a testovně bychom opravu mohli zkusit nasadit. Komunikuji přímo s vývojářem fóra a během pár týdnů by měla být venku ostrá verze. Ale čekat už asi, dle příspěvků, nemá smysl a je potřeba to risknout a nasadit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 18. lis 2014 13:55 #146774

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Asi bych to zkusil, třeba pomůže už i tato beta verze.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nový web a forum - informace a report chyb 18. lis 2014 15:11 #146776

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Došli jsme ke stejnému závěru. Jen teď zjišťujeme, jak dlouho bude trvat upgrade a případně jak se to projeví na chodu fóra, abychom mohli včas dát vědět.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.194 sekund

Login