Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nové funkce fóra.

Nové funkce fóra. 10. dub 2011 14:42 #70819

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
Mám takovej dotaz, teď se mi stalo, že mi přišlo upozornění na mail s odkazem na vlákno, ale když jsem na to klikl, naběhlo mi forum s hláškou, že nemám oprávnění toto forum číst.. je to normál bo ne? Protože když jsem pak klikl na hlavní stránku fora a našel si příslušný vlákno, tak mě to tam normálně pustilo... chvíli jsem tu teď nebyl, pač jsem měl práce nad hlavu a do toho diplomka.. tak nevim, jestli neproběhly nějaký velký změny, nebo tak něco...

díky

Miloš
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 10. dub 2011 17:32 #70823

  • kubis
  • Avatar uživatele kubis
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 283
  • Obdržená poděkování 0
Mám stejnej problém :-k
T4 2,4D Caravelle r.v. 98

722 528 780

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 10. dub 2011 17:40 #70824

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Na tomto fóru je část, kterou mohou čést pouze členové clubu.
Takže pokud budete mít placené členství, můžete využívat všech výhod spojených s členstvím a využívat výhody, které se tady asi šíří :-)

Ale to tak tipiju.
Přepošli mi ten link a já se podívám co v něm je...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 10. dub 2011 22:22 #70859

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
Aha, no to je možný, protože na tenhle rok členství vlastně ještě zaplacený nemám:)
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 08. čen 2011 19:06 #74454

  • Fuji
  • Avatar uživatele Fuji
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 191
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, co treb zavest neco podobneho ? http://audiklub.cz/garaz Paradni vec kde si muzes vest prumernou spotrebu, ivestice, platnost STK atd :) Pak taky funguje prodej vozidla mezi klubaky a podobny vychytavky :)
T4 je vážně nemoc :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 08. čen 2011 20:41 #74457

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
JJ už na tom pracuju, ale problém je že garage není úplně dořešená věc s češtinou.

Nejen na garaži, ale i na jiné mapě.

Problém je s časem :(
V práci toho je teď víc než moc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 09:43 #83009

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Má tři náměty k zamyšlení funkcí fóra:
1) mi svítí "4 nových zpráv" ale jakmile vlezu do zpráv,zjišťuji,že žádné nové nejsou"
2) Myslím,že by sekce "Moje auto" a "Garáž" měly být přístupné jen klubákům nebo minimálně jen zaregistrovaným.
3) Inzerce by naopak mohla být přístupná i nezaregistrovaným,myslím včetně kontaktů v inzerátu,které se zobrazí až po loginu.

Nechám to na zvážení adminů,jen upozorňuji. D:_)9
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 16:43 #83027

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
1) to mně dělá když mám hodně starých zpráv. Stačí odmazat staré a zobrazí se. Někde se to tam je i napsané.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 18:03 #83030

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
ja bych treba brel kdyby se v garazi u kazdeho auta objevilo kdyz tam nekdo prida komentar abych to nemusel prohledavat vsechno kdyz si chci precist nevé prispevky

a jeste bych ji udelal tak ze by tam kazdej musel dat aspon tri fotky tecka,protoze ty profili bez fotky se bez fotky jako garaz nedaji brat moc vážně

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 20:48 #83044

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Jo s na tech fotkach zapracuju... Takze mam udelat tabulku poslednich komentaru?
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 20:51 #83045

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
no nejakou takovou tabulku by to chtelo,protoze se tam objevy nejakej komentar akorad nez ho najdes to chvilku trva!!!!

je to jen nazor,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 20:52 #83046

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
tabulka posledních komentářů by byla super ... taktéž možnost řazení podle data přidaných aut, aby se člověk mohl podívat na nové krabice ... BTW. v "Seznam všech aut v garáži" přehoď prosím velké a malé písmena Kw -> kW.
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 20:53 #83047

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
pardón :) ono se to tak řadí samo ... já teď zkušebně přidal auto a je první #-o :D
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 21:14 #83049

Přidáš auto a je první....to je logické, když jsi druhé nechal v Ostravě, ne? :lol:
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové funkce fóra. 09. lis 2011 21:35 #83053

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Komisaři ... ještě Ty mě rozčiluj D:_)7
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.194 sekund

Login