Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 09:41 #114970

Ahoj, zdá se mi že moje 111 nejde jak má. Když na ní šlápnu rozjíždí se tak nějak plynule, ale ztěžka, žádná svižná reakce na plyn, prostě mrtvola. Když jsem projížděl kamošovu 75 kw, tak bych řekl že mu jede líp, jde krásně za plynem. Měl jsem to na vagu, turbo i váha plní dost tlaku, ale pomaleji než by měla. Podtlakové hadičky jsem měnil. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
Případně nemáte někdo na vysočině 111kw na porovnání?

Díky za názory :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 10:21 #114975

111 ma jinou prevodovku rekl bych, vic do rychla nez na silu.

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 13:17 #114993

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
přesně tak...111 kw má delší kvalty,po městě je 75 kw rychlejší,svižnější...nemá to nic společného s výkonem,ale s převodovkou a myslím,že stím toho moc nenaděláš

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 14:20 #114999

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27

Buchii napsal: Měl jsem to na vagu, turbo i váha plní dost tlaku, ale pomaleji než by měla.

Tak pomaleji, nebo dost? :)
Co za rok výroby?
Co turbo, není jeho hlníková část poblitá od oleje?
111kW se musí sebrat stejně jako 75kw, převodovka, nepřevodovka...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 15:04 #115006

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
také jsem jezdil se 111 kw po městě a na krátkou převodovku 75 kw to po městě nemělo :-k

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 17:13 #115021

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Tak tedy nevím, mám možnost se v práci vozit každou chvilku se 75 kou, ale neřekl bych že by byla nějak svižnější, ona 111 zase ty malý kvalty nemá tak do moc do rychla
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 21:10 #115060

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
obyč 75 kw jo,ale po chipu to mastí dobře...tedy až na tu lamelu \:D/

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 22:54 #115071

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
111kw ještě líp a spojka cajk D:_)19

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 22:59 #115073

Jezdim s cipem 75 vice jak ctvrtej rok. Bez zavad a nevim, ze v aute je nejaka spojka. Nyni mam soucasne i 111 ku v serii. Ta 111jde proste od spodku linearne a chybi ji ten kopanec ale to neznamena, ze nejede. Ona jede a to docela pekne jen tam neni takovej ten jojo efekt co nic nic a pak zatlaci do sedacek. Da se rict, ze sice do cca 150?km rychlosti by ji ta cipla 75 asi i stacila ale pak pardon. Ta 111 pak proste jede. tam kde u 75 valim za pet tahlej kopec tak u 111 holt dam za ctyri a sebere se moc pekne. Ta ochota jit do otacek je fakt nekde uplne jinde. 75 jede tak do necelejch 4 tis.ot a pak jde spis o trapeni nez zrychleni. To u 111 nehrozi... ta jede do plnejch a to s chuti. Proto bych nerekl, ze 111 je lenoch ve meste, jde spis o vjem z toho nastupu.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 08. bře 2013 23:16 #115076

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Petře, ty ale porovnáváš čip se sérií... 75kW v sérii je taky čajovna...

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 09. bře 2013 00:42 #115084

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Já jsem nepsal,že 111 je lenoch.....ale že 75 po městě mastí lépe

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 09. bře 2013 00:55 #115085

porovnávám 130 versus 150 koní aby to aspoň nějak šlo porovnat. Až provedu se 111 to co se 75 budu oupelně někde jinde. To bude bez debat a je to jako Máchovo jezero versus Atlantickej oceán... Aspoň to očekávám.
Jinak opravdu pouze čipem nejde mít problém se spojkou u 75 tky. To bude zakopanej pes někde jinde. A to bez pardónu.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 09. bře 2013 10:17 #115089

Buchii napsal: Ahoj, zdá se mi že moje 111 nejde jak má. :D

něco podobnýho jsem ted taky řešil..a musim říct že to byla docela detektivka...auto moc nejelo a docela kouřilo takže první věc byly vstřiky ven a nový špičky..auto kouřilo méně a lépe jelo,ale byla tam právě ta výkonová díra a někdy to spadlo až do nouzáku tak jsem dal novou váhu,ale nic moc se nedělo,takže jsem vyndal turbo a odvezl do turbosportu v Jablonci kde mi ho lehce zrepasovali,vyčistily,udělali regulaci a doplnili šrouby co tam chyběli po nějakym chytrákovi #-o a hle bylo po díře a auto frčí jak má,ale těch věcí co to může zapříčinit je asi víc,ale doporučuju kontrolu toho turba,protože po jeho kontrole a vyčištění přišla ta největší změna v chování auta....

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 10. bře 2013 09:51 #115135

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Transporterák-poprvé se montovala kompelt nová sada(dvouhmota,přítlačák,lamela,ložisko) a vydržela 15 tis Km(u vás na servise)...teď podruhé jsem měnil jen lamelu(tedy Finida) a zatím dobré....když byla převodovka venku,tak jsme na to koukaly oba a nic zvláštního jsme nenašly.Tak snad dobré-to se ukáže až po čase....ale už si dávám bacha a nedupují jí na krk od spoda a nebo když je podtočená.
Bohužel tady nejsem jediný,komu odešla lamela po čipu dvakrát. :x

T4 - MOTOR 2.5TDI - (AHY,AXG, - 111kW/151PS) 19. bře 2013 21:38 #116328

Díky za názory,
mohlo by to být snad to turbo a nebo to takhle prostě má jet. :)
Kolik vychází taková kontrola, čištění, repase?

díky

Vygenerováno za 0.216 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/