Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - Potíže se zhasínáním motoru

T4 - Potíže se zhasínáním motoru 27. zář 2013 21:30 #127323

Manželka stříkala hadicí na přední sklo, pouštěl jsem ostřikovače a zespodu jsem se díval s přenoskou jestli to někde teče. A nic. Budu teď jezdit a sledovat jestli se tam ta voda objeví nebo ne. Až na to přijdu, napíšu co to bylo.
VW T4 Transporter 2.5 TDI 75Kw - 2003

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Potíže se zhasínáním motoru 28. zář 2013 03:16 #127332

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
nemůže téct topení(radiátor)?
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

T4 - Potíže se zhasínáním motoru 28. zář 2013 09:26 #127334

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Topení je u T4 celkem daleko od pojistkovky a trubka ofuku jde do kopce. Tady to fakt vypadá na odlepené okno, nebo sežraný rantl okna. :-k Na druhou stranu je pojistkovka docela daleko od rantlu okna a jé chráněná palubkou. Aby tam nechcalo nějak po el.instalaci co vede od motoru, nebo ze dveří. :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - Potíže se zhasínáním motoru 12. říj 2013 21:49 #127998

• Polda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29
Myslím že ta voda teče přes průchodku elektriky do dveří.
Mě to tam taky teče, předešlí majitel tam něco kutil, tak ji normálně rozříznul vejpůl a teť když prší tak mi to teče na nohy.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

T4 - Potíže se zhasínáním motoru 13. říj 2013 20:52 #128033

Tak zatim jsem to nenasel. Cely jsem to rozebral a vyfoukal vzduchem z kompresoru. A zatim ok. Uz to normalne zhasina. Pokud se to objeci znovu, nebo na neco prijdu, hned dam komentar. Prisel jsem na jinou zavadu. Sezrany radiator do prostoru pro pasazery do zadu. Zitra si pro nej jdu. Do zadniho prostoru sla mlha pokud jsem zapnul zadni topeni. Oprava nebo spis dil stal 450kc. Ze by nejaka spojitost?

T4 - Potíže se zhasínáním motoru 06. lis 2013 14:38 #129467

Navazuji na můj poslední příspěvěk. Závadu odkud nateklo do pojistek jsem možná odstranil tím, že jsem vyměnil radiátor do zadní části kabiny. Na přiložené fotografii můžete vidět jak byl KO. Teklo to a foukalo to mlhu dovnitř auta. Možná, že to mělo nějakou spojistost s únikem chladící kapaliny a ta se (nevim jak) dostala po nějakých trubkách jako kondenz k pojistkám. Každopádně teď mám klid jak s topením a tak s nemožností vypnout motor.
Přílohy:

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.210 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/