Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR BEZ VÝKONU...

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 15. čec 2009 22:01 #20325

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ale pokud jezdíš, jak píšeš, x hodin po dálnici s plynem na podlaze, tak moc vděku od motoru nečekej......... :-k :-k
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 15. čec 2009 22:17 #20332

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Na 2,4 z 91 roku asi nic s VAGem neuděláš.Čerpadlo se nadstavuje hodinkama.Asi to bude chtít začít hledat někoho kdo ti udělá čerpadlo a překontroluje vstřiky.Potom udělat rozvody a nadstavit.Potom ale s rozumem šlapat motoru na krk vzhledem k r.v. a ujetým km motoru.Nebo tě brzo bude čekat i GO motoru.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 15. čec 2009 23:15 #20363

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
hm hm zni to zajimavě hlavnš ta hodně pěnici nafta,asi bych vyjel nadrž do sucha pokud ji nechceš rovnou vilit ale ekologicky,pak tam hrknot 10 l nafty projet to a pak teprve vymenit palivovy filtr. Pokud chceš mit jistotu a auto si nechat ještě nejaky patek tak bych při rozvodech sundal čerpadlo a nechal ho hned na stolici přemeřit a přetěsnit a hned přibral i vstřiky :!: jen tak pro zichr ono to neni špatne na 2,4D sem tam udělat udržbu BO tu VAG je k hovnu :D a Zhoda nahod dnes jsem na dvou T4kach 102 a 150 PS menil vstřik s kablikem (VSTŘIK ŘÏDICÍ) :!: Jak jich měnim za rok 5 tak dnes 2 :roll:
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 17. čec 2009 10:42 #20419

A jinak k věci: Co takhle ucpaná odvětrávací hadice nádrže? :-k
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 17. čec 2009 12:38 #20422

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Ucpaný odvětrání poznáš i tak že po jízdě při otvýrání nádrže cítíš podtlak v hrdle nádrže.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 17. čec 2009 14:56 #20425

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
tak podtlak tam je, a čím míň je v nádrži nafty, tak tím větší...
Kde prosím najdu tu hadičku?
Děkujiiiii
R
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 17. čec 2009 16:48 #20427

ahoj
nevim presne ale nebude to nic tezkeho
koukni kolem vicka nadrze jastli v ty gume neni dirka(hadicka) a kdyz ne
tak pod auto a na plnicim hrdle nadrze (silna trubka) bude mala hadicka a na ni mozna nakej plastuvej ventilek tak to je ono. doufam ze jsem tu nepsal kraviny ale tak nak to bude :-"
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 23. čec 2009 11:28 #20652

Pánové potřeboval bych poradit, nechal jsem ve svém multivanu 2,5 TDi 75kW vyměnit olej a všechny filtry. Auto pak přestalo táhnout, vyměnili mi pak znovu palivový filtr, prý byl špatný. Trochu se to zlepšilo, ale stejně to není ono. Aby se to rozjelo, musim motor vytočit až přes 3,5 tisíce otáček - věc před tím nevídaná. Mám pocit jakoby nebralo turbo, nebo bralo, ale až od vytočený čtyřky a pak jde stejně výkon dolů. Před tím jsem zařadil trojku, zahučelo turbo, zamáčklo mě to do sedačky, teď se nic takovýho nekoná. Není tady nějaký odborník z okolí Telče/Jihlavy/ kdo by na to dokázal mrknout? Díky Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 23. čec 2009 12:24 #20655

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Vaha vzduchu. Jak ti menili vzduchfiltr, nekde s ni klepli a je po ni. :idea:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 23. čec 2009 13:32 #20658

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Nech si to napichnout na PC - nejednoduší varianta - pak uvidíš
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 23. čec 2009 15:53 #20665

nemusel vůbec váhu zničit, možná stačilo zlomit tu harmoniku od váhy v sání nebo váhu nezapojit (při výměně vzduchového filtru)

Ale jaký je to vlastně rok a výbava??? Má to ABS? Jestli se motal 2x v prostoru palivového filtru, tak u modelu do 99 je tam třeba podtlak do řídící jednotky a přístup na pikaču...atd, atd....
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 23. čec 2009 15:54 #20666

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Jj váha,hadice,podtlaky.Já dneska vyměnil všechny podtlakové hadičky a Modrásek lítá jak divá svwině \:D/
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 23. čec 2009 16:27 #20669

Pánové díky za tipy, je to 96ka. Tu váhu zkusím odpojit, jestli bude nějaká změna. Kdyby vás ještě něco napadlo budu rád za jakoukoli radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 24. čec 2009 21:23 #20751

  • Jarin
  • Avatar uživatele Jarin
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Obdržená poděkování 0
Tak přesně takový problém jako máš ty pirony řeším také, ale zatím neúspěšně. Mám taky rok 96, 75 kw, vyměnil jsem váhu vzduchu, ale je to pořád stejný.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR BEZ VÝKONU... 15. srp 2009 14:31 #21728

Zdravím,chtěl bych se zeptat mam T4 2,5TDi r.v.2002 5 válec ,nějak přestal táhnout motor a navíc mi ještě začla blikat kontrolka žhavení bliká pořád,když je to nastartované nevím zda to může mít souvislost.Jinak naftový filtr je nedávno měněný,ale vůbec to nejde jak má třeba kolem těch 2 tis. otáček zarvat tak nic.Ale turbo jede.Jo a někdy to dělá že motor jako by vynechá při volnoběhu až chcípne ,ale jinak zase běží pravidelně ,tak nevim. :-k Dík .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.129 sekund

Login