Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS)

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 10:56 #36609

• petrbra
  • Avatar uživatele petrbra Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
má někdo zkušenost s tímto motorem? není to na sedmimístný multivan slaboučký? mám golfa 66kW a to mi přijde tak na hraně na osobní auto...
díky,petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 11:56 #36617

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
1,9 td je fakt malo na multaska :idea: ale zaleži co od nej čekaš :?: pokud jako auto pro deni ježdeni tak NEEEEEE možna sem tam zajet někam a kochat se pomalou jizdou a uživat si :-" Vlek vozik nebo caravan ani nahodou :!: Ale hlavně jsou to motory ktere meji životnost v T4 tak 250 000 -300 000 km v pruměru. A velmi těžko se schani novy,lepši,to same převodovky žadna slava a starši nejsou nebo jsou KO.Radeji 2,4D ten je skoro nesmrtelny :-" 1,9 td je dobry do skřinovky na rozvoz stravy pro duchodce a plinek D-:( tot muj nazor jako člověka ktery servisuje pouze T4 a to od roku 96 D:_)12
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 12:01 #36619

• PAKO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
jj ptal jsem se všech řemeslníku když se okolo mne mihla T4 kdo měl 1,9 plakal že už by to nikdy neudělal a to vozili jen trochu nářadí (žádné přetěžování) taky jsem zkončil u 2,4 sice bych raději oturbenou 2,5 ale nestěžuji si ,hold s valníkem za prdelí občas musím v kopci dát i za 4 :-k

Naposledy změněno: od PAKO.

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 12:09 #36620

• petrbra
  • Avatar uživatele petrbra Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
DÍKY MOC kluci!! v Kladně maj jeden vymazlenej,ale zdálo se mi to málo. nečekám žádné závodění,ale ta životnost,tahání vozíku atd...pár koní navíc je potřeba. kdybyste věděli o něčem lepším,koupím. petr,litovel (777272932)

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 12:20 #36622

• PAKO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
spíš by jsi sem měl napsat co od auta očekáváš,když to tu prolezeš najdeš rady při koupi od dvou předních sedaček místo 1+dvojsedák,proč loketní opěrky atd. chceš li aby ti někdo něco nabídl,musí také napsat alespoň účel,počet sedaček ,délka ,výbava...a taky aby jsi až po koupi nehledal kde že je ten předehřev motoru o kterém všichni básní atd.a taky cca počet penízků které předpokládáš utratit...to vše se hodí do hrnce a něco se uvaří...spousta uživatelu ti pak určitě poradí co ... já mám T4 caravellku ani né půl roku a mé okolí včetně rodiny je stále nadšeno,za rozumný peníz to jede a hodně muziky,pohodlí pro cestující a jako řemeslník i dvojí účelnost mám ...zatím jsme jen dva a malej a velkej pes(čívava-vlčák)ale do hor a výlety jsem vždy plně obsazen.sice nemám dlouhou (kterou bych raději)ale i krátká v 7 lidech + nepřekážející bagáž mezi posádkou ale vzadu včetně lyží a prken na týden no probléma

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 15:55 #36633

• Tom T5
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim tež jsem vlastnil T4 1.9 50kw skřín, prodal jsem a bral bych znova ted mam T5 2.5 96kw auto rychle, jezdí krasne,, ale ta T4 byla po meste super kolem komina tez dobry pohoda, taham i vozik ,,nechal jsem se překecat holt takto je ,,mohu doporučit
T5 2.5 TDI 96kw prodáno
T4 1,9 TD 50kw skřín prodáno
mercedes benz A160
mercedes benz E270 combi

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 18:29 #36651

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 7
Kua není možné :o Někdo kdo jezdí v T5 a zatlačí slzu u vzpomínky na T4 50kW :) =D>
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 18:39 #36655

• swapr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mam 1.9 TD 50 kw kdyz vezu skrine + naradi a dva lidi je to v poho ale jak je auto plne obsazeny (sest lidi) uz se tomu musi slapat na krk.Nevidim zadny problem i na delsi trasy je dobrej pokud nemusis letet 120.Ja jezdim 90 - 100 a pohoda.Je fakt ze ja mam teda transportera takze je o neco lehci nez multivan.Maslo s tou zivotnosti motoru jsi me moc nepotesil myslel jsem ze na nem najedu aspon tak 400 tisic km.Ted mam namotano 210.

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 19:02 #36660

• Tom T5
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

jarek napsal: Kua není možné :o Někdo kdo jezdí v T5 a zatlačí slzu u vzpomínky na T4 50kW :) =D>

jo jo T4 byla klasa ,jezdilo se sni dobre až na tu klimu k terou nemela rychlost 100-110 pohoda ,T5 taky dobry sice byla porucha ale už jede
T5 2.5 TDI 96kw prodáno
T4 1,9 TD 50kw skřín prodáno
mercedes benz A160
mercedes benz E270 combi

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 22:05 #36707

• cendab
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
No když to tak čtu tak já už mám motor skoro dvakrát po smrti #-o Mám na 1,9td 480tisíc dle předchozích majitelů bez GO a šlape i startuje a olej nežere.....asi náhodně povedenej kousek...I když jezdil sem s 1,9tkou co měla 680 a taky v poho....

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 22:22 #36712

• ABART
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24
Tak ja se taky priznam.Ted aktualne na sluzebni D:_)1 DOKA 1.9TD najeto 482tis.A jezdim i s platem.Mašlo muze potvrdit.Neni to sice zadna zavodnicka d:_( ,ale jede D:_)5 .... :D
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 16. úno 2010 23:07 #36722

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
OK žeknu to jinak ;) ten kdo se umi o auto starat a jezdi s nim jako člověk tak tomu vydrži i T5 96kw 2005 500 000km a tak samo to plati o 1,9td :!: klidne i milion ale s citem panove s citem.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 17. úno 2010 07:27 #36733

• cendab
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Uf...tak to sem si oddech.....já už si myslel že jamile to vyhrabu ze sněhu hned budu muset dělat generálku......Ale je fakt že ta moje současná T4ka asi nikdy moc nevozila...spoň podle zachovalosti vnitřku a tak nějak celkově asi fungovala jako osobák.....

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 17. úno 2010 12:58 #36764

Něco pro pobavení:
Mám T4 valník r.v. 92 1,9D 45kw motor 1X.
Stav tacho 155 000 km :lol: .
Reálně min. 300 000 km. (s origo převodovkou do síly má motor tak 350 000)
Užitečná váha 1100kg, tažné 2000kg.
Max. rychlost dle techničáku 117km/h, reál. bez nástavby 115km/h dle tacho.
S nástavbou (vysoká 2 metry) jezdím 80km/h, při příznivém větru i 90.
Takže žádný závodník to není ale doveze mě z A do B.
Po měsíci rezavění za barákem v mrazech chytá na brnknutí.

T4 - MOTOR 1.9D / 1.9TD (1X - 45kW/60PS / ABL - 50kW/68PS) 20. úno 2010 16:15 #37038

• Rudi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

swapr napsal: Mam 1.9 TD 50 kw kdyz vezu skrine + naradi a dva lidi je to v poho ale jak je auto plne obsazeny (sest lidi) uz se tomu musi slapat na krk.Nevidim zadny problem i na delsi trasy je dobrej pokud nemusis letet 120.Ja jezdim 90 - 100 a pohoda.Je fakt ze ja mam teda transportera takze je o neco lehci nez multivan.Maslo s tou zivotnosti motoru jsi me moc nepotesil myslel jsem ze na nem najedu aspon tak 400 tisic km.Ted mam namotano 210.

kámo sorry za OT, ale najít x let starou T4 s 1,9TD s nájezdem pouhých 210tis., to už chce hodně hodně velký hledání nebo jít na letiště a hledat tam. Takový T4 mívaj běžně 400-500tis., ať chceš nebo ne.

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/