Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw

T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 17. říj 2014 17:55 #145659

čau chlapy mám problém se spojkou začlo to tak 14dní po výměně hlavního spojkového válečku možná to stím nemá nic společného po zahřítí motoru mi začal tuhnout pedám spojky potom při prudším přidání plynu mi vylítli otáčky a nic pak poklesli a chytlo se to ale když sem zapřáhl vozík tak už byl uplně konec musel sem to jen tak lechtat a pomalu roztahovat tak sem vyměnil spojku za novou sadu Luk a tak 2000km bez problémů ale tet se to vrátilo už sem vyměnil kapalinu protože sem si myslel že je stará a rozpíná se a tlačí na váleček zase nic už nevím čím to muže být včera sem táhl vozik do kopce a otáčky v záběru vylítly hned zas poklesli chytlo seto a zas vylítly a tak to pořád kolísalo prostě stejně jak se starou spojkou muže to být tym válečkem??? protože po zahřátí kapaliny ztuhne pedál ještě víc a spojka zabírá hned nahoře HELP :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 17. říj 2014 18:14 #145662

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Tim valeckem to muze byt
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 17. říj 2014 20:25 #145670

taky nad tím přemýšlím ale nechce se mi vyhodit peníze za novej koulip sem totiž starší totožnej ale asi obětuji peníze a obědnám novej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 17. říj 2014 21:28 #145680

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Mas dva tak to muze delat i ten druhy
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 17. říj 2014 21:29 #145681

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Jeste pisni obsah
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 20. říj 2014 13:04 #145731

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Nešahal jsi na pomocnej válec pod spojkovym pedálem? Musí tam být daný správně, jinak to dělá přesně to co píšeš. Ztvrdne a začne klouzat. Nevyrovnává se tlak, který se postupně zvedá, až vypíná i při zvednutym pedále - vede to ke zničení pomocného spojkového válce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 22. čen 2022 10:22 #206745

T4, 65kw Mám stejný problém, při 40 tis od novoty začala klouzat spojka. Tenkrát se vyměnila celá nová spojka a klouzalo to dál. Spojka odpovídala 40 tis km, nic jí nejni.
Ted mám najeto 120 tis po opravě čerpadla , vstřiků kdy se dostavil výkon, tak začala znova klouzat. Vyměnil jsem pomocný spojkový válec u převodovky, stále klouže.
Tak jsem rozebral hlavní spojkový válec u pedálu, nic jsem ale nenašel, v horní poloze jde profouknout tam i zpět. Dneska jsem objednal nový tak uvidíme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nová spojka klouže při prudším přidání plynu TDI 75kw 23. čen 2022 06:28 #206752

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Zkontroluj pruchodnost hadice jestli neni nahodou naboptnala nebo pricpana vevnitr.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.180 sekund

Login