Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: VW T4,2.5TDI,65KW,NEJDE NASTARTOVAT,NESVÍTÍ ŽHAVENÍ,NEKOMUNIKUJE Ř.J.MOTORU.

VW T4,2.5TDI,65KW,NEJDE NASTARTOVAT,NESVÍTÍ ŽHAVENÍ,NEKOMUNIKUJE Ř.J.MOTORU. 28. dub 2021 07:15 #202053

Ahoj, prosím o radu nejde mi z pojistkové skříně proud na žhaveni (relé 102 jsem vyměnil a nic) a ještě přestal ukazovat Palivomer Myslím že je to imobilizér - jde úplně odpojit? Motor 2.4D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od garfild.

VW T4,2.5TDI,65KW,NEJDE NASTARTOVAT,NESVÍTÍ ŽHAVENÍ,NEKOMUNIKUJE Ř.J.MOTORU. 29. dub 2021 07:05 #202064

Zkus odpojit čidlo teploty , co dává pokyn jak dlouho žhavit (podle teploty) . Pokud je relé v pořádku , tak bez čidla žhaví cca 18 vteřin . Immo se dá "odpojit" . Někdo , kdo ví kde je , musí rozebrat jednotku a vykuchat (odpájet) ho ven . Jenže jestli se jedná o motor 2.4 D , tak ten jednotku nemá , tudíž nemáš ani imobilizér. Koukni nejdříve na pojistky , mě tohle dělala pojistka č.15 - špatný kontakt
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4,2.5TDI,65KW,NEJDE NASTARTOVAT,NESVÍTÍ ŽHAVENÍ,NEKOMUNIKUJE Ř.J.MOTORU. 13. kvě 2021 21:46 #202216

garfild napsal: Ahoj, prosím o radu nejde mi z pojistkové skříně proud na žhaveni (relé 102 jsem vyměnil a nic) a ještě přestal ukazovat Palivomer Myslím že je to imobilizér - jde úplně odpojit? Motor 2.4D

Mal som to isté a nakoniec bol prepálený kontakt priamo v poistkovej doske, opravovať to je dosť nepraktické. Ja som zo zadu poistkovej skrinky vypinoval 2 vodiče žhavenia, sú to tie najhrubšie a urobil na ne peticu. Relé 102 som dal von z poiskovky a dal do novej petice na tie dva hrubé vodice. Ešte musíš na relé vyviesť ovládanie. Jediná zmena je v tom, že relé 102 je mimo poiskovej dosky. Je to častá chyba, že sa prepália kontakty na plošáku, píše sa to aj na wiki.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4,2.5TDI,65KW,NEJDE NASTARTOVAT,NESVÍTÍ ŽHAVENÍ,NEKOMUNIKUJE Ř.J.MOTORU. 05. zář 2021 15:10 #203397

  • Neo
  • Avatar uživatele Neo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • vw transporter t4 2.5 tdi 75kw axl syncro long
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
zdravim.

ako ste to nakoniec vyriesili?

mam tiez taky problem 2.5 tdi 75kw AXL mi nechce nastartovat obcas. obcas zhasne pocas jazdy. starter toci . pri napojani pc ked nestartovalo neukazalo nic akoby kontakt z RJ nebol. ked startovalo vsetko v poriadku ziadna chyba ani v historii.hmmm?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T4,2.5TDI,65KW,NEJDE NASTARTOVAT,NESVÍTÍ ŽHAVENÍ,NEKOMUNIKUJE Ř.J.MOTORU. 08. zář 2021 20:09 #203444

  • Neo
  • Avatar uživatele Neo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • vw transporter t4 2.5 tdi 75kw axl syncro long
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
tak sa ozyvam s tym ze som problem vyriesil vymenou žhaviaceho rele 109. vela zdaru vsetkym

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.208 sekund

Login