Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - Navýšení výkonu motoru.

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 28. pro 2014 19:38 #148800

• Jirka S
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Obdržená poděkování 42
Kvalitní chip se dělá na míru pro auto, tudíž motorová brzda je u něj docela důležitá. V praze můžeš zkusit Dieselpower. Jsou to profíci, a brzdu maji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 28. pro 2014 19:47 #148801

já mám přehraný počítač z 75 kw na 96kw a motorovku nemám motorovky jsem vždy viděl jedině na nákladácích z důvodu velké váhy a aby netrpjeli brzdy z kopce na to je motorovka .
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 28. pro 2014 19:57 #148804

• Jirka S
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Obdržená poděkování 42
motorovou brzdou myslime dynamometr, zkušebnu výkonu.

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 28. pro 2014 23:37 #148815

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
To jsem rád, že už tady někdo Dieselpower uved a tak mě nikdo nemůže nařknout z reklamy jako se to už jednou stalo :) . Nějaký pátek jsem jezdil MČR v rallye s dieselovou Fábií a SW mi dělali mimo jiné i u Dieselpoweru. Nechal jsem dělat úpravu SW u třech tunerů a od té doby co mi SW udělali v Dieselpoweru nikam jinam nejezdím. SW ladí přímo na auto - žádné "nalejvání" na parkovišti před Tescem bez jakékoliv kontroly. Proto mohu jen doporučit.
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 29. pro 2014 21:40 #148844

• JuraBaros
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T5 Multivan 200k
  • Obdržená poděkování 1
Já jsem nechal dělat chip tuning u TdiFun v Českém Těšíně u mé T5 128Kw a teď tam mám krásných 200 koní a je to poznat nejen na dynamice,ale taky na spotřebě. S rodinou jezdíme delší cesty kde je půlka dálnice a půlka okresky za 7,5/100 km s naloženým autem a to se zrovna neloudáme. Určitě tdifun doporučuju už jsem u nich nechal dělat SuperBa i Caravellu a je to určitě dobrá investice. Mají brzdu a profi přístup. Není to jen o honění výkonu nahoru ale o opravdu dobrém naladění motoru.

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 29. pro 2014 21:50 #148846

prifi chiptuningu je spousta stačí najít na netu . Jen koukat na to jak to dělaj dle referencí . Zbytečně nehonit výkon na horu jako to dějaji neodborné firmy . Chip přídavnej je jen tahání penez a ničení motoru . Prifi chipování morotu je práce odborná a musí se jít do pc motoru a tam vše udělat jak má a pak zkontrolovat jestli to funguje a nědělá nějakou neplechu . Pro ti co píšou motorovou brzdu atd tak je to válcová zkušebna kde auto je na válcích jako kdy jste na stk z brzdamy kde se měří výkon brzd a na zkušenbě výkon motoru . MOTOROVÁ BRZDA je na nákladácích a pomáhá brzdám aby se z kopce bezahřály . Na osobáky se to nedává pokud vím .
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 29. pro 2014 23:19 #148861

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
...tak motorovku máme vysvětlenou,avšak jsou tu nové pojmy-

prifi chipování
výkon na horu
chipování morotu
pro ti co píšou...
se z kopce bezahřály

...no já jen,že když jsi u toho slovíčkaření,on ten kolega nejspíš myslel odbrždění motoru na brzdě,jak se lidově říká :) :)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Wesni

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 30. pro 2014 00:01 #148868

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
a můžu říct , že z nich maám docela smíšené dojmy ...... :woohoo:

Chiptuning - zkusenosti/kde nechat nachipovat? 30. pro 2014 00:29 #148870

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
JuraBaros:
Myslím, že jsi udělal dobře, když jsi si nechal dělat SW u TDIFuna. Podle toho co jsem slyšel, tak je to jedem z mála od koho bych si nechal sáhnout do SW.
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

T4 - Navýšení výkonu motoru. 20. bře 2015 16:03 #152698

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Dnes jsem si nechal u nejmenované a mnou prověřené společnosti upravit SW ve své T4 75 kW a mohu jen doporučit. Rozsah použitelných otáček se zvětšil, auto je podstatně živější. Celkový dojem z jízdy je lepší. Do řídící jednotky mi nahráli nový SW a následně několikrát upravili a doladili na moje auto. Zatím jsem nadmíru spokojen a uvidim co na to spotřeba.
Knaus Eurostar 500 TF

Re:T4 - Navýšení výkonu motoru. 20. bře 2015 20:03 #152708

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Tak koho chvalis kdyz je to nejmenovana spolecnost? Jsem to trochu nepobral. To je jako kdyz reknu ze dnes jsem si koupil auto ktere je super ale nereknu vam jake.

Odesláno z mého GT-I9505
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - Navýšení výkonu motoru. 20. bře 2015 20:25 #152710

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
Dle podpisů.... ;)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

T4 - Navýšení výkonu motoru. 21. bře 2015 09:51 #152727

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Už jsem tady jednou uvedl své zkušenosti s chiptuningem a bylo mi "vyčítáno", že dělám někomu reklamu a tak společnost , která mi upravila SW neuvádím. I když je to trochu nepochopitelné - myslím, že na tomto fóru se chceme navzájem podělit o zkušenosti a poradit si - uvedl jsem úpravce a hned z toho byl "povik". Pokud někdo bude mít zájem podělím se o své zkušenosti SZ.
Knaus Eurostar 500 TF

T4 - Navýšení výkonu motoru. 01. říj 2015 09:17 #159296

Zdravím , můžu poprosit o kontakt .Díky jsem z Děčína

T4 - Navýšení výkonu motoru. 02. říj 2015 08:27 #159322

T5 MULTI-BLACK-TULIVAN - 128+ AXE + Elddis Furicano GTX
T5 MULTI-SILVER-FIVE 128+ AXE - k.o.
T4 MULTI-GENERATION-BLACK 111+ AXG - jedí opodál dál :)

Vygenerováno za 0.237 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/