Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Propadlý pedál spojky, ztráta brzdové kapaliny

Propadlý pedál spojky, ztráta brzdové kapaliny 24. zář 2016 15:16 #170608

  • OK1GTH
  • Avatar uživatele OK1GTH Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Dobry den, jsem tu novy a rad bych Vas poprosil o radu. Zkousel jsem hledat, ale nebyl jsem uplne uspesny. Rad bych si upresnil, jestli jsem spravne urcil diagnostiku zavady. Cestou na chatu zacalo jit hure radit a propadnul se pedal spojky. Dolil jsem asi 0,5l brzove kapaliny (divne), ale pedal i po naslapani zustaval na podlaze. Nasledne me napadlo, ze jsem pres ovzdusnovaci sroub natlacil do systemu pomoci velke strikacky asi 1dcl kapaliny a pedal opet trvdy a spojka OK. Kapalina v nadrzce moc neubyla, ale po cca 14 dnech a 1000km opet to same. Prosel jsem celou trasu od spojkoveho valce az k prevodovce a nikde to pravdepodobne netece. Tzn pravdepoodbne KO spojkove lozisko? Vymena predpokladam, ze musi prevodovka spodem ven. Dale predpokladam, ze je zde hydraulicky ovladane spojkove lozisko nikoliv pomocny pist ovladani? Je mi divne, ze pod autem se nenechazeji skvrny od "brzovky", ale asi to jen mokva a mozna ze z prostoru spojky nevytece. Omlouvam se za mozna zacatecnicky dotaz, ale nez necham vyndat prevodovku, tak radeji prochazim vsechny moznosti :-) Auto jinak krasne funguje a nerad bych, aby doslo k dalsimu poskozeni. Preji hezky den. Tomas
Multivan T4 111kW, T4 Caravelle Syncro, T4 California, T4 Swift Royale tdi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.122 sekund

Login