Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Kam do servisu T4 65 kW - Kladno, Beroun, Praha 6

Kam do servisu T4 65 kW - Kladno, Beroun, Praha 6 29. říj 2016 00:45 #171379

  • jiri-bos
  • Avatar uživatele jiri-bos Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všechny,
jakožto nováček prosím o radu, kam do servisu, kde T4 rozumí. Auto mi škube za jízdy, svítí žhavení a hůře startuje. Auto už v servise bylo (před týdnem) s tím samým problémem - diagnostika hlásila vstřiky, všechny prý byly špatné a tak všechny prošly repasí. Ze servisu auto odjíždělo bez zjevných závad, ale po ujetí cca 100 km bez problémů se situace opakuje... Jsem z toho celkem špatnej.
Děkuju za radu, byl bych rád, kdyby to někdo šikovnej uměl dát dohromady (pokud jsou šikovný lidi v autorizovaném servise, rád zajedu i tam).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Kam do servisu T4 65 kW - Kladno, Beroun, Praha 6 21. čen 2017 07:30 #177892

jiri-bos napsal: Zdravím všechny,
jakožto nováček prosím o radu, kam do servisu, kde T4 rozumí. Auto mi škube za jízdy, svítí žhavení a hůře startuje. Auto už v servise bylo (před týdnem) s tím samým problémem - diagnostika hlásila vstřiky, všechny prý byly špatné a tak všechny prošly repasí. Ze servisu auto odjíždělo bez zjevných závad, ale po ujetí cca 100 km bez problémů se situace opakuje... Jsem z toho celkem špatnej.
Děkuju za radu, byl bych rád, kdyby to někdo šikovnej uměl dát dohromady (pokud jsou šikovný lidi v autorizovaném servise, rád zajedu i tam).

Ahoj. A zkoušel jsi www.transportercentrum.cz ? ;-)

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.370 sekund

Login