Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: vw t4 2.5i nestartuje

vw t4 2.5i nestartuje 25. pro 2016 22:22 #172590

  • jesus-pd
  • Avatar uživatele jesus-pd Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, mam t4 2.5i 81kw + LPG
Vsetko islo kym sa nezacalo s opravami. Menily sa tesnenia hlavy, vany, vyfuku, zvodov, sania, vstrekovacej listy, gufera vacky, rozvody+pumpa, sviecky . Po zlozeni nechce startovat. Nastartuje a po 3s skape, znova nenastartuje. Az tak po 15min a spravi to iste. Na LPG nastartuje, volnobeh relativne ok, da sa na tom aspon pohnut s autom. Pri malom pridani plynu striela do sanie, takze len ten volnobeh. Potom som este menil regulator tlaku paliva (tiekol cezen benzin) a kontrolovaly sme zapojenie kablov- malo by byt ok.
Nejake rady? mozno sme zlyhali na nejakej primitivnej veci ale uz si neviem rady.
Dakujem pekne

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 29. pro 2016 22:26 #172671

Ahoj, uz jsi zjistil, kde je problem? Ja mam to same - VW 2.5i 81kw, LPG. Pred 14 dnema jsem ho lehce naboural. Do te doby jezdil skvele... Pak jsem musel vymenit chladic, tedy jsem rozpojil chladici okruh a servo okruh, auto opravil, jen bohuzel pri pojizdeni jsem zjistil, ze mi dosel benzin. No po oprave jsem dolil 5 l benzinu do nadrze ale nestartuje stejne. Presne mam to co ty, natocim nabehne na 2 - 3 vteriny, pak chcipne a uz to nechytne, az vyflakam baterku. Kdyz otevru kapotu, je citit benzin. Zkusil jsem vymenit palivovy filtr, ale je to porad to same... na kabely od rozdelovace a do motoru jsem nesahal, palivovy cerpadlo jede, kdyz otocim klicek, slysim ho. Co muze byt za problem?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 31. pro 2016 15:01 #172706

  • jesus-pd
  • Avatar uživatele jesus-pd Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
este stale som to nevyriesil, tiez som mal odpojene servo a chladic, a rovnako som dolieval 5l benzinu. na lpg ti to ide rovnako ako mne? len na volnobeh? chystam sa na diagnostiku, mam este obd1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 31. pro 2016 17:26 #172709

No na LPG nemuzu nastartovat protoze mem prazdnou nadrz. A k LPG pumpe nemuzu, protoze nenastartuju :) No ja to mam z roku 93, podle me zadnou diagnostiku nemam. To ho mas asi novejsi ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 31. pro 2016 17:39 #172711

  • jesus-pd
  • Avatar uživatele jesus-pd Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
tiez 93, obaja mama obd1 (dvojpin) je pod krytkou pri zapnuti svetiel myslim, dva konektory. Ak na nieco prides, urcite daj vediet. Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 16. led 2017 09:02 #173038

Všechny maji diagnostiku, jen OBD1 řekne jen minimum věcí.. Jednoduše zjistit zda hází jiskru (napojenou svíčku na kabelu přiložit k motoru. pak zda jde do motoru benzín -> musí chytit. pokud je to 81kw je to jednoduchý motor kde nic komplikovaného neni.
T R A N S P O R T E R - IV syncro 2.5 lpg a T 2 B ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 20. led 2017 00:47 #173160

Tak uz mi to zase funguje, nakonec byl na vine jen zkorodovany kabel od rozdelovace, uz jsem objednal nove vicko rozdelovace a kabely, abych to mel vporadku. Jinak jsem to mel i na diagnostice, ale tam se tahle chyba neukazala...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 23. led 2017 12:47 #173244

  • jesus-pd
  • Avatar uživatele jesus-pd Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
ja som mal rovnako problem s rozdelovacom. Bol zle natoceny a pretrhnuty kabel k jednej sviecke takze to robilo blbosti. Takze na LPG ide ale benzin nestartuje. Menil som reg. tlaku paliva, filter. Palivo tam ide. Skusime teraz zmerat tlak.
Vie niekto aky tlak ma dat to benzinove cerpadlo? diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 24. led 2017 20:41 #173313

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
3 bary to ma tlacit, pojde to aj na menej
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vw t4 2.5i nestartuje 19. čen 2018 20:12 #185641

  • jesus-pd
  • Avatar uživatele jesus-pd Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Boli to prehodene konektory vstrekovacej listy s niecim inym, pasovali vzajomne a je to zozadu takze to neslo vidiet :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.194 sekund

Login