Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Vr6 AES volnobeh, lambda

Vr6 AES volnobeh, lambda 27. lis 2017 21:03 #181056

  • kopriw
  • Avatar uživatele kopriw Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. Není tu nějakej člověk se zkušenostmi okolo Vr6? Mám konkrétně typ AES v T4. Měl jsem problém s kolísáním otáček. Zjistil jsem špatne hodnoty na lambde a nešla nastavit klapka. Lambdu jsem dal novou, klapku taky. Po nastavení otáčky nehoupu, ale jsou pořád nízké. A co mi vytáčí je, že auto občas při řazení přidá plyn o cca 100 otáček. Je to znat i když se jede konstantní rychlosti a sundá se noha z plynu. Chvilku auto jede dál, než začne brzdit motorem. Jinak se motor chova normálně a jezdí fajn. Vyměnil jsem vše okolo sani z jinyho funkčního motoru. Kde jsem našel podtlakovy hadičky tak dal nový, nový svíčky, teplotní čidlo co jde do jednotky motoru.... Dal už nevím po čem jít. Další věc co jsem objevil je, že na výfuku jsou dvě lambdy, ale ta za katem je ustrihnuta. Nicméně od jednotky k ní nevede žádný kabel a podle schématu co jsem našel k motroniku tam sice má druhá lambda byt, ale já fyzicky ty piny na jednotce vůbec nemám obsazeny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vr6 AES volnobeh, lambda 16. kvě 2018 09:00 #184821

Omlouvám se že neodpovídám na dotaz, ale mám T4 benzín dvoulitr r.v. 1995 a trápí mne kolísání otáček. Když nastartuji, tak je vše OK, ale po chvilce se začne dít to, že otáčky najednou padnou jako kdyby měl motor chcípnout a tak se to po chvilkách opakuje... Je to cítit i za jízdy když sundám nohu z plynu... Myslíš, že by to také šlo pořešit výměnou lambdy? Měl jsi stejný problém, nebo se to u Tebe projevovalo jinak? Díky moc za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.169 sekund

Login