Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 11. kvě 2019 20:06 #192165

  • Kodl54
  • Avatar uživatele Kodl54 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, mam mensi dotaz vlastnim t4 (terminatora) 1.9td 50kw ABL najeto cca 379 000km zacal delat divne zvuky sundala se vacka a ejhle 3x hydro popraskane tak se sundala hlava a ejhle par ventilu popraskanych a kousky chybeli a ty se probehli mezi pistem a hlavou viz priloha1 dale zjisteno popraskana mezi ventilama u vsech valcu a na druhym praskla ke komurce. Sehnal jsem jinej motor puvodne prej bezel, ale nedalo mi to a sundal jsem hlavu a tez popraskana mezi vetilama a ke komurce viz foto2. Ted otazka schanet jinou hlavu, zavarit ji nebo co poradte prosim. Dekuji predem za vsechny kloubne rady.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 02. říj 2019 20:51 #194649

jestli jsi z prahy zajeď s hlavou k Milanovi do Jumi car opravují hlavy na špičkové úrovní za rozumné ceny praskliny mezi ventily jsou normalní ale k té komůrce nevím zajeď k němu a řekne ti co stím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 03. led 2020 21:54 #195831

  • Green
  • Avatar uživatele Green
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 1.9TD 50kw
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Čaute řeším stejný problém s popraskanou hlavou. Žavzdušňovalo se mi topeni tak jsem sundal hlavu že bude praskle tesneni pod hlavou a ejhle hlava je poraskana mezi vsemi ventily a taky ke vstrikum. Myslim ze uz to opravit nepujde, zkousim sehnat jinou hlavu ale vsude prodavaji jen komplet s motorem tak nevim co s tim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Green.

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 06. lis 2020 20:24 #199841

Dá se použít jakákoli hlava z golfa,venta,passata 1.9td-motor aaz,dále by měla sednout z 1.9d filcky,no a nakonec se dá i napáchat (ale musíš i písty) kompletní hlava z 1.9tdi- motor 1z,jen je to trochu laborování,a v tuhle chvíli z toho bude mtdi
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 14. lis 2020 10:01 #199939

  • Green
  • Avatar uživatele Green
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 1.9TD 50kw
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Ja jsem nakomec sehnal hlavu z VW Polo byla krasna nepopraskana, chtel prodat cely motor a ja rikal ze jo ale jedine kdyz se sunda hlava nakonec prodal jen hlavu za 2tis. Za opravu popraskane hlavy chteli 8tis bez dph

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 14. lis 2020 11:17 #199940

Tak to je hodně. Nová hlava (druhovýroba) se dá sehnat za cca 10tkč i s dph. Můžu být zvědavý - co způsobilo takovou devastaci hlavy?
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 1.9TD 50kw ABL hlava motoru 14. lis 2020 11:24 #199941

  • Green
  • Avatar uživatele Green
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 1.9TD 50kw
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Motor byl funkcni normalne se s nim jezdilo jen mi to tlakovalo do vody a vzdycky se zavzdusnilo topeni. Takze jsem to resil kvuli tomu ze to netopilo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.159 sekund

Login