Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Vstřikovací čerpadlo?

Vstřikovací čerpadlo? 08. čen 2020 20:24 #197968

  • Ksd28
  • Avatar uživatele Ksd28 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím mám "lehkej" problém mám T4 1.9TD původnímu ABL motoru vycestovala ojnice tak jsem poskládal blok s vnitřnosma 1.9TDI 66kw z GolfaIII a hlavu felicie 1.9 D
podle katalogu by měla bejt stejná jako z ABL a blok by měl taky odpovídat,čerpadlo ABL všechno poskládáno nový rozvody,vstřiky přezkoušeny jsou OK, čerpadlo nastavený na hodinky
a stejně auto nejede tak jak by mělo takže odhaduju že už by mohla bejt chyba jen v čerpadle nebo nějakej jinej nápad? díky za každou radu
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vstřikovací čerpadlo? 10. čen 2020 20:29 #198027

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 3
Změř tlaky ve válcích, může tam být nevhodné těsnění pod hlavou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vstřikovací čerpadlo? 02. lis 2020 14:28 #199786

Vačka z felicie 1.9D by měla být malinko ostřejší, než sériová abl,a pokud se nepletu,tak písty z golfa (1z) jsou úplně jiné než z alb..Golf má již vstřikování přímo do pístu-je v něm "mistička" ,kdežto abl má vstřik před komoru,a píst je "rovný" jako u benzínu. Takže jsi úplně změnil detonační průběh.V tomhle případě bych udělal 2 možnosti- dát ještě hlavu z 1z,na tom mech.čerpadle,co tam máš,uděláš z toho mtdi,a nebo koukni na net,a kup celého golfa/passata/vento s motorem aaz (td 55kw),z toho si vem čerpadlo,hlavu a písty/nevo celý motor,to už je jedno,a budeš mít klid. Třeba teď je na bazoši passat b3 s tímto motorem jako celek za 5000.= spousta náhradních dílů za cenu repasované hlavy
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vstřikovací čerpadlo? 02. lis 2020 17:51 #199788

Přikládám foto / screenshot pro porovnání. Při detonaci nafty s těmi písty z golfa musí být hrozné stráty na výkonu. Nebo pokud máš moznost,tak sežeň písty z pětiválce 2.4d,jsou stejné jako z abl
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vstřikovací čerpadlo? 13. pro 2020 21:07 #200305

Pokud by jsi měl zájem, budu cca za 2-3 měsíce mít na prodej kompletní hlavu ze svého abl,+ písty,ojnice a kliku,možná i s turbem. Na tom svém motoru jsem plánoval celkový preventivní repas ( najeto 37x xxx km), ale tak nějak jsem hodil řeč s kamarádem, a pokud to vyjde,tak z abl uděláme jakýsi hybrid :) . Ale o tom pak kdyžtak v jiném tématu.....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.201 sekund

Login