Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4, 2.5TDI, 75kW - VAG nekomunikuje s RJ a nastaveni vstrikovani.

T4, 2.5TDI, 75kW - VAG nekomunikuje s RJ a nastaveni vstrikovani. 04. čec 2021 12:42 #202695

  • shovax
  • Avatar uživatele shovax Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj vsem,,

koupil jsem si dlasiho transportera T4, pred odjezdem na dovcu dal sjem ho do servisu na vymenu rozvodu.
Vcera tam ale zjistili, ze zadna diagnostika nekomunikuje s ridici jednotkou, aby se mohlo nastavit vstrikovani. A uz vcera jsme meli odjizdet.
Problem je, ze v pondeli a utery jsou statni svatky, sice rekli, ze zkusi zajistit nahradni dily i pres ty svatky,
ale bojim se ale, ze auto mozna budeme mit az ve stredu, coz je pro nas velky problem.

Proto dotaz na vsechny tady, jesli mate s tim zkusenosti, co s tim muze byt (konektroy, rele nebo jine veci), kde pripadne sehnat v statni svatek nahradni dily. Vrakoviste,
nadseny fanousek do transporteru, nejaky kutil.... Jsem z Prahy.

Diky moc za pripadnou pomoc :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4, 2.5TDI, 75kW - VAG nekomunikuje s RJ a nastaveni vstrikovani. 04. čec 2021 22:39 #202700

Ono dost záleží na tom, co jim VAG píše... Nejni někde jen upadenej kabílek od zásuvky OBD? Kdyby nekomunikovala jednotka, auto by nejelo... Popřípadě pouze v nouzáku. Ale spíš vůbec..
Caravelka 2.5 Tdi hybrid --> 75 kW s homemade chipem a s velkým kůlerem, MY 1999, designed with Medvěd Hydro Design
Caramelka 2.5 TDI 75 kW long - Black Jack edition by Medvěd Hydro Design
Jeep Cherokee 2.5 petrol MY1984 -veteránská srdcovka
Jeep Cherokee 4.0 petrol MY1989 - off veterán

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4, 2.5TDI, 75kW - VAG nekomunikuje s RJ a nastaveni vstrikovani. 05. čec 2021 11:18 #202701

  • shovax
  • Avatar uživatele shovax Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
ono se to vubec k RJ nepripoji. Koroze na kabelech a tistaku mezi OBD a RJ
Ted mi volali, ze to nejak nastavi rucne, aby to jelo co nejlepe, ale po dovolene je potreba to spravit a nastavit presne.
Rikali, ze ted to bude treba neco vic spalovat, nebo nepojede to tak dobre jakby melo.
Premejslim, jestli nam to behem dalsich 3 tydnu neudela nejaky problem, chteli jsme to projet alpama po vysokich sedlech cestou do Francje,
Kdyz to vstrikovani neni na 100% nastavene presne, muze hrozit nejake prehrati motoru, nebo neco jineho?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4, 2.5TDI, 75kW - VAG nekomunikuje s RJ a nastaveni vstrikovani. 11. čec 2021 15:01 #202739

Přehřátí bych se nebál . Ale oxidace v řídící jednotce ? Když ti odejde někde v Alpách tišťák v jednotce , tak jsi dojel. To na koleni neopravíš . Nehledě na to , v jakém stavu je zbytek elektriky . Pokud jsi to risknul , a už jsi na cestě , tak přeji hodně štěstí a klidnou jízdu
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-) .... 105kw
Vw t4 california 2.5tdi - žabka 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

T4, 2.5TDI, 75kW - VAG nekomunikuje s RJ a nastaveni vstrikovani. 16. čec 2021 07:37 #202783

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 735
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Kup jinou jednotku. Popripade znam typka co cipuje a urco bude mit nejakou na sklade.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.107 sekund

Login