Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - VSTŘIKY

T4 - VSTŘIKY 02. srp 2012 09:13 #101526

• deedee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ahojte, nechali sme menit trysky pretože autičko sa spravalo tak že akokeby vynechával jeden valec na volnobehu- aj to iba sem tam. ale chcem sa spýtať na iné, po výmene tryskiek to neuveriteľne dymí - z výfuku ide kopa bieleho dymu, ktorý je vyslovene štiplavý- auta za mnou jazdia aspon pol kilometra #-o , viete poradiť čo s tym?
sú zle nastavene? a kto by mi to vedel v okoli žiliny nastaviť? dakujeeeeeeeeeem
vwt4 2,5tdi x 2 :) neskutočne auticka..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VSTŘIKY 02. srp 2012 16:52 #101557

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
A seřizoval je někdo vůbec? ;) Nebo se jen vyměnili trysky a šup tam zpět...?
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

T4 - VSTŘIKY 02. srp 2012 17:17 #101558

• kajo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, mám 2.4D motor AAB.
Keď je studený, je počuť na voľnobehu rachot, niekto by povedal, že typický dízlový rachot. Pri vyšších otáčkach a teplotách to zaniká.
Nejak som sa s tým rachotom nevedel zmieriť a tak som načúvátkom prešiel celý motor.
Je to z vývevy. Už som našiel príslušnú tému, tak nič.
T5 - Vivaro - Transit - 307

Naposledy změněno: od kajo.

T4 - VSTŘIKY 02. srp 2012 20:23 #101565

• deedee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

kawa napsal: A seřizoval je někdo vůbec? ;) Nebo se jen vyměnili trysky a šup tam zpět...?

ano, nastavovali to. ale yrejme nevydalo...
vwt4 2,5tdi x 2 :) neskutočne auticka..

T4 - VSTŘIKY 23. čen 2013 12:46 #123542

Zdravim panove...jeden dobrak se mi podepsal pod vstriky takovym zpusobem ze prehazel co mohl...tedy i podlozky ktere vymezuji tlak u druhe pruzinky...tak mi to bylo alespon receno...taky mi bylo receno ze u nas nikdo nema pristroj na serizeni prave toho druheho tlaku (ani original zastoupeni bosh)a ze je potreba to poslat do nemecka coz se mi moc nechce,proto se obracim na zkusenejsi jestli by nemeli nejakou radu diky Cenda

T4 - VSTŘIKY 11. lis 2013 07:44 #129732

Ahoj,

mám problém s prvním ranním startem, když to nastartuju (bez sitiče) tak hulí cca 10s bíle, když s sitičem tak jen vyprdne po chytnutí bíle a dobrý. Taky netáhne asi 1 minutu se mu vůbec nechce jít do tahu. V případě že mám dražší naftu tak ten problém po ranním startu je menší a běží líp. Nevíte čím by to mohlo být. Je to jen při prvním startu brzo ráno. Neni to třeba když startuju až v 10 hodin dopoledne :sos:
Partyzán VW T4 Multivan Classic 2.4D 57 Kw 1994

T4 - VSTŘIKY 11. lis 2013 17:36 #129760

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
A co tlaky na válcích,máš je změřené?

T4 - VSTŘIKY 13. lis 2013 12:07 #129853

Nemám :( budu nechávat příští tejden mám repasovanou hlavu a nový tesneni pod ní a právě potom to začlo :headeshot:
Partyzán VW T4 Multivan Classic 2.4D 57 Kw 1994

T4 - VSTŘIKY 16. led 2016 17:22 #162100

Zdravím, mám T4 syncro benzin 2,5i. Auto mě dva roky stálo a nejde elektrika do vstřiků, nevíte čím by to mohlo být ? palivo tam jde, motor naskočí na zhruba 10vteřin a potom se vypne. Myslel jsem že je to slabou baterií=dal jsem tam VARTA 100Ah, ale dělá to pořád. Zkusili jsme i imobilizer=ten taky ne.

T4 - VSTŘIKY 16. led 2016 17:32 #162102

Zdravím, mám T4 syncro benzin 2,5i. Auto mě dva roky stálo a nejde elektrika do vstřiků, nevíte čím by to mohlo být ? palivo tam jde, motor naskočí na zhruba 10vteřin a potom se sám vypne. Myslel jsem že je to slabou baterií=dal jsem tam VARTA 100Ah, ale dělá to pořád. Zkusili jsme i imobilizer=ten taky ne. Řídící jednotka se zdá v pořádku.

T4 - VSTŘIKY 16. led 2016 21:21 #162114

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
a co na to diagnostika - kdyby nebyly napájené vstřikovače nechytlo by to ani na těch 10 vteřin ( takhle se to chová když to blokuje orig. immo )

T4 - VSTŘIKY 09. bře 2018 16:03 #182812

Zdravím, jsem tu poprvé. Koupil jsem T4 1,9TD, 50kw, ABL. Po kolika km by se měly vyměnit nebo opravit vstřiky? Má to nějakých 360000km a ještě nebyly opravované nebo vyměněné. Dík za odpověď.

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.194 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/