Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEPLOTA MOTORU

T4 - TEPLOTA MOTORU 31. říj 2011 08:02 #82205

Moja caravellka sa mi stale prehrieva, voda pride do tristvrte stupnice a tam sa drzi. Mam novu vodnu pumpu, bol robeny aj vybrus hlavy a vymena tesnenia, novy je aj chladic. Termostat pekne otvara. Zaujimave je ale ze mi nejde kurenie v strede, iba po krajoch. Skuste pomoct. Moze byt zla hlava?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 31. říj 2011 09:12 #82211

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
To zd ti fouka teplo jen na stranach je normalni. funguji ti sahary ? jestli ano tak koukni jestli otviraji klapky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 31. říj 2011 09:21 #82213

ventilatory mi funguju oba, aj otvara lamely na nich ako ma. Mam aj nove cidlo v chladici kere spina ventilatory.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 22. lis 2011 07:43 #83725

Muze mi nekdo rict,kde najdu termostat?mam toto auto jen od patku,tak jeste nevim co a jak.Mam pocit,ze mi termostat asi nezavira,bo mam porad strasne nizkou teplotu motoru.jak jsem to auto koupil,tak jsem jel v kuse 100 km,ale rucicka na teplomeru se zvedla jen na prvni carku,jen asi dvakrat jsem videl,ze teplota trochu stoupla a po chvili zase klesla.Jinak topi to neskutecne hodne.Jo a mam motor 2,4D r.v.1995
T4 2,4D rok 1995

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 22. lis 2011 17:12 #83750

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Když ti to topí dobře, tak bych viděl problém v čidle teploty, nebo v :arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=2104 ">viewtopic.php?f=29&t=2104<!-- l --> :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 26. pro 2011 22:33 #86421

  • jorks
  • Avatar uživatele jorks
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
kluci já mám zase problém, že když se ohřívá motor tak mi teploměr začne kolísat. termostat sem vyměnil a stále to samé? stalo se to někomu ? čím by to mohlo být?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 27. pro 2011 00:57 #86437

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
co třeba napsat typ motoru a rok

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 29. pro 2011 23:55 #86657

Mohl by mi nekdo popsat,kde najdu cidlo teploty a termostat?Ten termostat mam asi spatny,jelikoz se mi po chvilce na studenym motoru zacne zahrivat hadice co vede do chladice a to teplotni cidlo je asi taky spatne,bo mi to hooodne dlouho ukazuje studeny motor a nekdy se rucicka o kousek pohne,ale az tak po 15-ti kilometrech,i kdyz je motor dost horky a dost i kolisa.Jo mam 2,4D rok95
T4 2,4D rok 1995

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 31. pro 2011 18:19 #86753

No nebral by som to ako závadu, pretože je zima a Dieslačiky sa aj tak dlhšie zohrievajú dlhšie ako benzináky..
..Ja mam tiež 2.4D 99" a tiež mi trvá dlhšie (cca 15 - 20 km) kým sa dostane teplomer do normálu (a nevypláca sa tlačiť naň, kým nieje v normále)
..na tú hadičku som sa zatiaľ nepozrel, ale aj keď sa ručička neodlepí, začína auto kúriť hneď :arrow: asi tak po 2 min státia a 1-2 km pokojnej jazdy mi kúrenie tlačí teplý vzduch, no a tak po piatich je už horúci jak prasa...
..možno Ti pomôže :-k ak na zimné mesiace prekryješ mriežku chladiča aby si obmedzil ľadový vzduch, poprípade prekryť chladič alobalom, ale len polovicu..a podotýkam že len na zimné mesiace, inak to prehreješ a bude to pekne drahé #-o
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 03. led 2012 00:48 #86910

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Dečka nemá smysl. Pokud mu funguje termostat, do cca 70 st jde voda malým okruhem.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 29. bře 2012 18:01 #95196

  • JH40
  • Avatar uživatele JH40
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 0
1.9 TD rv 95,mám ho teprve 14 dní a jednou se mi stalo že se mi přehřál motor a asi 100m před barákem se mi rozsvítila kontrolka vody,jinak bez problému,větráky fungujou,voda se nijak neztrácí.Docela mě to štve,tet mám jed docela dálku a sem z toho nervozní,nejradši bych vyhodil termostat pro jistotu.Kde ho u tohodle motoru najdu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 30. bře 2012 13:47 #95264

Zdarec,tak se taky pripojim,nedokazu ohrat motor (2,0i) na provozni teplotu a to ani kdyz stojim v kolone-v zacpe.Termostat jsem vymenil a stale nic,rafika se drzi jen na te prvni carce.Nevite nahodou ktery je to cidlo na tu teplotu? Jedno je dvou polove a to druhe 4polove....???tak ktere????
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 08. dub 2012 21:49 #95859

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
podle mého to dvou polové mělo by to být to horní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 10. dub 2012 20:22 #95936

  • James7
  • Avatar uživatele James7
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 1
Jak by správně měli fungovat ventilátory? Jeden spíná při vyšší teplotě motoru a druhej spíná jen když je puštěná klima? Nebo je to jedno?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEPLOTA MOTORU 02. kvě 2012 02:42 #96927

Ahoj, mám takovýto problém: Lítá mi voda z nádobky.

Motor 1.9.D. Chladič zánovní, termostat funkční, el. čerpadýlko funkční, žaluzie funkční, ventilátory funkční, ikdyž jsem je ještě neviděl se točit. Voda se valí ven přepadem okolo víčka; víčko má olámaný ten střed a není tam ten ókroužek. Nové víčko mám, ale zatím se jej tam "bojím" dát, protože zatím neznám příčinu tlakování a někde tady jsem četl, že to má provozní tlak až snad 1,8 atm. Což se mi zdá dost. Další symptomy: často bliká kontrolka vody, i jen při zapnutém zapalování studeného motoru. Nefunguje teploměr, ale auto nevaří, voda má tak max 80st. Topí to. Pokud by bylo profouklý těsnění, tak to z jiných aut mám zkušenost, že to lítá víc a trvale, tady to ztratí tak 0,5 - 1l na 150km....

Má někdo stejnou zkušenost?
Sanitka T4 Long 1.9 D 1Y poloplech.
Ford Aerostar 3.0i E85+Benzin a Ford Windstar 3.0i E85+Benzin+LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login