Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 23. pro 2009 11:42 #31313

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 23. pro 2009 16:26 #31332

Zdravím. Mě motor (2,4) zase cvrliká, rachtá :lol: Nechal jsem si vyměnit trysky a od té doby. Hned při prvním nastartování u opraváře. Nedělal prý nic, než že vyměnil ty vstřikovače :-k . Že prý to jsou hydroštely. Je to možný, ale proč se to projevilo zrovna takhle? Nemůže být problém jinde? Když se to prohřeje, tak to stichne, ale stejně to občas je slyšet, jakoby to procvrlikne. Olej sem už měnil a je ho dost.....Matěj

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 23. pro 2009 17:47 #31344

• felda19d
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
tak co ti menil? Striky nebo hydrostosy.Protoze hydrostosy starim cvakaji a po prohrati motoru castecne stichnou.Ale striky a hydrostos to je uplne jina vec
T4 Multivan

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 23. pro 2009 17:59 #31346

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No proto se asi diví, že když nechal vyměnit vstřiky, že mu cvrlikaj štely.
Já teda nevim. Vstřiky byly nový a ty co tam patřej?
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 24. pro 2009 17:18 #31452

Jojo, vsřiky jsou fungl nový a co tam patřej od Bosche. Před výměnou bylo ticho. Je mi divný, že by ty štely začly rachtat tak najednou. Proto mě zajímá, jestli může být nějaká souvislost nebo jestli můžou rachtat ty vstřiky.....

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 24. pro 2009 18:50 #31464

• felda19d
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
no ja nevim,ale i kdyz jsou striky fungl nove tak se musi nechat seridit.Je na to pristroj na mereni otviraciho tlaku.Ale to asi vi ten tvuj automechanik co ti to delal
T4 Multivan

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 26. pro 2009 19:56 #31527

No to by měl vědět. Já to nevím, doposavaď jsem měl benzíny, ale učenej z nebe nespad :) Mechanik co to dělal spravuje celej vozovej park cestovky kde dělám, ale abych řekl pravdu tak myslím že transportery nejsou jeho parketa. Už mám tip na mechanika to dělá jen téčka, tak k němu zřejmě zavítám. Jak je vidět, tak asi není rady. Ještě jedna otázka. Jesty to opravdu klepou hydroštely, může se něco provozem poškodit? Měl jsem sundaný to plechový víko a opticky na nich nic není vidět. A v případě, že bych je měnil (koukal jsem na to na sundaný hlavě jinýho motoru), je v tom nějaká specialita? Krom toho že musí rozvoďáky, vačka ven atd...(to bych ještě zmáknul) Myslím jestli prostě vyndám starý, dám nový, smontuju, nechám nový sednout....Rád si na svejch autech dělám sám v rámci možností..

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 27. pro 2009 01:53 #31546

• felda19d
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
jj vyndas a das nove.Nic vic.Pri prvnim startu chvilku cvakaj a pak cca 30 s utichnou.
T4 Multivan

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 17. bře 2010 20:49 #39057

Chlapaci mam takovej problemek mam babicku trandacka 93 1.9D a stve me ze pri urcitejch otackach desne cuka treba nejde jet 50 na ctyrku (to me trapi asi nejvic hlavne za studena ji nechci trapit babcu) clouma to z autem jak kdybych se houpal na plynu (jak sem byl narknut) nevite co s tim pripadne jestli je to normalni?

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 18. bře 2010 06:41 #39076

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Muj starouš dělal zřejmě to samé, vyvaroval jsem se toho častějším podřazováním. Neboj se jezdit na vyšší otáčky. Odborníci Ti k tomu jistě řeknou víc :mrgreen:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 18. bře 2010 22:50 #39130

:D dekuju za radu funguje to mozna jen vymenim vyfuk aby to bylo tizsi a muzu radit vejs :D nekdo nake dalsi rady?

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 20. bře 2010 19:17 #39194

• lupo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Zkus napojit čerpadlo na flašku, může být přiucpaný přívod nafty z nádrže. Do flašky načerpej naftu přez palivovej filtr a do flašky strč přívod k čerpadlu a přepad. Dbej na čistotu, aby se ti do čerpadla nedostal bordel. Flašku upevni v motorovém prostoru a zkus se svézt.

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 21. bře 2010 20:40 #39258

Dekuju za radu vyzkousim to ale moc tomu neverim ponevads sem vykoumal ze je to vazne jen v urcitejch otackach (jde jet klidne na ctyrku 30 a kdyz pridam tak se plynule rozjede na 50 kde to skube autem a kdyz pridavam dal tak nad padesat uz to zas neskube) ? fakt nechapu

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 21. bře 2010 23:46 #39287

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

Brkoliny napsal: jde jet klidne na ctyrku 30 a kdyz pridam tak se plynule rozjede na 50 kde to skube autem a kdyz pridavam dal tak nad padesat uz to zas neskube) ? fakt nechapu

brkoliny ta jseš řaditliny...bejt tvým autem tak tě nakopu víš kam :-AD(A ...to je jako bych napsal že když jedu na jedničku sedumdesát že mi motor nějak řve #-o
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

T4 - VIBRACE / CUKÁNÍ MOTORU 26. dub 2010 09:55 #41127

Měl bych jeden dotázek, jel jsem na víkend na moravu a kdyz sem projížděl na D1 dlouhou pravotočivou zatáčku, auto jakoby úplně ztratilo výkon a zaškubalo. Docela mě to vylekalo, tak sem hodně zpomalil a dobrý. Ukazatel byl na začátku červenýho, tak mě napadlo že se odlila nafta a motor nasál vzduch. Je to pravděpodobný? Jde o 2,5tdi 75kW.

Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/