Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS)

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 26. pro 2009 18:27 #31521

  • meda
  • Avatar uživatele meda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
má to cenu pořizovat moooc mě to láká když bych prodal svoje tak bych šel do něj co říkate ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 26. pro 2009 18:41 #31522

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Maslo ti povi OK!
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 26. pro 2009 22:34 #31540

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Jo, ale Maslo bude u PC až koncem týdne. Pokud vím, pochvaluje si to - jen je bída s náhradnímy díly.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 29. pro 2009 19:51 #31849

v práci jsme měli na prodej jednu verunu v automatu na prodej.Byla němce,co jsi u nás koupil T5 TDI.jezdil jsem s ní asi 200km a jedno je fakt pravda.Ten zvuk byl fakt nářez.Docela to i jelo v tom automatu.Ale pak když jsem zjistil, že jedu za 20l na sto tak mě ten humor přešel.Normální jízda kolem 12l.Byl to multivan-bussines největší výbava co jsem kdy viděl.Rok 2003 a najeto rovných 100tis.km.Pak se prodal sem do čr za tuším 400 tis.korun.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 31. pro 2009 13:06 #32091

  • meda
  • Avatar uživatele meda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
jenom mě to láká hlavně V6 těd prodávám svoje T4 když se prodá tak ji pořídím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 01. led 2010 17:57 #32148

Měl jsem ji poladěnou od ABT na 220PS a to byla zábava s tím autem jezdit.To bylo v.r. 1996.Zvuk motoru je krásnej,auto jede na tu spotřebu si musíš zvyknout,že je trochu vyžší, ale takové auto nekupujou co nemaj na benzín.Já se pod 15 l nedostal podle palub.počítače,ale nevozil jsem lidi.Nebyl to seriový motor!!Ale ten motor jsem točil 6-7tis-ot-min a taky jsem si snad nikdy nepustil muziku.Taky jsem jezdil novější 2001 200Ps a to jezdilo kolem 12 l ale ten motor byl seriák a taky jsem s tím tak neřádil,bylo seriový.I tak hezké svezení.Mašlo tam má plyn a tak jezdí za levno a je spokojenej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 01. led 2010 18:12 #32149

  • meda
  • Avatar uživatele meda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
tak to je masáž nechce nikdo moji t4 :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 01. led 2010 20:36 #32165

jj,zvuk je nádhernej :snoty:
musím tě trochu navnadit :D

http://www.youtube.com/watch?v=cHboNk7pTFA

http://www.youtube.com/watch?v=d_zCnLOq ... re=related

no, a teď zaručeně nespíš pár nocí... :D
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 05. led 2010 09:26 #32563

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
tak to jste založíli pěkny pokec OK! už jsem tu toho o VR6 napsal dost jen dodam že ma prvi byla 2,9 motor z VW corada uprava ABT a to byl šum květin. V6 jsem prodal kamaradovi v automatu a taky si chrochta. Ja mam VR6 1996 manual převodovka prvni caravelu s novym čumakem v ČR předvaděčka ŠKODA Mlada Boleslav nyni najeto 520 000km na plyn spotřeba cca 13 l plynu.Je tam sice novy motor asi 100 000km bo VR6 je nachylny na množstvi oleje :!: :!: Až blikne kontrolka už je pozdě a kovařova kobyla však to znate #-o
J I N A K JEN D O P O R U Č U J I \:D/
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 06. led 2010 20:41 #32712

  • meda
  • Avatar uživatele meda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
tak to je super hlavně ten zvuk v klipu ale koukám že spokojenost takže jdu prodávat svoji t4 a pak schánět vr6 a ještě dotaz manuál nebo automat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 06. led 2010 20:57 #32716

No, jestli je ten automat dělanej a "povedenej" jak u 2,5 TDI tak asi nebrat,páč se nepodaří sehnat s rozumným průběhem km.Ale třeba tady někdo k tomu poví víc.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 06. led 2010 21:14 #32717

  • meda
  • Avatar uživatele meda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
aha ja mám právě dve auta s automatem sice trochu jiné značky a bez problému ale slyšel sem o problému T4 s automatem tak se raději ptám a páč bych radši automat ta pohodlnost

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 06. led 2010 21:32 #32727

Také mám bohaté a pozitivní zkušenosti z koncernovými automaty v Passatu B5 a v Golfech ale u T4 jsem se té myšlenky vzdal a šel radši do manuálu...bohužel ale co nadělám.Než pak kolem toho běhat a nejezdit.Skutečnost je taková,že už mají vesměs všechny T4 hodně nakrouceno a ty bezstarostné chvíle provozu mají již za sebou.Dá se sice ještě narazit na kusy pod 100tis.km ale za ty chtějí zase jejich majitelé nepoměrně dost peněz.Takže je spíš na tobě, co od toho očekáváš a jakou cenu jsi ochoten zaplatit.Koukni na mobile.de a uvidíš sám.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 06. led 2010 23:52 #32758

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

meda napsal:

Transportérák napsal: No, jestli je ten automat dělanej a "povedenej" jak u 2,5 TDI tak asi nebrat,páč se nepodaří sehnat s rozumným průběhem km.Ale třeba tady někdo k tomu poví víc.

aha ja mám právě dve auta s automatem sice trochu jiné značky a bez problému ale slyšel sem o problému T4 s automatem tak se raději ptám a páč bych radši automat ta pohodlnost

No jo, jsi zvyklý na Jagy, to se ti do manuálu nebude chtít............. :mrgreen: =D> =D>
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.8i (AES-103kW/140PS / AMW-150kW/204PS) 07. led 2010 08:50 #32764

  • doliik
  • Avatar uživatele doliik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 85
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 3
ahoj ;)

doporučuji automat OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.101 sekund

Login