Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 11. pro 2010 17:36 #57626

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
pro multiblek: ř.j. jsem nechal odkodovat at mužeš jen nasadi a fičet ale zatim mi ji kolega nedovezl měl nepřijemnou nehodu ale asi ji už potřebovat nebudeš jinak pierburg nekoupiš v VW na rok 2000 a vyše jen bosch ta je origo D:_)1 jinak mame ji za 2490,- pro stale zakazniky a členy clubu
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 11. pro 2010 18:19 #57633

to je mi líto s tou nehodou Já doufám že už ji potřebovat nebudu protože ted Mulísek jezdí jak vítr Jo a ta váha já mám rok 1997 a to mi řekl ve VW že Pierburgr je akorát že na to jsou loga VW a myslím že Audi Zatím tu ř.j tedy neposílej protože si myslím že je vše v nejlepším pořádku kdybych jí náhodou potřeboval ozvu se a hlavně Dík za OCHOTU!!!!!!! =D>
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 11. pro 2010 18:51 #57637

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Nejen z pohledu moderátora T4 děkuji za takové příspěvky Multiblacku D:_)9 , tak by to mělo být OK! D:_)10 D:_)10 D:_)10
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 11. pro 2010 20:04 #57652

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Gratulace k odstraneni problemu a zjisteni zavady a popsani pro dalsi co budou mit podobny problem, myslim ze na techto starsich ACV odchazeji RJ docela casto a nejsou k sehnani...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 12. pro 2010 21:15 #57761

Ty Trčku jen se něco dá do kupy tak mě hned uvedeš do přípravy na další problém tak ti za to dík :cry: :cry: :lol: ne v poho člověk nikdy neví ale na druhé straně jsem už dáááávno pochopil a i poznal že po psychologické stránce držet člověka tkzv. v úzkých nese svá jablka. Těží z toho spousta "podnikatelů" a vydělávají na tom slušný prachy ale je to o tom mít na to žaludek a povahu a v tomhle já nejedu a ani nechci a doufám že ty taky ne!!!!!!!!! :lol: Vzpoměl sisi na mě s tím průměrem toho onééého??? ;)
jinak už se těším na čtvrtek až budu doma a dám mulískovi novou trubku k dejchání a hned mu dám i mazání mám už na něm 10500km vím že tam rezerva je ale at si kluk chroupne a mělo by vše zase makat tak jak jsem zvyklej :drunken:
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 13. pro 2010 14:36 #57827

• vpa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Vw dava slevu 10-35% na smlouvu pokud to berete na sklad. Maji to nejak rozdelene do ruznych kategorii a u spotrebniho materielu je az tech 35% \:D/ Doma jsem nasel jen doklad s 25%. Takze se zitra zeptam.
Neboj nemam problem rict pokud se spletu a nebudu tvrdit ze to byl vtip.

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 13. pro 2010 20:11 #57859

nevim co rekli tobe ale me rekl to co jsem napsal Ja mu rekl ze uz jsem koupil Pierburg a on mi odpovedel ze to je ta sama vaha akorat se znaky VW tot vse
Jinak me Tome napadla jeste jedna vec rikal jsi a i psal ze pal. filtr to ma po 30000km za sebou za jsi o tom presvedcen a rekl si mi ze tankujes jen u Benziny. Nevim ale ja tankuju vsude ONO i SHELL,BENZINA .tak jsem dle tve rady filtr vymenil po asi 32000 km Byl cistounkej a bez vody. Tak bacha kde tankujes musi tam mit peknej humus :o :o
omlouvam se ze tam nemam hacky a carky ale mam holky notas a lezim v madarsku v laznich a moc s tim neumim
Jinak doufam ze r.j. bude v cajku jeste nejaky cas protoze ted to jezdi jako vitr ale nebudu chvalit den pred vecerem stat se muze vsechno a musim uznat ze myslenka Masla s tim zapujcenim dilu na zkousku je super
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 13. pro 2010 21:36 #57876

tak asi nejspíš by správnou cenu napsal Transportérák...já se s nákupem na tu cenu co napsal Multiblack také nedostanu..skoro ani bez DPH :(
Banánů bych za to dokázal tunu, ale tu váhu neeee :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 14. pro 2010 07:30 #57911

jestli tedy jde pořád o váhu 074906461 :)

jsem teď koukal do ceníku...a on je mrcha rok starý. :(
jdu najít novější.

tak v posledním ceníku co jsem našel je MOC 2590 bez DPH.., takže při nesplnění kvót prodeje ND, pomatení smyslů, nebo slevě 35% je cena 2700 - 10% sleva reálné :)

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 14. pro 2010 08:20 #57912

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak Vas tady sleduju a musim rict,ze ja mam od kamarada pracujiciho ve D:_)1 Olomouc v pripade,ze budu potrebovat nejake drazsi dily,slibenou slevu 30%. Opravdu nevim zda je to realne ale zatim nikdy nemluvil do vetru,tak uvidim az budu opravdu neco potrebovat. 8-)
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 14. pro 2010 08:28 #57913

clovece tady je to jak na kriminalce :lol: hned kontrola zda jsem tam byl co jsem kupoval a jeste vase matka za svobodna uz ne? :lol:
ja si y prstu nic necucam co mi rekli jsem tlumocil zde jestli si to popletl ten chlapek navim ale koukali jsme i do ETKY tak nevim a abzch pravdu rekl jel jsem tam odsud nastvanej protoze jsem si rikal ze bych mel bejval origo vahu a o 600 levnejsi
mejte se jdu do mistnich horkych vod nicit sve telo
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 14. pro 2010 08:55 #57915

mi jen zajímalo k čemu se dopracujeme :) .. , ale agent, to jsem pořádnej :)

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 14. pro 2010 09:05 #57917

• vpa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem zjistoval u vw a bylo mi receno ze pokud budu chtit rozvody na ACV 75kw. Tak cena pry koncova pro zakazniky je 7540 s DPH a prodaji mi to za 4150 s DPH. Pry jsou v sade 2 remeny a 3 kladky. Nebudu tady polemizovat zda napinaci nebo vodici.
Tak a ted mi muzete napsat jake teda v porovani jsou to ceny.
To je co jsem se dozvedel po telefonu. Doufam ze se ten clovek ve vw nesekl.
Takze by to melo byt 6283 bez dph a 3458 bez dph.

Jeste muzu polemizovat jsetli nemaji koncovou cenu pro zakaznika navysenou aby mohli dat velke slevy.
S pozdravem :roll:

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 14. pro 2010 20:40 #57949

ja sice tem vasim vyrobnim cislum nerozumim ale jestli se jedna o vahu na moje auti tak minus 10 procent a jsem na ty cene co jsem psal a nebo je to teda BOSH a to mi pak ten chlapik rekl spatne ale stoprocentne vim ze jsme mluvili o vaze na my auto ptal se na rok vyr kilowaty obsah a kod motoru to uz mam v hlave jako v sejfu
tak ty sis chtel nahamounit :lol: a za levno jo? :lol: a pak draze prodat jo :lol: :lol: jo kseft je kseft a to je podnikani samo nic ve zlem me kdzy to rekl tak jsem byl nasr. ale hlavna sam na sebe ze jsem to hodil za hlavu s tim ze to va VW bude ranec a ani jsem to nezkusil.Jo lina huba holy nestesti
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÁHA VZDUCHU - TDI 16. pro 2010 22:06 #58182

tdiracing napsal: Nic v poho není nic snažšího než že si tam lidi zavolaj a objednaj je to VW Vysočina v Jihlavě,dokonce si tě pamatují a mě řekli že je to divé že by to prodávali pod svůj nákup,čím by byly ve ztrátě,pan šéf si to splet s váhou bosch

možná si volal špatné číslo......... :-k #-o #-o

Mr.KOČKA napsal: tak asi nejspíš by správnou cenu napsal Transportérák...já se s nákupem na tu cenu co napsal Multiblack také nedostanu..skoro ani bez DPH :(
Banánů bych za to dokázal tunu, ale tu váhu neeee :)

banány mám rád ale všimnul bych si rozdílu v řádu stokorun :D :D přeci jenom se asi kupujou častěji ne ž nějaká upocená váha vzduchu vid????

to bylo Tome před měsícem a ne 10.12 2010 a to se zlob či ne tě neopravnuje k tomu aby si zde zpochybnoval mé informace a potažmo i mě jako takového. Nicméně jsem se dnes cestou z Madarska zastavil ve VW Jihlava nééé kůli tomu rozpru ale kůli nedorozumění mezi prodejci ohledně zaplacení té mojí sací trubky a znovu jsemse prodavače optal takže 074906461 váha je k prodeji za 3100.-kč a nejsem stálý odběratel a dá mi 10%slevy tak se na těch 2700 dostanu na a když je to tak levný tak nakupuj.
Ale palivovej filtr tam maj něco kole 500 kč a to se mi zdá docela drahá sranda a jěště ho měnit po 30000km ????
Jinak zítra tam montnu tu trubku k tomu turbu už se na to těším a doufám že mě ta ř.j. mine a budu mít klid :roll:
Kočko dostaneš!!!!!!!!!!!
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/