Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!!

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 18. čec 2010 22:18 #46803

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 7
A nebo může padat nafta.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 19. čec 2010 17:12 #46834

tak žhaviče jsou pry o.k..jeste je nejake relatko vedle pojistek ma cislo 103..ale nejspis vstřikovače se louči :(

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 19. čec 2010 17:43 #46835

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 7

tdiracing napsal: kdyby zapadávala nafta,tak to sice chytne po chvilce startování ale bez bílého kouře

Asi budu muset číst příspěvky pomaleji a až do konce :oops:
Nicméně start jsem neviděl ale dnes jsem jel kousek za Robertemxx a auto lehce pokuřovalo i za jízdy i když mu nešlapal na krk.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 19. čec 2010 20:12 #46838

o.k :oops: .. zitra jedu k mašlovi do OV tak uvidime

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 21. čec 2010 13:20 #46920

Tak motor zase šlape jak ma.. \:D/ diky Mašlovi =D> ..seřizeni předvstřiku,vyměna vahy vzduchu a a jedne hadičky..jako bonus jsem dostal vičko nadobky ostřikovače co chybělo a přirubu na vahu vzduchu.. ;)

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 23. čec 2010 22:01 #47014

tak motor šlape ale stale bile pokuřuje tak že nejspiš vstřiky se louči ale mam bohužel modre "I" což je palka a nejspiš mě časem čeka překopavka na "102" :( ..když jsem to koupil bylo to bez oblačku ;) a po rozvodech a najeti 22.000km to huli :oops:

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 24. čec 2010 14:40 #47031

#-o ..no proberu to s mašlem co bude vyhodnějši jestli překopat na 1O2 nebo koupit origo ktere vydrži zas jen 200.OOOkm..ale chyta a jede to pekně a za 6.5 litru tak co se bude zhoršovat?.. :-k

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 24. čec 2010 19:59 #47040

• vpa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No ja se ptal minuly rok v FM na ty vstriky na modre icko a chteli po mne 18 vymennym zpusobem. A mesic tomu jsem byl v Havirove a tam mi chlap nabizel repas techto vstriku vsech pet za 7500 myslim ze bez dane. Ja mam zatim ty spatne v garazi pekopal jsem to na 102.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 10. srp 2010 20:20 #48105

• svoon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim vas,
mam T4, r.v. 99, 75kW. Protoze se mi motor potkal musel jsem ho vymenit za jiny, stejneho vykonu - jen misto ACV to byl ten druhy typ (ted uz nevim).
Motor slape v pohode, akorat mam problemy se startovanim - nechce mi to chytat, obcas to chytne hned, obcas az na podruhe, kdyz chytne tak bezi moc pekne.
Nevite cim by to mohlo byt? Zhavici svicky jsem prendavali z puvodniho motoru - ty by podle me mely byt v pohode. Kamarad rikal neco o elektronickym nastelovani predstihu - je to mozne?

diky os

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 10. srp 2010 20:40 #48108

jj jestli jste tam dávali novou kšandu,tak to chce podle VAGU seřídit předvstřik.To je oblíbená činost TDI racinga... ;)
A proč se měnil hned celej motor?Vyměnit ventily možná vačku jestli byla zlomená a jinak jede dál ne?To byla díra v pístu nebo?
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 24. srp 2010 13:01 #48833

• cvrk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zdar chlapi mám takový problém vyměnoval jsem převodovku a najednou mi nejde žhavení ....--pojistka ok dráty ok kdo ví co to je zas za dodrb.předem dík :? :?

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 27. srp 2010 16:57 #49002

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
tak měřák a měřit napětí, jestli jde do žhavičů a ještě mrknout na žhavící relé esi spíná.
neoddělali ste nějaký uzemění?
A jak si zjistil, že nežhaví?
R
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 03. lis 2010 06:33 #54161

Ahoj, pomůže mi prosím někdo? Mám T4 rv.2000,výkon 65KW,auto je tak rok přečipované na 75KW, auto startuje a nenastartuje, čerpadlo je po GO,vstřiky jsou nové, rozvody nastavené, měnila se šponovací kladka někde u čerpadla, auto bylo napíchnuté na počítač a žádnou závadu to neukázalo, hůř šel startér,mám tam ted nový, tak to točí,nafta jde i do čerpadla ale auto nenastartuje.V poslední době jsem měl problémy občas s tím, že se auto samo uzamklo.Mohl by mi někdo prosím akutně poradit?díky moc Láda :cry:

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 24. lis 2010 13:32 #56088

Ahoj,

prosím Vás neměl jste někdo následující problém v T4?

Mám T4 2.4D 57 kw rok výroby 1993

problém spočívá v tom, že špatně startuje, musím několikrát žhavit, bohužel i v létě ( žhavící svíčky jsou nové, tlaky v motoru jsou měřené také v pořádku ), startér točí, ale auto špatně chytá, baterka vydrží nabitá cca 1 týden, jezdím sice kratší vzdálenosti, ale baterka je 74, nabíjecí proud 680A, nejhorší je to v zimě to je schopný vytlouct baterku na jedno nastartování, kostru od startéru jsem očistil a matici a šroub na mazal vazelínou, ale problémy přetrvávají. Nevím co s tím:-( s nadcházejícími mrazy propadám panice, protože to je na zakonzervování auta do jara.-(

předem děkuji moc za případné rady, popřípadě pokud neznáte nějakého šikovného elektrikáře z Prahy, JBC,LBC nebo okolí, se kterým máte dobré zkušenosti, tím se nechci někoho dotknout, ale když jsem si auto koupil nechal jsem si v Praze u jednoho "šikuly" nechal provést opravu elektriky a revizi, protože jsem měl podezření na problém v elektrice, jelikož původní majitel auta byl nehorázný prase, a auto mi týden po opravě před domem vyhořelo:-(

děkuji moc a přeji hezký den

ahoj Šroubek

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 24. lis 2010 15:15 #56098

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Měl jsem naprosto stejný problém, ve Slaném mi seřídili předvstřik či co a je to OK
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Vygenerováno za 0.223 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/