Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!!

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 12. bře 2021 09:45 #201525

Tak opat sa čerpadlo posunulo a nejde to naštartovať

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 12. bře 2021 09:57 #201526

Zase bolo posunuté čerpadlo, samé sa rozštelovalo, teraz to nastavujú

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 12. bře 2021 11:17 #201532

Čerpadlo nastavené uvidíme ráno či to bude fungovať a hlavne ako dlho:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 12. bře 2021 16:43 #201535

tak opať bolo čerpadlo posunuté, dnes ho nastavovali, tak som zvedavý kolko to vydrží

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 12. bře 2021 16:45 #201536

najprv to tu nepridalo a teraz až tri krát

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 12. bře 2021 19:37 #201540

  • Pepe
  • Avatar uživatele Pepe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 1
Řeším dlouhé teplé starty, cca 3-5 s, 111 kW AHY. Studené jsou na drc.
Byly ubroušené uhlíky ve startéru, po výměně točí mnohem rychleji. Vypustil jsem naftový filtr, žádná voda, ale po odpojení předehřívacího ventilu (před vypuštěním) mě překvapilo, že není filtr plný nafty až nahoru, tu jsem vůbec neviděl.
Přepady jsou OK, ani ne dva roky staré, záslepka posledního vstřiku byla prasklá, vyměnil jsem, ale bez efektu. V průhledné trubce za filtrem k čerpadlu ani náznak bublin. Podtlak v nádrži není. Čidlo teploty motoru i nafty v čerpadle zdá se dává správné hodnoty. Baterie Banner Power Bull PRO 84Ah, něco přes rok stará.
Předvstřik lítá nahoru a dolů, ale v toleranci, spíš v horní půlce pásma. To ale dělalo i dřív, když motor startoval na drc i teplý. Rozvody nové asi 2 měsíce. Stejné před i po.
Občas má motor snahu naskočit hned, ale pak točí několik sekund, jakoby bez nafty.
Už mě moc nenapadá, co zkontrolovat...
Díky.
VW T4 Multivan 2.5 TDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Pepe.

T4 - PROBLÉMY PŘI STARTOVÁNÍ !!! 15. dub 2021 19:59 #201930

Pepe napsal: Řeším dlouhé teplé starty, cca 3-5 s, 111 kW AHY. Studené jsou na drc.
Byly ubroušené uhlíky ve startéru, po výměně točí mnohem rychleji. Vypustil jsem naftový filtr, žádná voda, ale po odpojení předehřívacího ventilu (před vypuštěním) mě překvapilo, že není filtr plný nafty až nahoru, tu jsem vůbec neviděl.
Přepady jsou OK, ani ne dva roky staré, záslepka posledního vstřiku byla prasklá, vyměnil jsem, ale bez efektu. V průhledné trubce za filtrem k čerpadlu ani náznak bublin. Podtlak v nádrži není. Čidlo teploty motoru i nafty v čerpadle zdá se dává správné hodnoty. Baterie Banner Power Bull PRO 84Ah, něco přes rok stará.
Předvstřik lítá nahoru a dolů, ale v toleranci, spíš v horní půlce pásma. To ale dělalo i dřív, když motor startoval na drc i teplý. Rozvody nové asi 2 měsíce. Stejné před i po.
Občas má motor snahu naskočit hned, ale pak točí několik sekund, jakoby bez nafty.
Už mě moc nenapadá, co zkontrolovat...
Díky.


Možná blbá otázka , ale dělá to i když při startu přišlápneš plyn ? Mě to dělalo to samé , bublinky kolem filtru vidět nebyli . Prošoupala se mi hadička - přívod paliva cca v polovině mezi filtrem a vstřikovacím čerpadlem . Dírka jak od špendlíku , ale stačila na to , aby padla nafta , a pak to déle točilo,než se vytlačil vzduch . Oprava za cca 80 kč :)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.197 sekund

Login