Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 02. bře 2013 08:30 #114586

ahoj a co stáli vstřiky bosch ze 75kw (nové nebo starší) a přehrání softu?
díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 02. bře 2013 22:34 #114639

• koudak
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Použitý vstřiky 75kW se pohybujou cca kolem 2000,- za kus, záleží jestli budou slušný a budou stačit vyčistit a seřídit nebo vyměnit špičky,přehrání SW cca 1500,- - 2000,- myslím že jsou potřeba i trubičky ke vstřikům a přepad.hadičky, určitě novej naft. filtr + nějaká práce,seřízení, případně i žhavičky podle stavu, atd...takže odhadem jsi tak na 15 000, - spíš trošku víc, podle toho co bude všechno v pytli. Ale zase je to vyřešený na dlouhou dobu.
T5 Multivan´08, 1.9 TDI 75kW

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 12. dub 2013 22:14 #118645

• UwE
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dobrý den, koupil jsem T4 2.5tdi 65kw, no a příjde mi, že když je motor studený tak běží na 4válce(vynechává- houpe se ). Poradíte prosím? Díky Jirka-Uwe.

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 05. srp 2013 20:36 #125127

Ahoj jen taková otázka. Mám teplotu asi 90. Jedu do prudšího kopce na jedničku nebo na dvojku, takže auto je v tahu a za mnou mrak jako prase ale né černý ale modrý nebo šedý. Nebere mi náhodou turbo olej?

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 05. srp 2013 22:04 #125132

Tak jestli je to takovej mrak, tak asi ubejvá olej v motoru? Koukal jsi na stav?
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 07. srp 2013 05:15 #125190

trochu ubejvá, ale začlo mi to dělat skoro zničeho nic. předtím jsem dělal výměnu oleje skoro bez jediný stráty oleje. ted se blížim k minimu a mám najeto 7000km. Myslím že to bude asi turbo, protože se mi zdá, že v některých otáčkách píská vic než předtim. (myslím takové to turbopískání nééé kouslé ložisko)

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 03. pro 2014 10:55 #147551

• polkyk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, koupil jsem Cooler ze 75kW, ty hadice tam jsou trošku jiný, je tam hlavně jaká slabá hadička, stačí, když ji někam napojit, jen aby tam šel vzduch? Nebo to musím udělat nějak jinak?

Re:T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 03. pro 2014 11:28 #147552

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Ta by mela jit do ridici jednotky.Jaky mas cidlo na sani 2pin nebo 4pin?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Re:T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 03. pro 2014 12:12 #147560

• polkyk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Tak to netuším, ale podívám se na to, jak to poznám? Nebo kde co mám hledat?

Re:T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 03. pro 2014 13:35 #147568

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Na trubce co jde z turba do sani je takovej plastovej mezikus a na nem je cidlo.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Naposledy změněno: od mazec.

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 06. pro 2014 16:26 #147697

• polkyk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
mám tam 2 a tom cooleru jsou 4 :( ale napadlo mě dát tento kousek trubky s tím čidlem a tou hadičkou do toho potrubí u cooleru, pokud by to fungovalo, jen nevím jestli před, nebo za, nebo jestli je to jedno.

T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 08. pro 2014 20:10 #147789

Ahoj budu taky pridavat coler ze 75kw na 65kw a budu mit taky ten problem s konektorem 4piny na coleru a ja mam jen 2.
Jak se to da zapojit?
A co ta hadicka co ma jit do ř.jednotky jak a co s ni?
Diky za rady

Re:T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 08. pro 2014 20:13 #147790

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Sezen si novejsi bez hadice a se 4piny
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Re:T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 08. pro 2014 20:36 #147793

Co myslis novejsi? ten coler ?

Re:T4 - MOTOR 2.5TDI (AJT-65kW/88PS) 08. pro 2014 20:47 #147794

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Jj ten IC
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Vygenerováno za 0.238 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/