Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 19:37 #6900

• Doubi
  • Avatar uživatele Doubi Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Čau chci se zeptat co vše je jiné a co vše bych musel vyměnit pokud bych chtěl na 75KW dát IC ze 111KW??Jsou mi jasný hadice, ale nevím jestli chladič na vodu??na climu??nebo co ještě je jinak??Díky za každej příspěvek..!!:-))Nebo je to uplná kravina??
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 20:15 #6910

No pokud to budeš chtít udělat pořádně, tak budeš muset ten chladič vyměnit. V případě, že ti na tom zas až tak moc nesejde, dá se chladič upravit a pak už ti bude snad jen scházet to hliníkový sání co je na motoru.
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 21:09 #6920

• Doubi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
aha takže chladič na vodu a chladič na climu zustane nebo se taky musí vyměnit??A jak by mělo vypadat to sání??Díky díky..!!
pro trcka:jo to jsi mi nasadil brouka jak krávu.. :D
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 21:31 #6923

Pokud jsi to dobře pamatuju, tak chladič na klimu může zůstat, ale ten vodní musíš vyměnit poněvadž ten cooler jde místo toho vodního chladiče, tudíž vodní musí bejt užší.
A to sání je vesměs stejný jako to co tam máš, akorát je o něco delší, tak to co ti tam bude eventuelně chybět, by jsi mohl použít nějakou jinou hadicí, která nehradí to co bude chybět.
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 22:41 #6934

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
já o tom taky uvažoval a bylo mi řečeno vše...neuvažoval jsi dát pod stávající IC větrák?
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 22:59 #6935

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Ono je znát i udělat náporovou kapsu pro intercooler a spasovat haubnu s rámem intercoolere a přidat těsnění, tak aby vzduch nefoukal kolem, ale šel z kapsy jen do intercoleru.
Přílohy:

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 23:07 #6938

• Doubi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pro andula: koukal jsem ted asi hodinu do etky a řekl bych, že chladič na climu by měl zustat, ale ruku do ohně za to nedám.. :-) )Spiš nevím co třeba s tím čidlem jestli by tam šlo dát stávající co je na malém ic nebo jestli bych tam musel nechat to ze 111kw u kterýho nevím jestli by pasovalo hodnotama a štekrem.. :-( (No je toho dost..a o větráku jsem taky uvažoval, ale nemám moc rád tyhle kutilský upravy.. :-) )To ostatně platí i o tom nádechu na kapotě je to na mě moc "tuningový":-))Ale díky za snahu..!!
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2009 08:58 #6960

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Chladic na klimu z 111ky mam doma tak to muzeme porovnat ale vypadaji to ze jsou stejne..
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2009 14:10 #6993

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Posledni T4 102 ps měly velke turbo a interkoler velky jakop 150 PS krome hadic tak jine čidlo tlaku,pro zelene budiky vystup na hadičku na ř.j.motoru. vše jde ale radeji si vyčisti ten maly chladič bude cely vod oleje a pokud chceš vice uchladit vzduch tak tam v lete naved vodu a jemne ho rosit.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 28. kvě 2009 15:01 #16703

• svobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,potřeboval bych nafotit a poslat,kam jdou podtlakové hadičky od dvou elektroventilů vlevo od brzdového válce.Měl jsem venku motor a dával jsem ty hadičky nové,ale už nevím přesně kam jaká vedla :roll: Tak kdo může ať mi to prosím pošle.Díky moc Míra :help

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 29. kvě 2009 06:42 #16763

snad ti tohle pomůže.....nafocené to zatím nemám
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 09. čen 2009 17:56 #17547

• svobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar chlapi 8-) Pomozte mi někdo :help Napište mi prosím odkud a kam jdou ty podtlakové hadičky.Nemůžu to nikde sehnaz #-o
Díky Míra

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 09. čen 2009 21:19 #17578

Ahoj, já se Ti omlouvám, bylo toho na mě moc, tak jsem to nezvládl. Pokusím se to napravit. Vyfotit to asi nejde, ale pokusím se to podrobně popsat. Ten ventil, co je níže, zastrčený v té konzole, je tlakový ventil od turba. Nejníže je slabá hadička, to je jen odvětrání a je nastrčená na sání ještě před turbo, hned u toho malého hrdla, do kterého vede odvětrání od víka hlavy válců. Ta výše už je o něco silnější, je to ta prostřední, ta přijde nasadit přímo na sací část turbodmychadla, na tom turbu je směrem ke vzduchovému filtru zboku malý kovový vývod na hadičku, tak tam. Poslední hadice, ta nejvíce nahoře je ovládací. Ta patří nasadit na tu ovládací dózu nahoře nad turbem, vede od ní dolů k turbu stavitelné táhlo.
Ventil, který je výš, je ovládací ventil EGR, je menší. Vývody na něm jsou popsané. VAC je vakuum, patří na přívod podtlaku od vývěvy někde v půli hadice od vývěvy k posilovači. Vývod OUT je ovládací, patří připojit na podtlakovou dózu EGR ventilu, ten je přišroubovaný na sacím potrubí. No a ten třetí je odvětrání ventilu, nasadí se na něj jen kousek hadičky, asi tak 15 cm a na její konec patří takový malý filtr, ale dost často tam ani není. Snad to z tohoto textu pochopíš, a ještě jednou promiň, že jsem se neozval dřív. Marek #-o
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 10. čen 2009 05:38 #17606

• svobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,Marku díky moc =D> =D> =D>
Dnes na no vlítnu snad to bude frčet už jak má d:_(

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 21. čen 2009 17:52 #18781

ahoj kluci
mam 75kw motor a na kapote (dlouhej cumak) mi zevnitr chybi uplne vse je hola :o
takze tam neni ani privod vzduchu na intercooler :evil:
a tak uvazuju o naporovem sani na kapotu neco jak sem hodil Ales-X :-k
ma stim nekdo nakou skusenost? nazor?
dekuji
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Vygenerováno za 0.356 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/