Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 19:37 #6900

  • Doubi
  • Avatar uživatele Doubi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 5
Čau chci se zeptat co vše je jiné a co vše bych musel vyměnit pokud bych chtěl na 75KW dát IC ze 111KW??Jsou mi jasný hadice, ale nevím jestli chladič na vodu??na climu??nebo co ještě je jinak??Díky za každej příspěvek..!!:-))Nebo je to uplná kravina??
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 20:15 #6910

No pokud to budeš chtít udělat pořádně, tak budeš muset ten chladič vyměnit. V případě, že ti na tom zas až tak moc nesejde, dá se chladič upravit a pak už ti bude snad jen scházet to hliníkový sání co je na motoru.
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 21:09 #6920

  • Doubi
  • Avatar uživatele Doubi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 5
aha takže chladič na vodu a chladič na climu zustane nebo se taky musí vyměnit??A jak by mělo vypadat to sání??Díky díky..!!
pro trcka:jo to jsi mi nasadil brouka jak krávu.. :D
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 21:31 #6923

Pokud jsi to dobře pamatuju, tak chladič na klimu může zůstat, ale ten vodní musíš vyměnit poněvadž ten cooler jde místo toho vodního chladiče, tudíž vodní musí bejt užší.
A to sání je vesměs stejný jako to co tam máš, akorát je o něco delší, tak to co ti tam bude eventuelně chybět, by jsi mohl použít nějakou jinou hadicí, která nehradí to co bude chybět.
VW T4 Multicar 2,5 TDI
negr Golf 3 GT TDI
T3 Doka 1,6TDs boudou nebo bez :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 22:41 #6934

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
já o tom taky uvažoval a bylo mi řečeno vše...neuvažoval jsi dát pod stávající IC větrák?
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 22:59 #6935

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Ono je znát i udělat náporovou kapsu pro intercooler a spasovat haubnu s rámem intercoolere a přidat těsnění, tak aby vzduch nefoukal kolem, ale šel z kapsy jen do intercoleru.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. led 2009 23:07 #6938

  • Doubi
  • Avatar uživatele Doubi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 126
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 5
pro andula: koukal jsem ted asi hodinu do etky a řekl bych, že chladič na climu by měl zustat, ale ruku do ohně za to nedám.. :-) )Spiš nevím co třeba s tím čidlem jestli by tam šlo dát stávající co je na malém ic nebo jestli bych tam musel nechat to ze 111kw u kterýho nevím jestli by pasovalo hodnotama a štekrem.. :-( (No je toho dost..a o větráku jsem taky uvažoval, ale nemám moc rád tyhle kutilský upravy.. :-) )To ostatně platí i o tom nádechu na kapotě je to na mě moc "tuningový":-))Ale díky za snahu..!!
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2009 08:58 #6960

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Chladic na klimu z 111ky mam doma tak to muzeme porovnat ale vypadaji to ze jsou stejne..
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2009 14:10 #6993

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
Posledni T4 102 ps měly velke turbo a interkoler velky jakop 150 PS krome hadic tak jine čidlo tlaku,pro zelene budiky vystup na hadičku na ř.j.motoru. vše jde ale radeji si vyčisti ten maly chladič bude cely vod oleje a pokud chceš vice uchladit vzduch tak tam v lete naved vodu a jemne ho rosit.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 28. kvě 2009 15:01 #16703

  • svobi
  • Avatar uživatele svobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,potřeboval bych nafotit a poslat,kam jdou podtlakové hadičky od dvou elektroventilů vlevo od brzdového válce.Měl jsem venku motor a dával jsem ty hadičky nové,ale už nevím přesně kam jaká vedla :roll: Tak kdo může ať mi to prosím pošle.Díky moc Míra :help

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 29. kvě 2009 06:42 #16763

snad ti tohle pomůže.....nafocené to zatím nemám
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 09. čen 2009 17:56 #17547

  • svobi
  • Avatar uživatele svobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Zdar chlapi 8-) Pomozte mi někdo :help Napište mi prosím odkud a kam jdou ty podtlakové hadičky.Nemůžu to nikde sehnaz #-o
Díky Míra

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 09. čen 2009 21:19 #17578

Ahoj, já se Ti omlouvám, bylo toho na mě moc, tak jsem to nezvládl. Pokusím se to napravit. Vyfotit to asi nejde, ale pokusím se to podrobně popsat. Ten ventil, co je níže, zastrčený v té konzole, je tlakový ventil od turba. Nejníže je slabá hadička, to je jen odvětrání a je nastrčená na sání ještě před turbo, hned u toho malého hrdla, do kterého vede odvětrání od víka hlavy válců. Ta výše už je o něco silnější, je to ta prostřední, ta přijde nasadit přímo na sací část turbodmychadla, na tom turbu je směrem ke vzduchovému filtru zboku malý kovový vývod na hadičku, tak tam. Poslední hadice, ta nejvíce nahoře je ovládací. Ta patří nasadit na tu ovládací dózu nahoře nad turbem, vede od ní dolů k turbu stavitelné táhlo.
Ventil, který je výš, je ovládací ventil EGR, je menší. Vývody na něm jsou popsané. VAC je vakuum, patří na přívod podtlaku od vývěvy někde v půli hadice od vývěvy k posilovači. Vývod OUT je ovládací, patří připojit na podtlakovou dózu EGR ventilu, ten je přišroubovaný na sacím potrubí. No a ten třetí je odvětrání ventilu, nasadí se na něj jen kousek hadičky, asi tak 15 cm a na její konec patří takový malý filtr, ale dost často tam ani není. Snad to z tohoto textu pochopíš, a ještě jednou promiň, že jsem se neozval dřív. Marek #-o
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 10. čen 2009 05:38 #17606

  • svobi
  • Avatar uživatele svobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,Marku díky moc =D> =D> =D>
Dnes na no vlítnu snad to bude frčet už jak má d:_(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 21. čen 2009 17:52 #18781

ahoj kluci
mam 75kw motor a na kapote (dlouhej cumak) mi zevnitr chybi uplne vse je hola :o
takze tam neni ani privod vzduchu na intercooler :evil:
a tak uvazuju o naporovem sani na kapotu neco jak sem hodil Ales-X :-k
ma stim nekdo nakou skusenost? nazor?
dekuji
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.130 sekund

Login