Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 19. pro 2012 11:49 #109624

Zřejmě ti to padá do nouzovýho režimu. Vetšinou regulace plnícího tlaku je buď nedosažena a nebo překročena. Těch příčin pak může být mnoho. Doporučuju to nejdřív nechat načíst na diagnostice a podle vypsané závady postupovat dále. Takhle je toho fakt moc co to může způsobovat a tak bez diagnostiky to nemá cenu ani dál psát.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 19. pro 2012 12:03 #109625

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
ale na přístrojovce to žádnou chybu nehází.. Aspoň u Hondy to mam tak, že když mi šla do nouzovýho režimu, tak se mi rozsvítila žlutá kontrolka motoru.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 19. pro 2012 12:08 #109626

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
Nevíte o servisu v Ústí nad Labem nebo blízkém okolí co uměj dobře T4? Mám to teď nový a nevim kam s tim jet.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2013 15:05 #111452

zdarec
Prosim nema nekdo nahodou el.schema zapojeni ridici jednotky motoru 2.5tdi (75kw) rv 97 konektor 68pin?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2013 18:27 #111468

• lupo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Potřebuješ vnitřní zapojení jednotky, nebo připojení k vozu? jaký máš kod motoru?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2013 19:36 #111475

Potrebuji pripojeni k vozu. Zvlast mne zajima kam je pripojen snimac pedalu plynu..kod motoru mam ACV.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2013 21:05 #111479

• lupo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Mohlo by to být toto. Zkus kouknout na dráty. Pedál je G79
Přílohy:

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2013 21:16 #111482

mockrat dik

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. led 2013 21:20 #111483

• lupo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Rádo se stalo. Snad to bude ono.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 30. led 2013 17:35 #112628

Ahoj Pánové,
Potřeboval bych pomoct nevíte náhodou kde bych sehnal řídící jednotku ??
Minulý týden mi podala pac D:_)14
Rok mam 98.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 21. dub 2013 11:08 #119217

Chlapy prosim poradite mi nekdo ? asi pred mesicem se mi povolil šroub na řemenici-ustřihl klínek a "kapánek" se mi hnuly rozvody a motor mi udelal v pulce D1 pá pá D:_)23 ... zakoupil jsem novy-resp jiny a probehla vymena.Udajne ma najeto 140tis :roll: a bezi teda fakt hezky a tise :-" .ALE- velky problem se startem D:_)10 ... tocim jak blazen a dlouho nic a pak prd škit tralala zahuli bilej mrak a pak jakš takš se rozmysli a postupne naskoči =D> .Prez den pak v poho.Zvetsovali jsme predstřik-ale jen od oka.Zatim zadna zmena :( .Pri znatelné akceleraci zahuli černě #-o .Potreboval bych kdo vi hodnotu dinamickeho predstřiku !!!!!- dále graf předstřiku v zavislosti na teplote nafty D:_)18 .Abych si to doladil na VAG. nutne k tomu však dodat info kde najdu tuto hodnotu tabulka-pozice atd....Dekuji moc..nevim si s tim uz rady :help ... cela sranda me zatim vysla na 45.000,- :geek: dale vi nekdo zapojeni spínače na klimu? jsou tam 4 PINy abych si mohl zmerit proc nespina a kde je problem,Tlak tam asi nejakej je ;-) a nebeha. Dekuji moc... předem chválím ochotneho těčkaře a rad pozvu na pívo :drunken:

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 21. dub 2013 13:23 #119222

Když máš VAG tak TDi graf a bod mezi čáry a máš to nastavené jak nejlíp to jde, pozor nastavit správný typ motorizace, v pravo vedle grafu.
Pokud zapneš ten TDi graf, tak se deaktivuje automatický předvstřik a nastavuješ právě to správné, aniž by ti do toho kecala automatika.
Po odpojení se už o vše ostatní stará automatika.
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 21. dub 2013 13:45 #119225

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Taky zkontroluj žhavičky.
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 21. dub 2013 18:57 #119234

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Nepadá ti nafta? :-k ...mrkni na přepadové hadičky na vstřikách a měděné podložky na čerpadle na přívodu paliva.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 30. dub 2013 07:59 #119787

Ahoj busaři, mám problém s ohřátým motorem do dvou tisíc normálně tahá a přes dva tisíce pocukává a nechce se vytočit.VAG nic nepíše udělal jsem naftový filtr a ventil N75, regulace turba funguje volně.Napadá vás co by to mohlo být? Díky

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/