Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 06. bře 2014 13:35 #136483

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Kluci,potreboval bych radu nez vlezu pod auto a sundam spodni kryt.Nesetkal jste se nekdo s tim....kdyz stojim predkem auta v mirnem kopecku,tak podemnou zustane flek od oleje,ale kdyz stojim obracene,predkem z mirneho kopecka,tak zadny olej.Motor ACV,dekuji za rady...
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 06. bře 2014 17:34 #136491

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Máš olej v krytu , a do kopečka ti zadem vyteče.
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 07. bře 2014 23:17 #136567

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Nějak blíž mi to vysvětli,díky
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 07. bře 2014 23:48 #136568

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Ježíš... :-) v krytu pod motorem... ;-)

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 08. bře 2014 07:49 #136572

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Tak to je mi jasný,ale od kud tam by mohl vytékat?
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 08. bře 2014 08:59 #136574

Tak to ti asi po netu fakt nikdo nerekne. Neni lepsi si to zvednout a ten kryt sundat a kouknout se?Tech mist,kde ti muze tect olej je opravdu vic nez jedno...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 08. bře 2014 11:29 #136579

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Oprat Profi wapem a trošku pak protáhnout. Na hoblíku mě to čeká v týdnu. :-(

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 12. bře 2014 14:32 #136740

  • jerrykx
  • Avatar uživatele jerrykx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 146
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0

jerrykx napsal: vše spraveno 8-)

teď sem napíchl na VAG a vyskočilo:
01242 Koncové stupně v řídicí jednotce -
- nesmyslný signál
01237 Ventil pro odpojení paliva (n109)

nevíte co znamená to první?



Mohl bych vás majstři poprosit o radu?....zkoušel jsem vyšroubovat, zkontrolovat a vyčisit ventil N109 - vše vypadalo vpořádku, ale zjistil sem že na ventil je přivedeno(neorigo) kostra od klíčku, když sem tento kabel odpojil auto šlo špatně nastartovat a vůbec nereagovalo na plyn?....nenapadá nikoho čím je to způsobeno?je možné případně možné vyměnit jen ventil, nebo musím celé čerpadlo?

Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 27. bře 2014 20:26 #137734

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 378
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
Zdarec,

Kde na motoru ACV najdu teplotní čidlo? Dneska mi vyhodila diagnostika, že je špatný. Budíky ukazují správně, ale do řídící jednotky jde špatná teplota. Pošle prosím někdo fotku.

Díky Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 27. bře 2014 20:47 #137737

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Nad alternatorem

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.
Poděkovali: Dolly

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 24. kvě 2014 11:21 #140320

  • berro
  • Avatar uživatele berro
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím, menil sem hadicky na podtlakech a ted nevim co sem spatne zapojil, vubec netaha turbo. Motor proste jede jako by turbo nemel a cmoudi. Pokud by se dalo poslat foto, budu moc vdecnej. Popis zapojeni hadicek sem procetl .
S pozdravem
Berro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 24. kvě 2014 12:27 #140321

Zdravím, potřeboval bych radu, mám ACV 75Kw a kouří, je to sice jen při akceleraci ale i dost černě.
Všechny rady co jsem našel jsem udělal od palivového filtru, po zaslepení ERG, vyčištění sání, výměnu potlakových hadiček (zapojene sjou správně) vyčištění váhy vzduch sprejem na brzdy, dokonce i rozvody a nastavení čerpadla mi dělali v Ově jeden místní člen a pořad padaj brikety při akceleraci, je to bez Čipu.

Už si nevím rady děkuji za rady.



Roman

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 10. čen 2014 20:58 #141022

Ahoj a co turbo pri rychlé akceleraci když šlápneš na plyn a vytočíš to a začne kouřit tak to dělá turbo mě to dělá taky a neřeším pokud táhne a jede tak ok pak budu rešit výměnu turba či opravu dle ceny
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50
Poděkovali: Roman.L

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 04. srp 2014 15:06 #142679

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj chlapci,potřeboval bych radu.Motor mi v určitých otáčkách (1100) začal občas divě drnčit.Když se nerozjíždím a nebo už jedu,tak nic.Kamarád to slyšel a hned mi řekl,že to bude napínací kladnka.....a že bych měl udělat kompet rozvody.Co vy na to a jakou značku koupit?? Díky
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 04. srp 2014 18:10 #142684

Ahoj koupil bych buď CONTITECH nebo INA , komplet rozvody a pumpu a napínací kladky.
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.134 sekund

Login