Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 17. úno 2011 07:38 #65293

No s tím problém není, také jestli už máš novou elektriku dokonce tam můžeš napáchat i turbínu...Je třeba ale spíš mít na paměti, že ta origo 102-ková spojka toho bude mít až po krk(spíš půjde do kopru). Už na pěkným SW je to až až. Já měl tuhle myšlenku taky, dokonce mi tady i leží 150-kový vstřiky ale radši to tam dávat nebudu.
Jestli to ale chceš prubnout tak budu pak rád za info co ta spojka...Leží mi to taky v hlavě ale bojím bojím.
Ono pak jedině dát i spojku ale to musíš i převodovku,poloosy(vnitřní klouby),startér a to už tam je lepší rovnou tu 150-ku vrznout celou...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 17. úno 2011 12:54 #65334

Tím "No s tím problém není" myslíš tedy že osadit a jezdit(bez jakéhokoli dolazování?).Mimochodem jestli ty vstřiky nepoužiješ,nechceš je poslat dál? A pokud ano,za kolik?
T4 Multi-Allstar 2.5Tdi 75kw-prodáno/// T4 Multivan 2.5Tdi 96kw-OETTINGER ///Suzuki Intruder 1500 Lc

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 17. úno 2011 23:56 #65601

kluci
jaky jsou vstriky na T4 ?
vim ze na:66,75,111 kw
ale prej i 96kw nebo tak neco :-k :-k :-k
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 18. úno 2011 00:00 #65602

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Obdržená poděkování 11
no to je z T5 ne

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 18. úno 2011 00:11 #65605

prej T4 synchro ale taky jsem otom neslysel a ani necet :snoty:
ale tvrdi mi ze mezi 75-111kw neco je :-k
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 18. úno 2011 03:05 #65609

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
ale tvrdi mi ze mezi 75-111kw neco je :-k
ano je a to přesně 36 kw D:_)12
a pokud jsi o tom nic nečet tak si přečti a co ti nebude jasne tak ti vysvětlim.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 08. bře 2011 00:25 #67583

zdenekk napsal: Zdravím T-čkaře.
Kouř z výfuku je spíš světlej do běla.Tak jako když kouřívávaly Avie po nastartování.Jinak to nekouří jen ponastartování na volnoběh,ale i při jízdě než se motor trochu zahřeje.Pozahřátí je to v pohodě.Jinak motor jede pěkně,je to nepříjemný pro auta ,která jedou za mnou.
Myslíš Racingu nechat udělat trysky?Díky za radu.

AHOJ ZDENKU JAK JSI DOPADL S TÍM KOUŘENÍM ZA STUDENA? MÁM STEJNÝ PROBLÉM ! JSEM TAKY OD PŘEROVA

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 08. čen 2011 17:10 #74449

• tumic
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mám problém s T4 2.5TDI, už cca 50tis km píská turbo, motor normálně jede, olej se mezi výměnama neztrácí, ale od cca 1800ot kdy začne zabírat turbo to auto strašně píská, před asi 30tis km je dávané turbo po repasu, ale bez změny, všechno jsem zkoušel přetěsnit ale pořád nic, už si začínám myslet že to je asi kastlí a to auto prostě bude pískat vždycky :-D Nesetlal jste se někdo s takovým problémem? Co by to pískání podle vás mohlo způsobovat?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 08. čen 2011 17:59 #74450

zadřený ložisko v turbu.jednou jsem vyměnil olej,nastartuju,přidám plyn a turbo umřelo-začalo hvízdat. 2,5 tdi 75kw
bud někdo zdrbal repasi nebo zdrbal montáž-když dáš turbo musí se, než se připojí na mazání zaplnit olejem,pak přišroubovat a párkrát protočit startérem motor ale tak aby nenastartoval ale mazací trubkou se k ložisku turba dostal olej,potom nastartovat a třeba minutu nechat klepat na volnoběh....
a pokud je dobře zrepasovaný nemůže to nic udělat.
samozřejmě předpokládám že trubka na mazání turba je průchozí a není nikde natolik zlomená aby tam nešel olej...
VW Caravelle 2,5 TDI
VOLVO S60 D5
VW T4 1,9TD 2x
VW transporter 2,5 TDI
octavia TDI 2x
tigra 1,4
opel corsa 1,2

zákony života na této planetě nám umožnují vyzkoušet všechny možnosti,abychom se nakonec vrátili k té první...VW...

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 09. čen 2011 22:48 #74523

chlapy chci se zeptat..na mojí t4 75kw mám takový menší problém, auto jsem koupil po dědkovi, který byl punťa a jezdil s tím šetrně, tudiž to neprotahoval. když jsem tomu šlápl,tak to skoro nekouřilo,minimálně, tak jsem to pak nachipoval a mám to úplně minimálně, neboť mě to kouří dost. Čím víc otáček, tím víc dýmu! Vcelku mě to sere. Chipař(profík) říká,že to není možné,že to kouří, že tam je úplně minimum a kamoš,co má 65kw t4 tak to má též chipnuté a ani skoro smítko mu nevyletí. Že někde mám problém říkal. Zkusil jsem odpojit podtl.hadičku od EGR a pořád stejné. Říkám si, zda to není tím,že s tím jezdil pomali a tudiž zasrané sání. Auto má 160tis km poctivých a jede krásně,bez problému. Mám ještě vykuchaný kat, má na to vliv na tu kouřivost? Měl jsem tam i silější chip a to fakt za mnou nešlo vidět,ale zase jel jak utržený :lol: Co mám udělat? Auto chytá na drc, vstřiky moc najetých nemají. :-k
Volkswagen Caravella T4 2.5 TDI 111KW

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 10. čen 2011 07:11 #74527

To sání je určitě plný toho mazu.Jestli to auto jezdilo s EGR kterej byl funkční, tak to bude zanesený.Já na svojem jsem měl po 260t.km uvnitř v sání tolik toho bordelu, že díra byla jen cca 2 cm v průměru.
Rozeber, vyčisti, zkontroluj jestli EGR dovírá a těsní a pak to slož a ten EGR vyřaď z funkce odpojením podtlaku.Sichr je ještě mezi sání a ten EGR dát záslepku ale není podmínkou.Já už mám takhle d:_( cca 70 tis.km a OK!
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 10. čen 2011 09:59 #74533

jo přesně! taky se zamnou hulilo jak z dýmovnice a auto mělo slabej výkon-propouštěl egr tak jsem ho zaslepil a auto jede jak z praku a nečudí \:D/
VW Caravelle 2,5 TDI
VOLVO S60 D5
VW T4 1,9TD 2x
VW transporter 2,5 TDI
octavia TDI 2x
tigra 1,4
opel corsa 1,2

zákony života na této planetě nám umožnují vyzkoušet všechny možnosti,abychom se nakonec vrátili k té první...VW...

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 12. čen 2011 22:34 #74603

Dneska jsem dělal si servis na autě a našel jsem tohle...není to ten powerbox či jak se to jmenuje? foto přikládám zde.
To by se mohlo hádat s nahrátým chipem ne? může to i haprovat s tou kouřivostí?? #-o :-k
Volkswagen Caravella T4 2.5 TDI 111KW
Přílohy:

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. čen 2011 07:37 #74615

Něco podobnýho jsem tenkrát zkoušel na Pašíkovi.Z auta padali vzadu brikety a žralo to i trávu u cesty.Doporučuju vyndat a hodit někam hodně daleko.Otázkou zůstává jestli jste nahráli SW s tímhle nějakej co měl kdo uloženej tak by to neměl být problém to jen vyndat.Jestli ti někdo ale upravoval tvou stávající mapu tak bych po vyndání tohodle tu mapu upravil znovu.
Kouřivost to ovlivňuje, jasan...
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. čen 2011 08:44 #74616

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
jo jo ven a už to nebrat.ř.j. by neměla byt upravena bude origo sw.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Vygenerováno za 0.232 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/