Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 15. čen 2011 11:42 #74690

Ahoj kluci. Mam takovy mozna mali problem ale o to vice mne stve ze nemohu prijit na to co to dela. Zkusim to popsat. Auto jsem koupil 214000km 2.5 acv s autem jsem jezdil asi 14 dni kazdy den. bez problemu. po tom to case jsem si zacl vsimat pri 3000 otacek a v zatizeni do kopce jakoby pocvakavani kdyz vam u stary 120 tky cvakaji ventili. no a stanese ze nekdy to nedela tak znatelne treba vubec ale na 90% skoro porad uz me to stve. tak jsem po tech 14 dnech vymenil olej 10w40 a porad cvakal. Po nejake dobe jsem se dostal na rozvody .....stale cvaka.Jednu vec jsem udelal a to ze hned z kraje jsem mu dal do nafty cistici pripravek na vtrikovaci sistem Tecc 2000 coz delame v praci normalne.Jo a pro radost jsem dal i novou vyvevu.Ted premyslim nechat prezkouset jeste vstriky. Co myslite?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 15. čen 2011 21:36 #74709

Tak jsem tedy včera sundal ten powerbox, jel jsem to projet, pak jsem tomu pěkně dal za ušiska, abych to vykouřil a ejhle, skoro žádný dým! Dneska jsem to opět zkoušel a až ve 4000ot/min jsem terpve videl,že to kouří,takže paráda. Problém vyřešen. :-" Teď to trošku zase poladit a bude to opět ďáábel d:_(
Volkswagen Caravella T4 2.5 TDI 111KW

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 16. čen 2011 10:51 #74728

A jak to jede v porovnani s a bez? Ikdyz ty mas i chip,nebo serii?
Shanim LZ brzdic T4 2.5TDI 75kW-Lucas
A6.C4 2.5tdi,G3VR6,WR400F,FE450,RSV100MILE,APRILIA SR

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 18. čen 2011 12:04 #74803

Měl jsem tam sérii a když tam byl ten powerbox,tak šlo poznat,že to jde i líp od spodku a do otáček. Když jsem dal chip a kouřilo to hodně, tak až jsem to pak zjistil,že to tam mám a vytahl jsem ho,tak šlo poznat,že je to o něco línější,jak ten spodek tak i do otáček. Včera jsem byl nahrát zpátky ten chip, co byl silnější, který mi strašně kouřil a teď když tomu šlápnu,tak skoro žádné smítko.

Jinak ten powerbox klidně prodám :lol:
Volkswagen Caravella T4 2.5 TDI 111KW

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 13. říj 2011 21:13 #81022

Dobrý večer. Mám takový dotaz. Chci koupit T4 s timto motorem. Teď se mi jedno auto docela zalíbilo, ale má nalítáno asi 330 000 km :roll: , což mi přijde docela mnoho. Hodně jsem to tady pročetl a asi by to nemělo moc vadit, ale dost mě to od toho odrazuje. Je to z Čech. Měl jsem představu tak 220 000 km. Zase je to 2002. Nějaký Váš názor by se mi šiknul :P
Transportér T4 2,5 TDi 75 kw

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. říj 2011 06:38 #81045

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
pokud chceš najeto 200 000 tak to asi budeš znanět těžko.raději 400 000 na budikach a auto v odpovidajicim stavu udržované, než 200 000 na budikach a šrot. Hlavně ať neni zhnile a hodně bourane. vše se da doladit a opravit. 2002 je dobra volba :-"
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 14. říj 2011 14:47 #81084

Tak jsem se o tom autě trochu popídil. Je to dotažený z Rakouska, kde to najelo si 240 000km. Pak to měla nějaká firma tady a od tý to koupil nynější majitel. Bohužel přišel na to, že je to malý, tak to prodává. Najel na tom asi 2 000 km. Ta firma před nim dělala generální opravu. Rozvody, novej altik atd.. Asi za 45 tis. kč. Vše může doložit. Auto se mi docela líbí, asi by šel s cenou dolu. Zase mám čas do jara, takže nechci koupit nějaký první. Už to mělo dost majitelů. Přemýšlím, že bych dotáhl něco z Německa po prvním majiteli. Je to boj :-k
Transportér T4 2,5 TDi 75 kw

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 20. lis 2011 20:14 #83649

nazdar tady
tak jsem měl možnost se svézt v jiné 102-ce s motorem ACV a zjistil jsem že tomu mému chybí zátah od spoda a to dost .Jak zabere turbo tak to jede vcelku fajn ale ten spodek tomu chybí Má tu někdo recept či radu na uzdravení toho spodku?????dík
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 20. lis 2011 20:17 #83650

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
A nebyla čipsnutá?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 20. lis 2011 20:40 #83656

záleží jaký to má motor, rok výroby... ACV kde jde podtlak do ŘJ zřejmě srovnáváš s novější, kde je zátah od spodu znatelně lepší. Pokud se to rozjede okolo 2000 otáček, tak to snad ani nemá cenu řešit.
Ještě by mohla být jiná převodovka. Ale třeba kecám :) D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 24. lis 2011 20:14 #83855

Maršoun: činutá prý nebyla to jsem se hned tázal

Mr.KOČKA: tak tohle opravdu nevím, a asi se to už těžko dovím bylo to v bazaru a už je pryč. Zabírá to kolem 1900 ot a jede fajn. děkuji Vám pánové za radu a opověď :drunken:
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 04. pro 2011 21:35 #84403

• HansT4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Chlapáci prosím o radu

pořád řešim omezení výkonu kolem 2500ot a na VAGU mi to vypsalo tuto chybu:

00575 - tlak v sacím potrubí regulační diference plnící tlak odchylka

Příčina: špatně zapojené, netěsné nebo ucpané hadice, vadná tlaková nádobka turbodmychadla, ventil pro omezení plnícího tlaku vadný

Prosím o radu jaké že to hadice? Kde je tlaková nádobka turba a ten ventil??

Díky moc za každou radu.
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6
Výměna autoskel všech vozidel

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 04. led 2012 20:34 #87061

• fajooo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
tak dnes som konecne zalozil motor do T4 ale mam problem ze sa motor neda vypnut klucikom iba ked odpojim 4 pinovy konektor od cerpadla. Neviete kde moze byt chyba?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 05. led 2012 16:54 #87149

to HansT4. Tuším, že podobný problém měl Hamlet ( teda měl jich víc :lol: , ale jeden byl podobný tomu tvému) zkus mu napsat SZ .
DAS AUTO

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 05. led 2012 20:23 #87172

• fajooo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
som na to prisiel, zle som zapojil konektor od altika a spiatocky :D

Vygenerováno za 0.235 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/