Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 03. zář 2012 22:18 #103279

jedna z netu...sání je vyndaný 111kw

jinak tady je postup: http://translate.google.cz/translate?hl ... CC8Q7gEwAA
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 03. zář 2012 22:32 #103280

no uvidim.imbus "L" s kuličkou mám, tak snad to půjde

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 03. zář 2012 22:41 #103281

Transportérák napsal: jedna z netu...sání je vyndaný 111kw

jinak tady je postup: http://translate.google.cz/translate?hl ... CC8Q7gEwAA

písni mi sz tel. případně si cinknu o radu (jestli mohu)
Poděkovali: Lubo964

2,5TDI ACV klepe 15. říj 2012 18:35 #105116

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zdravím, vzhledem k tomu že si už nevím rady, rád bych se zeptal jestli jste někdo něco takového neřešil. Jde mi o klepání v motoru, totožné dle odkazu, je to sice motor AEL R5 2,5TDI rotačka, ale je to v podstatě stelný motor se stejným problémem. Je to ostré klepání (jako malé kladívko), které se objevuje na volnoběh a zvýšených otáčkách do cca 1800ot., pouze při zahřátém motoru, ale pokud jedu z kopce nedělá to (pokud brzdím motorem), jak přidám je to tam. Na motoru jsou nové hydroštely, trysky vstřikovačů (špičky), rozvody, vývěva zkontrolovaná tou to není. Pokud to poslouchám stetoskopem, zdá se mi že to vychází ze vstřiku na 5tém válci shodou okolností má snímač zdvihu jehly (snímač proměřenej OK). Nesetkal jste se s tím někdo? moje auto T4 2?5TDI ACV. díky za rady lešek

odkaz:

http://www.youtube.com/watch?v=mvNtzPRrm6U
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 11:51 #106428

• Narki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj kluci,mám takovej problém, četl jsem příspěvky ale nenašel jsem ten problém co mám já, teda doufám že jsem honěkde nepřehlédl :( za studena to nastartuje na škrtnutí motor běží jak hodinky ale když semotor zahřeje tak kolísají otáčky a když se to chcípne tak už to nejde nastartovat :cry: nedělalo to někomu? nebo nevíte co by to mohlo dělat, nějaká rada prosím :)
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI 75kW
VW GOLF III GTI 2.0 16v 110kw

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 12:10 #106430

Špatné tlaky na valcích?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 12:52 #106436

• Narki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ty jsem neměřil, tak to taky ještě udělám, PC mi píše čidlo chladící kapaliny, tak ještě zkusím vyměnit čidlo.

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 17:31 #106445

Aby to nebylo tesneni pod hlavou

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 19:22 #106455

• Narki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
tak to doufám že ne :-k do toho se mi nechce :) no zkusím ještě ty tlaky, to čidlo, vyměním paliv. filtr a uvidíme co se bude dít :) Těsnění pod hlavou nevím, auto normálně topí. ale začlo to dělat z ničeho nic, celou dobu dobrý a najednou tohle :?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 20:01 #106457

Tak jak to ctu jinde,tak to muze delat i vadny starter :o Aby jsi pak nemenil pul motoru a pak zjistil ze to dela nejake cidlo, co s tim zdanlive nema nic spolecneho, to znam u Lancie

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 20:06 #106458

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Tohle bych videl na problem s dodavkou nafty.
Zkus co ti rekne VAG! "predstrik"
Jukni na ten palivak, projdi trubky od filtru a prepady. Pripadne dej novej i ventilek filtru,ridi dle teploty nafty jeji tok zpet, muze zlobit.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 20:11 #106459

Vsude pisou to same, jak nestartuje teplej diesel,je to predvstrik, ale ja nedelam servis aut,ale hasicaku :?

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 20:43 #106460

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Malej nebo zadnej predvstik dela problem pri studenym startu, ale za me prijde ze to lip jede :-)
Velkej predstrik dobre startuje za studena,ale motor jde tvrde a teplej "zakopava" a nemusi ani chytnout.
Proste to chce jako v te pohadce: "primerene,primerene,primerene" :-) a do hasiciny, tj do hasicaku jsem delal taky :-)

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 20:55 #106461

Tak doufam ze nejsi konkurence, jinak ti zitra neco pridam do piti v Detenicich :drunken:

T4 - MOTOR 2.5TDI (ACV,AUF,AXL,AYC, - 75kW/102PS) 02. lis 2012 21:16 #106463

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Bejvavalo 10let zpet :-)
vyroba hasicaku pro kovosluzbu Praha, takze jak najdes na hrdle hasicaku G tak rychle od nej :lol:

Vygenerováno za 0.235 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/